Nowe Forum

Status
Zamknięty.

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Witajcie,

Jak to mówią ten kto stoi w miejscu ten się cofa. A jak wiemy gothic up , nie chce się cofać.
Postanowiłem przenieść nasze forum na najnowszą odsłonę skryptu IPB, która prezentuje się tak jak widzicie. Na pewno na waszą uwagę zasługuje nowy przejrzysty układa i masa bajerków. Z tych ważniejszych warto wymienić:
-Galeria, nowa wersja :)
-Downolad, shoutbox, blogi - nowa wersja
REPUTACJA - to o co większość z was prosiła.
Kupa bajerów w postaci bloczków, wpisów itd.

Jak wiecie po przenoszeniu bazy, moga pojawić się jakies błędy. Prosze o wymienianie ewentualnych bugów. Jesli chodzi o język forum, jest on w znacznym stopniu spolszcony. Nie powinno być zatem problemów.

Zatem.

Czym chata bogata ;)


P.S. Aktualnie forum będzie miało TYLKO TAKI wygląd.
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Ja powiem tak
Jest zajebiście. Świetnie zrobione, skin na razie nie ma znaczenia. Podoba mi się system reputacji i inne rzeczy.
Robiłem sam logo!:p Teraz cierpliwie czekajmy na nowy skin, nie ma co poganiać. Gratulacje należą się Kacowi, bo wszystko sam zrobił (oprócz logo;p). Koniec z wazeliną- cieszmy się i radujmy się, bo jesteśmy uber. ^^
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Wiadomo, wszyscy się cieszymy, że forum nie stoi w miejscu, tylko jest coś nowego. Ale, bez urazy, wolałem stary wygląd. To, że jest reputacja, to świetnie. Brakowało mi tego ;). Natomiast mam nadzieję, że będę mógł jeszcze przeglądać forum na starej, dobrej skórce zwanej Gothic ;]. A, jeszcze SB. Nie dałoby się przesunąć na sam dół?

Ave
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Jak tylko ludzie nauczą się twozyć skiny pod trójkę to myślę, że ktoś zmieni nam starego skina pod tą wersję. W obecnej sytuacji NIE MA takiej opcji. Shoutbox jets w fazie testów. Na razie pozostaje na górze.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Witajcie ponownie.

W związku z bardzo niskim i żenującym poziomem zachowania użytkowników portalu. Powarcamy do strej wersji skryptu, wraz ze stary wyglądem.
Dzisiejsze posty zostaną stracone, przywrócona zostanie baza z 18.08.2009 15.30

Pozdrawiam
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
No więc nowe ipb zarąbiste, minus to brak mi skina starego :D. i ten shoutbox na górze. Ale do wszystkiego da się przyzwyczaić...

Co do bugów, to nie wiem do czego to zaliczyć ale numer gg w tej tabelce przy ilości postów jest nie wycentrowany .
 

riodrian123321

Dowódca Straży Magów Wody
Dołączył
17.7.2009
Posty
474
Przepraszam wszystkich, decyzja Kacperexa spowodowana jest moim zachowaniem (chyba ^^). Forum jest dobre i mam nadzieje że pozostanie, nieraz odbija mi głupawka i piszę/ robię bezsensowne godne ukarania rzeczy.

Jeszcze raz przepraszam
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
Witajcie ponownie.

W związku z bardzo niskim i żenującym poziomem zachowania użytkowników portalu. Powarcamy do strej wersji skryptu, wraz ze stary wyglądem.
Dzisiejsze posty zostaną stracone, przywrócona zostanie baza z 18.08.2009 15.30

Pozdrawiam

nie słuchaj ich mędzenia :p

gdzie się podział tez kac z tekstem "nie podoba się - wyloguj"
kac jest super, dużo nowosci i dlatego mędzą, samie nie wiedzą czego chcą ale za miesiąc będą siępodniecać tymi gadżetami
skin w końcu też bedzie nowy ale na wszystko trzeba czasu a komu nie pasi to bye ;)
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Mnie też się podoba. Jest o wiele lepsze niż stare forum i bardziej przejrzyste, tylko trzeba się przyzwyczaić.
Ja jeżeli przyczyniłem się do Twojej decyzji przepraszam... Nie bierz pod uwagę mych nędznych słów.
 

Megarion

El Presidente
Dołączył
25.9.2004
Posty
1824
Dużo dałeś za tą wersję? :D Czy może ona jest w jakiś sposób darmowa?
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
Kac, według mnie nowe forum jest spoko. Po prostu ludzie nie umieją się przyzwyczaić do zmian, ja sam pamiętam że swojego starego łóżka też za nic nie chciałem nikomu oddać, ale czas leci i trzeba dojrzewać ;]. A skin, jak już pisałem w SB, to wystarczy kolorki zmienić (na bardziej pasująca - chodzi mi o mrook i takie tam) i dorobić pasujące logo. Kto za?
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Zauważyłem takiego buga: w profilu userów nie da się przełączać pomiędzy jego sygną postami tematami itp. Przynajmniej u mnie tak jest.
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
Gdyby nie ten skin, byłoby doskonale. Dużo nowych opcji, jest czym się bawić i co odkrywać :)
Kacpi, nic nie zmieniaj, jest dobrze tak jak jest. Pokombinuj tylko z tą skórką i będzie git malina ;)
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Dużo dałeś za tą wersję? :D Czy może ona jest w jakiś sposób darmowa?
Za IPB 1.4 albo 2.0 nie pamiętam jakie, płaci się jakieś 149.99$ więc się domyśl.
 

mogget

forumowy obibok
VIP
Dołączył
7.2.2006
Posty
488
co do bugów... nie jestem pewien czy to wina zmiany skryptu czy też akurat bug. Nie jest to najważniejsze i nie wymaga natychmiastowej naprawy lecz archiwum z SB nie działa. jednym to nie przeszkadza, ale jest to jednak fajny bonusik :p
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
no wiadomo mi archiwum nie działa od czasu gdy mam moda ale na spokojnie ;)
chyba wsztscy userzy mogą edytoać swoje szuty a ja nie mogę :lol:, ani swoich ani innych i nie mam opcji usuwania pojedyńczych szutów.
acha
kac u nas w knajpie u dziadka władka /najemnicy/ posty w połowie strony zaczeły się wyświetlać większą czciocnką. tekst postu jak i nick usera - no chyba ze to znowu mój komp, też ma jazdy ;)
na spokojnie jak bedziesz miał czas to to obejrzysz
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Git majonez.
Mówiłeś mi o zmianach, ale nie wiedziałem, że aż takie będą ^^.
Wszystko jest bardo fajne tylko ten skin... no ale cóż, jest dobrze,
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Kolejny bug: nazwy użytkowników w dziale na dole kto dziś obchodzi urodziny nie są odnośnikami do ich profilów tylko na strone główną.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom