Nowe Forum

Status
Zamknięty.

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Jeszcze jeden złośliwy bug. Edytowałem pierwszego posta w temacie Kanał Ventrilo i zobacz co wyszło. A było tak ładnie... :(

Logiczne jest, że nowa wersja forum działa na inncych zasadach. Jak coś zmieniasz to już nie działa poprawnie i musisz działać od nowa. Starych tematów się nie poprawia. ALbo robi od nowa.
 

Megarion

El Presidente
Dołączył
25.9.2004
Posty
1824
Da się dorzucić do bloków z prawej najnowsze wpisy w blogach? To zwiększyłoby sens ich pisania :p
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Kaaaaaaaaaaaaaaaaacp, forum mi się nie podoba, ale co tam, każdy ma prawo do własnego zdania : d
Z musu lub i nie, staram się przyzwyczaić do tego no ale kurka nie mogę, bo skutecznie utrudnia mi to brak cholernego znaczka 'up', czy tam 'w górę' który automatycznie przesuwał stronkę do pierwszego postu. Banał ? - ale przydatne, dodaj to to może polubię tą wersje : p

No i ta cholerna reputacja :D nie wiem kto to chciał dodać, ale chyba nie miał więcej jak 12 lat : d
 

Jurusi

Member
Dołączył
12.2.2008
Posty
44
Reputacja została dodana przez dwunastolatka by jechać takich jak ja bo coś mi się tu nie podoba...
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Co z ikonami redakcji itp? Chyba trzeba wrzucić od nowa, bo w ogóle nie wyświetla. I jeszcze warny - nie mogę wejść w swoją 'kartotekę' ;p.

Ave
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Reputacja została dodana przez dwunastolatka by jechać takich jak ja bo coś mi się tu nie podoba...

Nie mam 12 lat i nie ja nalegałem na "wsadzienie" reputacji. A swoje komentarze zachowaj dla siebie, bo nic nie wnoszą do dyskusji.


Co z ikonami redakcji itp? Chyba trzeba wrzucić od nowa, bo w ogóle nie wyświetla. I jeszcze warny - nie mogę wejść w swoją 'kartotekę' ;p.

Ave

Ikony dziś wrzuciłby, ale ich nie mam ^^
CO do warnów - u mnie działa poprawnie.


Megarion. Już jest "promotor" blogów ;)
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Kacpi historia czyichś warnów Ci działa bo jesteś Adminem, ale z poziomu zwykłego usera faktycznie może to inaczej wyglądać.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Szczurek na testowym użytkowniku historia warnów działa.

Przeczyście cookie, historie i pliki temp.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Ponownie,

Jak widzicie na forum został zaimplementowany nowy skin. Przy ogromnym wkładzie pracy Riordiana.
Nie jest on mroczny, bo nie ma jeszcze "mrocznych" dla IPB 3. Skin został przerobiony z darmowego szablonu.
Na pewno powinien być dla was bardziej użytkowy niż oryginalny.
Jest on w fazie pre aplha :p Mogą być błędy - i niedoświetlenia.
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
skin całkiem miły dla oka, szkoda że nie pokolorowany na mroczniejsze kolorki ale jest o wiele łądniejszy od starnadrowego :)
tylko po hugo te jasne ślaczki na brązowym tle, otaczajace SB? wygąda to jak babcina dzierganka ;)
reszta ładna
gratulacje dla rio :)
 

Jurusi

Member
Dołączył
12.2.2008
Posty
44
o_O teraz ładnie to wygląda, przy tym to poprzednie było badziewiem.
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Nie wiem czy ktoś już ten temat poruszał i czy to tu powinienem pisać...da się wyłączyć kontrole floodu na SB?;] Bo to trochę irytujące jak trzeba czekać 10 sekund...;)
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Nie wiem czy ktoś już ten temat poruszał i czy to tu powinienem pisać...da się wyłączyć kontrole floodu na SB?;] Bo to trochę irytujące jak trzeba czekać 10 sekund...;)


Tak, kontrola zostaje. Nie jest włączona chyba z nudów? ^^
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Skin ma jedną wadę - wyświetla nicki w postach wszystkie na czerwono, a w sb wszystkim szarakom na czerwono też. I w ten sposób wszyscy jesteśmy adminami ;).
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
Skin ma jedną wadę - wyświetla nicki w postach wszystkie na czerwono, a w sb wszystkim szarakom na czerwono też. I w ten sposób wszyscy jesteśmy adminami ;).
eeee zig masz zwidy :p

buntloki i niezrzeszeni mają czerwonawy odcień, najemnicy taki niebiesko-ząbiakowaty i zakon ma inny odcień, cała reszta ma swoje funkcyjne kolorki tylko ze nieco inny odcień na tym tle


gorzej że avki u mnie za tą ramką są jakby przysłonięte i niewyraźne jak wypudrowane ;)
 

xenex

Member
Dołączył
13.3.2007
Posty
561
Reputacja została dodana przez dwunastolatka by jechać takich jak ja bo coś mi się tu nie podoba...
Coś w tym prawdy jest, a teraz na temat reputacji, kto ma najwięcej karmy? Kacperex? Jeżeli tak to wyczuwam tutaj zwykłe lizusostwo, bo admin niby jest naj naj ?
Jeżeli ktoś ma rację to go może poprze jedna mądra osoba, ale czemu do cholery admin po kilku dniach ma prawie 20 punkcików jakiejś żałosnej karmy ? Za to, że zrobił nowe forum? Na stare nie płakaliście, usuńcie reputację.

http://img16.imageshack.us/i/beztytuuzqh.jpg/

Nie to, że chciałbym cię obrażać ale to właśnie była reakcja dwunastolatka. Bo większość olewa i śmieje się z tej reputacji, a ty przejmujesz się nią jak nastolatka kolejnym pryszczem.
To dalej jest to bez sensu, po co to jest?
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Abi, ja http://img17.imageshack.us/img17/9858/23423.png nie widzę różnicy w odcieniach na mojej mozilli.

Reputacja została dodana przez dwunastolatka by jechać takich jak ja bo coś mi się tu nie podoba...
Coś w tym prawdy jest, a teraz na temat reputacji, kto ma najwięcej karmy? Kacperex? Jeżeli tak to wyczuwam tutaj zwykłe lizusostwo, bo admin niby jest naj naj ?
Jeżeli ktoś ma rację to go może poprze jedna mądra osoba, ale czemu do cholery admin po kilku dniach ma prawie 20 punkcików jakiejś żałosnej karmy ? Za to, że zrobił nowe forum? Na stare nie płakaliście, usuńcie reputację.

Nie to, że chciałbym cię obrażać ale to właśnie była reakcja dwunastolatka. Bo większość olewa i śmieje się z tej reputacji, a ty przejmujesz się nią jak nastolatka kolejnym pryszczem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom