Nowe Forum

Status
Zamknięty.

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
RoMek nie narzekaj na bugi...
Piszesz głupoty; ja nie mam takich bugów. I zapewne nikt ich nie ma
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Wow. Gdzie się podział stary Kacap z tekstem "Nikt Cię tu nie trzyma" ? Dobrze, że słuchasz głosu ludu, ale bez przesady. Jak dla mnie nowa wersja skryptu jest świetna, poza tym trzeba iść z duchem czasu. Nie przejmuj się osobami, które nie mają porządnych problemów w życiu i im się nudzi ;p. A co do skina - będzie możliwość, znajdą się osoby, to na pewno Kacap załatwi ;).

Ave
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Jest full wypas. Nie słuchaj pojedynczych cielaków, bo jak widzisz tutaj każdy jest za pozostawieniem tego co jest. Podstawowa wersja skórki wcale nie jest taka zua, szybko idzie się do tego przyzwyczaić. Wiadomo, że może to trochę odstraszać nowych, ale za to jest masa bajerów, które powinny ich przyciągać.

Jednym zdaniem - suma summarum jest więcej plusów niż minusów (tylko skin jak na razie)
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
Moim zdaniem skin do kitu, ale mam nadzieje że da się to jakoś zmienić.SB na górze też jakoś dziwnie, ale idzie się przyzwyczaić.Nie wiem czy to bug czy co ale zauważyłem że mój avek zniknął :p Muszę sobie teraz znaleźć inny :p
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Dzyl Avek ci zniknął bo razem z tamtym forum poszła wpizdu galeria avatarów, a ty chyba miałeś z galerii, nie?
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Dla mnie wszystko jest ok;] Tylko trzeba się przyzwyczaić...jak do każdej nowej rzeczy...
SB mogło by być na dole...;p
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
No więc powiem tak ;)
Wczorajszy post, był na to, aby pewne głąby zaczęły trybić. Co do skina, to powtarzałem od wczoraj wielokrotnie, że ulegnie on zmianie. Tylko pojawi się znany mi grafik. Na pewno coś w tym kierunku bedę działał. Co do zgłoszonych błędów będe przyglądał im się bliżej.
SB do góry? Kwestia przyzwyczajenia.
 

Megarion

El Presidente
Dołączył
25.9.2004
Posty
1824
Ja nie mogę dodać nowego wpisu do bloga (coś, że nie mam pozwolenia administratora).
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
o o to mi chodziło że nagle po którymś poście kolejne są więszką czcionką klik nie wiem czy to wina mojej przeglądarki? nigdy czegoś takiego nie miałam :p

no i jak nie jestem zalogowana to mam wersje Lo-Fi, która wygląda koszmarnie klik. jeżeli tak widzą forum goście to może bardzo ich zniechęcać. można ustawić inaczej?
 

riodrian123321

Dowódca Straży Magów Wody
Dołączył
17.7.2009
Posty
474
Ej nie wiem kto jeszcze nie zrozumiał że reputacja jest po to by wyróżnić te najlepsze i najgorsze posty. Niech ten kto się nie bawi przestanie, wczoraj miałem -10 dzisiaj miałem 11. W dodatku inni użytkownicy mają podobnie.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Loguje się jako gośc na operze i FF nie mam tak jak ty.
Dziś zainstaluje IE aby zobaczyć, czy może to wina tej przeglądarki. Nie mam pojęcia czemu ty tak masz ^^
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
z repką pobawią się kilka dni i im trochę przejdzie, to jak z tymi gwiazdkami przy profilu :)
najlepiej na to nie zwracać uwagi - to się znudzi :)


edit:
kac bo ja sama nie wiem czemu tak mam :), mam magicznego kompa ;)
ale w wersji lo-fi wygląda to obleśnie ;)
 

Jurusi

Member
Dołączył
12.2.2008
Posty
44
Jak dla mnie wygląd strony to wielki zgap z kilku innych forum m.in. forumpc.pl gdzie ten wygląd istnieje już od 2 miesięcy, ten wygląd nie pasuje do tego forum...
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Misiu, chyba nie wiesz o czym piszesz.
Przeczytaj dokładnie swojego posta i się upewnij ;p
Tych wersji IBP w siei znajdziesz na pęczki.
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Fajnie to wygląda, dobrze żeś wgrał to nowe IPB Kac. Nie możemy stać w miejscu, musimy się rozwijać. Najpierw nowy Lay a teraz nowe forum i dobrze. Jak komuś się nie podoba to ma problem. Fakt trochę jasne kolory ale do tego można się przyzwyczaić.
Popieram w całości, choć oczywiście czekam na nowe skiny.
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
To IPB jest nawet dobre, ale ja się z nim jeszcze gubię i szybko się w nim nie połapię co jest czym ;P ale mam nadzieje że aż tak źle nie będzie :D będzie jakaś skórka niedługo ? ;)
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Jak dla mnie wygląd strony to wielki zgap z kilku innych forum m.in. forumpc.pl gdzie ten wygląd istnieje już od 2 miesięcy, ten wygląd nie pasuje do tego forum...

Tak bo te fora też stoją na IPB ;)
Nie zgodze się że to zgap. To SKRYPT forum. A lay to zaimplementowany w mim składnik. Ma kazdy prawo go używać.
Od 2 miesięcy? No to na pewno nie iPB 3 ^^
 

Broother

Member
Dołączył
27.5.2008
Posty
397
Idzie się do wszystkiego przyzwyczaić, jest przejrzyście etc., jednak wolę lay Gothicowy. I tutaj pytanie - będzie ten sam, stary lay zakodowany pod IPB3, czy może jakiś nowy, bardziej na czasie? Ja wolałbym nowy :)

Co do bugów, to gdy już zobaczę sobie nowe posty, kliknę "Oznacz jako przeczytane", wyświetla mi się napis "502 Bad Gateway" i muszę bawić się z linkiem.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Jak i nowa wersja skryptu to i nowy lay :)
Będzie gothicowy - jednak całkiem nowy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom