Konie Itd?

Status
Zamknięty.

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
CYTAT
PL ale w Gothic1 już można było się zmieniać w stworzenia
Faktycznie było można, ale nie na zawołanie i nie było kamieni druidów.
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Konie .... inne zwierzaki ....
Z jednej strony cholirnie nie pasują do Gothica. Zamiana w zwierzęta była od pierwszej części dlatego inne ewolucje tej formy wcale mnie nie zmartwią. Aczkolwiek z drugiej strony przydatne to konie by były jak nic. Choć już g3 wzbudzał zainteresowanie końmi. Taki duży świat niby a co do czego wszędzie piechotą i było GIT.
Jak będą konie to się nie załamie ale jak ich nie będzie wcale nie będę płakał. Wolałbym żeby ich jednak nie było. Kwestia przyzwyczajenia.
 

Pele

Dowódca Straży Magów Wody
Dołączył
5.4.2008
Posty
315
Moim zdaniem przydały by sie konie w G4. Nie było ich w poprzednich częściach, więc byłaby to miła odmiana. Sposób transportu byłby szybszy i wygodniejszy. Według mnie konie powinny być w G4.
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
Z tego co widzialem to nikt nie wspomnial o typowym orkowskim "srodku transportu"
proponuje do gothica tylko i wylacznie KONIE (oczywiscie uzytkowali by je aby ludzie)
a co do orkowych zwierzat proponuje WARGA :) jezdzcy wargow byliby dla mnie znacznie bardziej interesujacy niz jakies tam smoki czy osiodlane zebacze.

Oczywiscie bohater gry moglby dosiac i Warga (Wtedy bestia wzbudzalaby respekt wsrod wrogow)
i Konia (Wtedy zwierzak wzbudzalby podziw wsrod ludzi, w koncu to piekne i w sredniowieczu drogie zwierze)

Orkowie jakos od dawna byli w gothicu a nikt jakos o jezdzcach wargow nie pomyslal
a dosyc czesto sa spotykani np. Władca Pierscieni albo chociazby taki Warcraft (tylko ze tam nazywane byly Wilkami)
 

Nordmar

New Member
Dołączył
27.6.2008
Posty
16
No nie wiem czy to aż taki dobry pomysł.
Przez to Gothic straciłby swój niepowtarzalny klimat trochę.

Poza tym jest parę sztuczek na bieganie.
W Gothicu 1 biegło się i skakało jednocześnie wtedy bieg był szybszy w Gothicu 2 były zioła na szybszy bieg, a w Gothicu 3 masz możliwość szybkiego biegu także jest dobrze ;)
 

Elektric

Member
Dołączył
20.6.2008
Posty
60
Konie nie bardzo mi się zgrwają z Gothic'em. W ogóle jeździectwo jest pod wielkim znakiem zapytania. Przede wszystkim powinni dać wtedy podział na wiek zwierzęcia (coś w stylu, że młode->dorosłe->stare->zimne/pieczyste). Pupile byłyby super. Na przykład na polowanie z takim wilczkiem, albo młodym cieniostworem... Jednostkom latającym mówię: NIE. Od tak szybkiego przemieszczania sięjest teleportacja. A wracając do rzeczy-zwierzęta "nasze" powinny dostawać exp, powinny potrzebowaćpaszy, wody, snu... The Gothic IV = The Sims Zwierzaki ? Chyba byłoby to "maleńkie" przegięcie.
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Myśle ze konie w Gothic4 to jest dobry pomysł:) Wiemy ze gra juz straci na uroku poniewaz nasz bezi nie bedzie grał głownej postaci w Gothic4/szkoda. Ale konie nadadza grze dynamike:) Nasz nowy bohater bedzie sie szybko poruszał i fajnie bedzie to wygladac:D Ciekawe czy bedzie mozna ścinac przeciwnikow z konia tak jak
w historycznych bitwach:)) Nada to grze sredniowiecznego kimatu. To jest to!!!
 

staravia

New Member
Dołączył
12.8.2008
Posty
5
moim zdaniem nie powinno byĆ koni\
zepsuło by to klimat gry
przydało by się więcej runów teleportacji niż jakieś konnie :rolleyes: :rolleyes: <_<
 

Figo&

New Member
Dołączył
28.8.2008
Posty
3
Ja myślę tak.Jeśli odwzorują idealnie konie to będzie całkiem fajnie!
Miło by tak galopować przez łąkę pełną Barwnyc kwiatów i bujnej trawy:)
Ops przpraszam rozmarzyłem się;) Ale sami przyznajcie ze to nie był by głupi pomysł, patrzeć jak nasz bohater dosiada czarno-siwego rumaka!!!!


Pomysł z dobrze odwzorowanym koniem mi się podoba jestem ZA!!!!
 

Przemo101

New Member
Dołączył
25.8.2008
Posty
9
moim zdaniem konie powinny być ale nie narzekajcie na g3 ponieważ tylko raz trzeba było przejść ten dystans ponieważ później miałeś kamienie teleportacyjne :p mam nadzieje ze w g4 też będą :lol: ;) :p
 

Wenzelzxc

Member
Dołączył
20.4.2008
Posty
281
Doszłem do wniosku że nie będą one aż tak potrzebne gdyż świat w g4 będzie mniejszy niż w g3
 

kobylka

New Member
Dołączył
21.10.2008
Posty
17
Wątpie w to.... Już przy pierwszych zapowiedziach G3 były takie pomysły........ Szybkie przebywanie drogi??? Od tego są teleporty :D
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
Moim zdaniem konie są zbędne.Jak powiedział kobyłka są przecież teleporty.A jak nie masz teleportu to co to za wysiłek przebyć droge na pieszo ? przeciez przy tym mozesz nabrac dużo doświadczenia bo zapewne napotkasz wiele potworów.
 

