O Wszystkim I O Niczym - Pogaduchy

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Ja mam właśnie teraz czasu w cholerę, bo mam tydzień wolnego (robota na 2 tygodnie zrobiona w 5 dni i freizeit).
Bioshock Infinite ukończony, teraz czas na Resident Evil 6, Singularity, Divinity 2, Lara Croft and the Guardian Of Light, DMC i na końcu L.A Noire :D
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
nie grałam więc nie mogę się wypowiedzieć
 
 
, a domenę może opłacona zostanie!
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
Jeśli to forum polegnie, to ja wychodzę z jakiejkolowiek aktywności forumowej. Tyle.
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Ja też nie planuję się dalej bawić. Fora to rak :D
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
a u nas planujesz dalej z nami być? do końca? :p
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
Szkeleton napisał:
Ja mam właśnie teraz czasu w cholerę, bo mam tydzień wolnego (robota na 2 tygodnie zrobiona w 5 dni i freizeit).
Bioshock Infinite ukończony, teraz czas na Resident Evil 6, Singularity, Divinity 2, Lara Croft and the Guardian Of Light, DMC i na końcu L.A Noire :D
Resident - nie
Lara - tak
DMC - nie
LA Noire tak
 
jak napisałem nie to nie graj :D
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
G.up ma upaść?
nie śledzę tego co tu się dzieje na bieżąco ale .. wtf?
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
DMC serio zły? Jakoś się tam rozkręca, RE6 zgodzę się z tobą - ujowe bardzo.
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
Anioł Stróż napisał:
G.up ma upaść?
nie śledzę tego co tu się dzieje na bieżąco ale .. wtf?
no jak pisze tylko kilka osób, o ile piszą w ogóle :p
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
Nie wtf, tylko on leży i kwiczy od dawna. A teraz będzie tylko sen wieczny. Czy jak wolisz nazywaj to inaczej.
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
no cóż, nic nie trwa wiecznie, szkoda.
G.up to u mnie głownie czasy podstawówki i gimnazjalne , miło czasem powspominać ^^. W sumie fora internetowe znudziły mi się już, ale mimo wszystko fajnie czasem wrócić : p. A że te gothicowe (Gothic Zyw, Gothic Khorinis i G.up) były moimi pierwszymi forami w życiu to sentyment tym większy :p.
Choć nie da się ukryć że teraz to już nie to samo. seria można powiedzieć że upadła, było więc wiadomo że prędzej czy później ten sam los spotka i forum ;P
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
O tym że ten pierdolnie wszystko było wiadomo już dawno, tylko nic się nie udało zrobić żeby to utrzymać czy zreformować :p
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
Ile Ci zajęło ogarnięcie audibooka przypomnij mi? ..... A jeszcze nie jest gotowy! Zapomniałem :trollface:
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
audiobookiem zajmuje i zajmowała się barn ale przecież ci co tutaj na gup deklarowali się że chcą nagrywać nawet nie potrafili nic przysłać do dnia dzisiejszego, ach zapomniałam że oni nadal pewnie szukają mikrofonu, chyba w fabryce :lol:,
więc w związku z tym że tutaj nie można liczyć na współpracę to barn ma inne plany związane z audiobookiem, co mnie wcale nie dziwi :D
 

Kelten

New Member
Dołączył
28.9.2009
Posty
26
Nie rozumiem czemu skaczecie sobie do gardeł, skoro brak aktywności nie jest spowodowany waszym działaniem(albo jego brakiem).
To zrozumiałe ,że jeżeli ostatnia część (4) okazała się jedną wielką klapą to wiele ludzi odwróci się od sagi i nie będzie udzielała się na stronie.
Brak wieści dotyczących kontynuacji wcale nie pomaga podejrzewam ,że gdy tylko PB ogłosi pracę nad G5("Gothic Genensis" chyba tak to rozegrają)
forum w przeciągu 1 dnia stanie się oblegane jak zamek w górniczej dolinie :D
Radze wam przetrwać ten trudny okres i czekać na "lepsze czasy " które z pewnością w najbliższym czasie nastąpią.
 
Do góry Bottom