Nowe Forum

Status
Zamknięty.

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Ja także jestem za usunięciem reputacji, bo to syf. Ja, jak zapewne większość stałych userów nie zwracam na to uwagi, ale nowych może to odstraszać (bo co to jest, kiedy ktoś rejestruje się na forum i pyta kiedy w Gothicu ma zrobić to i tamto a jakiś imbecyl obniża mu za to reputację? Albo wygłasza swoje własne zdanie, które komuś się nie podoba i dostaje za to "minusik, tak jak np. Jurusi )? Reputacja nie jest złem koniecznym.

A nowe forum jest świetne, czekam tylko na ciemniejszy lay (choć konieczny nie jest ;p).
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Nowe forum jest bardzo ładne ;)
Ostatnio rzadko bywam na forum i dzisiaj byłam nieźle zaskoczona, jak je zobaczyłam... ^^
Wszystko wydaje się być bardziej funkcjonalne, poza tym zostało dodanych wiele nowych rzeczy... Dobrze, że się rozwijamy, tylko na razie nie mogę się w tym wszystkim odnaleźć... ^^

A co do reputacji, to nie zgadzam się z Tobą Arven. Wiadomo, że nie każdy używa tego do właściwych celów, ale to jest taki fajny bajer... Jak ktoś dużo dla forum robi, to taka nagroda... To obraz usera. Tylko jak już mówiłam, trzeba tego właściwie używać, a wszystko będzie ok.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
repoutacja zostaje. Skin zostaje, wszystko zostaje.
Temat zamykam, będzie tylko służył do zamieszczania przeze mnie nowości.
Jak się komuś nie podoba. Opcja wyloguj.

Nikt was tu nie trzyma, ani nie nakazuje używania reputacji.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Dyskusja wyczerpana.Temat został z tego powodu zamknięty. Jeśli chcesz tu pisać, poproś moderatora o otwarcie tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom