O Wszystkim I O Niczym - Pogaduchy

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
Każdy ma rozum i wydawałoby się, że wie co robi. Ja nie piłem wódy z energetyką. CO najwyżej wódkę przegryzioną z Kubusiem ;D bananowo jabłkowym ;D genialne tylko spożywac w 24h od stworzenia :D
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
pewnie wszystko zależy od organizmu i wszystko jest do czasu ;)

ja po jednym red bullu wylądowałam w szpitalu z migotaniem przedsionków, ale pewnie to dlatego że mam problemy kardio. ale wielu moze je mieć nawet o tym nie wiedząc więc tym bardziej jakieś dziwne mieszanki mogą być nieciekawe w skutkach, ale każdego wybór co robi ze swoim organizmem :)
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4796
Migotanie przedsionków to nie koniec świata, dałoby radę zaradzić bez wzywania karetki, gorzej jak wszyscy pijani :D
 

Crisis

Strażnik Magów Wody
VIP
Redakcja
Dołączył
17.11.2006
Posty
453
Ludzie różnie reagują na leki, napoje, jedzenie i ogólnie otoczenie. To co jednemu zaszkodzi, komuś nie przeszkadza.

Różnie jest ze zdrowiem. Moja rodzina na przykład ma takiego pecha, że wszyscy praktycznie umierają na raka. Przynajmniej wiem jak umrę - przez raka. Tylko jakiego? Ale cóż... kit z tym. :D

Nudziło mi się dzisiaj i jak to się skończyło? Zjadłem całe opakowanie cukierków "Michaszki". Teraz chce mi się pić jak cholera. XD
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Chcesz cukierka? Idź do Gierka.

Kto ma jutro urodziny?
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
Nie wiem kto. mogę mieć ja. Co mi dasz baronowa ? :(
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
bana? ;)

coś cicho ostatnio siedzicie
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1515
Temat przymarł... Proponuję dla czystego sumienia go odświeżyć, gdyż zbliża się wiosna i warto zrzucić odzienie zimowe dla wiosennego.

Żyjecie tam, czy całkowicie poświęcacie swoje życie forumowe dla shoutboxa?
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6377
Chyba sb i konkurs. Elektryzują całą społeczność.
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
Warto zrzucić odzienie zimowe dla wiosennego? Zrobiłem to już bite dwa tygodnie temu, a w tej chwili mam za oknem śnieżycę i wietrzną pizgawicę ;)
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
A u mnie wiosna pełną gębą ;] tylko wieczorami zimnica jak cholera.
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1515
U mnie również pachnie wiosną na dworze. Niestety wieczory nadal chłodne. O wieczornych spacerkach można pomarzyć, ale popołudniowe piwko w plenerze, hm... Czemu by nie :)
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4796
No a umnie słonecznie i bardzo ciepło.
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
heeh no mogę dać jak ktoś będzie chciał, ale to będą badziewne fotki z taniego aparatu, robię je dla siebie a nie na jakieś wystawy :)
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6377
Słońce grzeje [przyjemnie ale wiatr wieje dosyć mocno i przeszkadza trochę w grze:f Nawet ciężką halówkę nam zwiało na bok jak dmuchnęło mocno: d Świeca poszła w górę a tam hula jak chce.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4796
Haha, no nie mogę z chłopaka, się zawstydził przed kamerą. A ten jego kumpel "wilku" to konkretny agent.
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1515
Haha, no nie mogę z chłopaka, się zawstydził przed kamerą. A ten jego kumpel "wilku" to konkretny agent.
Kula, to jeden z najzdolniejszych raperów młodego pokolenia :). Niestety jego kariera została zakończona, gdyż mama dopadła do materiałów youtube, umieszczonych przez Kulę z Krynicy i tak jego wielki talent poszedł na zmarnowanie...
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Ha ! M&oacute;j idol <3 Ciekawe czy młody wie, że p&oacute;ł Polski z niego szydzi.
 
Do góry Bottom