sinenomen

New Member
Dołączył
4.11.2008
Posty
8
CYTAT(Dark Shadows @ 21-12-2007, 15:24) index.php?act=findpost&pid=163051
:huh:

G4 ma się dziać przed wydarzeniami z G1, czyli w tym samym miejscu (kontynent), ale tylko w innym czasie. Czasami warto poczytać zanim się wypowie swoje zdanie.



no wlasnie najpier przeczytac potem zdanie wypowiadac. gothic 4 a dokladnie arcania : a gothic tale dzieje sie 10 lat po wydarzeniach z trojki

CYTAT(Karpielek @ 27-06-2008, 18:22) index.php?act=findpost&pid=187663
Myśle ze konie w Gothic4 to jest dobry pomysł:) Wiemy ze gra juz straci na uroku poniewaz nasz bezi nie bedzie grał głownej postaci w Gothic4/szkoda. Ale konie nadadza grze dynamike:) Nasz nowy bohater bedzie sie szybko poruszał i fajnie bedzie to wygladac:D Ciekawe czy bedzie mozna ścinac przeciwnikow z konia tak jak
w historycznych bitwach:)) Nada to grze sredniowiecznego kimatu. To jest to!!!


gothic nie powinien miec sredniowiecznego klimatu. cos co mnie w g2 zdenerwowalo to ci paladyni i budynki,doslownie sredniowiecze. gothic ma miec w sobie cos fantastycznego a nie sredniowiecznego
 

umbras

New Member
Dołączył
24.11.2008
Posty
28
ja powiem tak mówicie tak o Gothicu itd.

Więc tak może właśnie nie jednak nie zmieniac Gothica:)

2 strona fajnie by była zmiana lecz to zależy wszystko od tworców.

Mi smoki kojarzą sie za bardzo z kiczowatymi grami RPG za 5 zl :p Smoki zostawmy w Krakowie bo jest juz jeden więc po co więcej?:p

A może by tak więcej kobiet albo fabuła z dziewczyna coś bo tak szowinistycznie troche:)Może żona ?

P.S Nie lubię dzieciecych podchodzeń do sprawy typu "On tylko piszę żeby mieć rangę" więc prosze mi nie wysłyac tego typu ostrzeżenień :) :angry: :)

Gothic 4 będzie się odbywał 10 lat ALE PO WYD. Z G3 !!!!

A poza tym okaże się może nikt z nas nie ma racji:)

3 posty z rzędu...
Udowodnij teraz że nie nabijasz postów ... - Feo
 

barlogo

Member
Dołączył
13.10.2008
Posty
96
jeżeli bedzie dwa razy taki swiat jak w G3 to się zgadzam na konie do g4 ale z tymi smokami to głupio bo jak lecisz o smok się zmęczył spadasz w duł i co lece bo chce bo smok zmęczył się xD ale smoki odchodzą ale może fajnie by bylo jak by konie ciagnely wóz to wtedy by bylo extra a scierwojady to nie wiem bo się w G3 zmienily a w G4 znów mają byc jak z g1 i g2 tego odradzam bo jak coś to my sie w twardowskiego nie bawimy i nie jeździmy na wielkich kurczakach jak to jest w legendzie o nim a przeciez w jarkendarze budowniczy se radzili pamietacie powiazanie kamieni ogniskujacych i tych teleportów może tak byc w g4 bo teleporty ulatwialy bardzo droge jak się chciales dostać do obozu bandytów to prosto albo do piratow to do kanionu kto się zgadza z teleportami z jarkendaru a jak ktoś ma pytanie jak zasilić teleporty to proste odkrylem że w kamieniach ogniskujących są baterie diurasel działają do ośmiu razy dluzej to dlatego nie trzebalo wymieniać w G2+NK kamieni na nowe xD
 

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
według zpowiedzi będzie tak:
CYTAT
Bohater będzie mógł dosiadać różnych bestii. Programiści obiecują, że koń nie będzie jedynym środkiem transportu naszego bohatera.

Twórcy gry twierdzą też, że wysłuchają uważnie graczy, którzy grę przetestują. Chcą uniknąć wpadki jak z trzecią częścią "Gothic", która była pełna błędów i poprawnie działała tylko na najmocniejszych komputerach. Czy jednak te obietnice się sprawdzą, zobaczymy dopiero w 2010 roku, gdy gra trafi do sklepów

Więc coś mi się zdaje, że nie tylko konie będą w "Arcanii".
 

Max241

New Member
Dołączył
4.2.2009
Posty
4
Co do koni to ja sadze ze konie to było by popsucie klimatu gry jeszcze trochę jak by były te konie i robi nam się gra przez neta coś ala Age OF Conan tylko ze kierujemy bezimiennym albo go nazywamy i robimy misje od gorna lesera Lee itp:D
Niemowie ze nie było by to ciekawe ale nie na gothic 4 tylko Gothic- Online bo jak na gothic 4 konie były by przesada i można by było śmiało nazwać gra np odtwórca Obliviona i innych gier a tak to osobiście uważam ze Gothic ma swój urok klimat taki jaki nie spotkaliśmy chwilowo w żadnych znanych nam hitach:D Nie zależnie czy nawalą w tym Gothic 4 ile bugów i tak w to zagram bo to Gothic(choć lepiej dla nas i dla nich żeby go dopracowali)
To moje zdanie...
 

Mag Ognia III

New Member
Dołączył
25.1.2009
Posty
6
Wiesz max ja się z tobą zgadzam, po co nam konie lubi np. dinozaury na których się jeździ po tak małym świecie. Po co to. W gothic 3 to by to lepiej przeszło, bo świat jest ogromny ale w gothic 4 to będzie wpadka z końmi i tyle.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom