O Wszystkim I O Niczym - Pogaduchy

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Własnie nie za bardzo rozumiem twój wewnętrzny uśmiech. Śmieszne jest to, że człowiek zmienia zdanie pod wpływem licznych wydarzeń czy też poznania licznych faktów?

to możesz jeszcze uśmiać się raz jeszcze, bo w sprawie wiary tez ostatnio zmieniłem zdanie, zbliżając się niejako do twoich poglądów.
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
Nie nie nie nie nie. Tak się uśmiałem na wspomnienie, jak to kiedyś wyglądało :)

A to dlaczego? W sensie ciekawi mnie skąd zmiana. I nie bynajmniej nie uważam tego za słuszny dogmat, raczej za wariant ścieżki życiowej jaką sobie dreptam, wariant zgodny z moją naturą.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Życie Nami, dotychczasowe życie nasuwa mi taki a nie inny tok rozumowania. Już cudze światopoglądy nie mają żadnego wpływu na mój.

Nie ma gorszego gówna od autorytetów. Pamiętam, że już w podstawówce kazali nam opowiedzieć o swoim autorytecie. A ja takiego nie miałem i nie rozumiałem po co mi on. Dzisiaj wspominam to z nostalgią i sam się sobie dziwię, że już za gówniarza w tej kwestii miałem tak tardo wyrobione zdanie.

Chrum chrum
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
Na chrumkanizm.

Nie no okej, każdy żyje według własnego pomysłu. A jak każdy ma jakiś swój, to znaczy że myśli choć trochę i pracuje nad własnym życiem, aby było stosowne :p
 

Barneyek

Starsza Wiedźma
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
4.11.2011
Posty
1306
Na chrumkanizm.

Chrumkaizm brzmi lepiej :)

Nie no okej, każdy żyje według własnego pomysłu. A jak każdy ma jakiś swój, to znaczy że myśli choć trochę i pracuje nad własnym życiem, aby było stosowne :p
Amen.

Jeśli jestem czymś zaskoczona, o Najwyższy Mocarny Knurze, to nie tym, że zmieniłeś pogląd na wiarę, ale raczej tym, że wcześniej miałeś inny ;)

A co do maszyny mgielnej, na razie jednak pozostanę przy swoim dotychczasowym stanowisku, które brzmi: można, tylko po cholerę?!
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
Intrygująca maszineria, bardziej ciekawi mnie zmiana postawy Rnagiza.

Kościół latającej wieprzwiny
 

Barneyek

Starsza Wiedźma
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
4.11.2011
Posty
1306
To silna konkurencja dla Latającego Potwora Spaghetti…

Albowiem na początku było koryto.
logo_chemtrails___pig_by_smnt2000-d5ldjni.jpg
 

Barneyek

Starsza Wiedźma
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
4.11.2011
Posty
1306
I zajrzał Mocarny Knur do koryta, a było ono mlekiem, miodem i pomyjami płynące. I ujrzał, że było to dobre.

Boom, masz temat na następny filmik. Kosmogonia GUp.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Gdybym przedstawił wam mój aktualny, ogólny światopogląd oraz teorie na nasze pochodzenie, wysłalibyście mój adres szpitalowi bez klamek.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
Zaprawdę powiadam wam, nie rzygajcie do koryta, bo już więcej nie dam rady zjeść :trollface:


W sumie to ciekawe, podziel się swoim poglądami, coś odżywczego w końcu w naszych dysputach.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Jakoś nie mam ochoty. Z natury jestem zamkniętym człowiekiem, w internecie może trochę mniej, ale jednak.
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
Zaprawdę powiadam wam, nie rzygajcie do koryta, bo już więcej nie dam rady zjeść :trollface:
znajdą się wierni co mu pomogą w konsumowaniu :D


macie ciekawe pomysły z zigiem i jego wiarą


ale zigi yeed ma racje, przestaw nam swój punkt widzenia skąd pochodzimy bo to bardzo ciekawe, i kurde może ty masz rację i czas lud oświecić :D


co do urządzenia tworzącego mgłę - działa podobnie do armatki śnieżnej, wypożyczę taką jak będą u mnie samoloty robić za dużo hałasu ;)
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
Stary, sam się kwalifikuję na dom bez klamek, a Ciebie miałbym wysłać? :D
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
Jakoś nie mam ochoty. Z natury jestem zamkniętym człowiekiem, w internecie może trochę mniej, ale jednak.

Generalnie w ostatnim okresie czasu stałeś się bardziej zamkniętym człowiekiem. Zakładam, że możemy tu jeszcze pogadać bez oceniania. Serio jestem ciekawe jakie masz przemyślenia. Sam nie jestem Ortodoksem, nie jestem ateistą, potrafię zrozumieć czyjś punkt widzenia. Nie zawsze musze się z nim zgodzić ale zawsze z chęcią wysłuchać można innego punktu widzenia.
 

Nauczyciel

Martwy Pluszak
Weteran
Dołączył
12.11.2006
Posty
2497
Gdybym przedstawił wam mój aktualny, ogólny światopogląd oraz teorie na nasze pochodzenie, wysłalibyście mój adres szpitalowi bez klamek.

sie ciesz ze ja sie zwykle nie rozpisuje

a tej, mam juz 75% warna? :D Nie histeryzuj, tylko 60% :bobrface:
daway daway
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
Panowie i mniejszości kobiece , poleciłby mi ktoś filmy, które mógłbym zabrać ze sobą na święta ?
Wyjeżdżam nad morze, w tamtejszym mieszkanku nie ma jeszcze neta, a nie chciałbym się nudzić całymi dniami ;D
Coś z gatunków: Sci-Fi, akcja, kryminalne, western :)
 

Barneyek

Starsza Wiedźma
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
4.11.2011
Posty
1306
sie ciesz ze ja sie zwykle nie rozpisuje
Ja tam bym chciała, żebyś się wreszcie rozpisał. I wciągnął Ziga do dysputy ;)

Jako nowi wyznawcy herezji knuriańskiej powinniśmy w końcu być na bieżąco.
 
Do góry Bottom