Konie Itd?

Status
Zamknięty.

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
WItam,

Czy chielbyście ujrzeć w Gothic 4 zwierzęta na których można by jeździć?

Ja osobiscie chętnie zobaczył bym konie czy inne zwierzaki w czwartej częsci gry. Często ułatwiałoby to życie. Przecież często było tak, że mieliśmy niezły kawałek drogi do przebycia na pieszo i po pewnym czasie było to irytujące.
takie rozwiązanie na pewno byłoby znacznym ułatwiniem w podróżach naszego bohatera.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
No ja nie wiem. Przeciez to byl jeden z uroków gothica( brak koni) Nie mam pojecie jak ja bym to odebral
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Z tego co wyczytałem tam gdzieś między wierszami jakieś zwierzęta koniopodobne w g4 mają być...
Ale nie będzie to juz stary gothic, taki jak chocby w 1 częsci...
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Z oficjalnych danych, że oprócz zwierząt do poruszania się po ziemi będą też latadła xD
i muszę przyznać, że mi się to raczej średnio podoba...wystarczy koń
 

Szmajl

Member
Dołączył
18.7.2007
Posty
35
Moim zdaniem, konie będą świetnym rozwiązaniem. Jeśli twórcy mieliby zrobić większą mapę niż w G3, to ciężko byłoby podróżować na piechotę. Chciałbym, żeby twórcy włożyli w to dużo pracy. Ciekawie mogłaby wyglądać walka na koniu. Latadła jednak u mnie nie przejdą :p . Popsułoby to klimat gry. Swoją drogą lubiłem pieszo zdobywać tereny w G1 i G2, urządzać sobie polowania :D . Jeśli jednak twórcy się przyłożą, konie znacznie upszyjemnią grę.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
CYTAT(yeed @ 16-11-2007, 08:34) [snapback]158596[/snapback]
Z oficjalnych danych, że oprócz zwierząt do poruszania się po ziemi będą też latadła xD
i muszę przyznać, że mi się to raczej średnio podoba...wystarczy koń



Koń tak - ok masz racje ;)
Aczkolwiek jakieś latające gady też mogą być fajna wiksą. Nikt przeciez nie każe nam ich używać, a sam pomysł może ułatwić nie raz podróż po mapie.

CYTAT
Z tego co wyczytałem tam gdzieś między wierszami jakieś zwierzęta koniopodobne w g4 mają być...
Ale nie będzie to juz stary gothic, taki jak chocby w 1 częsci...


Będą to gry inne Gothic 2, 3, noc kruka też nie były jak jedyneczka ;)
 

cesc

Member
Dołączył
22.12.2006
Posty
178
Koń, to zawsze jakiś dodatek do gry. No i bohater poruszał by się znacznie szybciej. Nie tracili byśmy czasu na długie chodzenie. Ok, ale niech już jak by były konie, to niech będą trudno dostępne...no i zawsze takiego konia można było by ukraść... zakradamy się do stajni na farmie i uciekamy na koniku za darmo ; ). I jak każde zwierzę może zginąć, a także męczy się po jakimś tam długim biegu.

A stworzenia latające, też był by dobre. Wznosimy się w niebo i strzelamy z kusz do mieszkańców miasta ;).
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Człowieku, czy ty chcesz G4 czy Księgę Dżungli 3?
Ja chce starego, dobrego ścierwojada, cieniostwora, wilka, warga, trola, gobliny, i kilka nowych ,ale nie jakieś Latające i strzelające z kałacha nosorożce :p
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
Latające słonie XD machają uszami i latają, lol! Jak ten z bajki :D

ja chciałbym konie, a najlepiej jakby była możliwosć walki konno, zarówno strzeleckiej, jak i wręcz. to było by coś.
co do latających, to mamy smoki nie? :] chociaz latanie na smoku to przegiecie juz.
 

Bubda

Member
Dołączył
17.11.2007
Posty
73
Nie róbmy z gothica WoWa ;) Mnie tam w zupełności wystarczą nogi, bo koni nei było i to może troche popsuć klimat. szczególnie jeśli w gothicu 3 mieliśmy wszystkie runy teleportacyjne to podróżowanie było całkiem przyjemne :p
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Mi koń nie pasuje do klimatu gry. Nigdy go nie było wiec jakby nagle się pojawił to jak wytłumaczyć, że wcześniej go nie było? Wymarły i powróciły do świata?

Co do jazdy na czymś. Podobnie jak wyżej. Klimat i inność Gothica przede wszystkim. Nie chce Gothica jak każdy inny cRPG. Skoro nie było koni i jazdy na zwierzakach i zdało to egzamin to wprowadzanie tego do gry według mnie mija się z celem.

Poza tym Bezi zawsze wszędzie musi zapierniczać i to jest urok tej gry. :D

Pozdro.
 

smog1996

Member
Dołączył
21.9.2007
Posty
45
mi by sie podobały konie bo zapewne będzie dość duża mapa to że wigineły i znów sie pojawiły to możliwe bo to będzie inny teren niżw gothic 1 2 czy 3 będziemy wtedy gdzie indziej i mogą się pojawić konie :D [/quote]
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
:huh:

G4 ma się dziać przed wydarzeniami z G1, czyli w tym samym miejscu (kontynent), ale tylko w innym czasie. Czasami warto poczytać zanim się wypowie swoje zdanie.
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Ogólnie uważam, że troche dziwnie na tak "realną" fabułę jaka ma Gothic brakło Koni ;] Ale uważam, że jakby miał powstać GIV jako dalszy ciąg, a nie początek <_< to konie mogłiby wprowadzić, bajera typu że zniknęły na skutek walk i bitw, że ostatnie gatunki uciekły do lasu gdzieś tam etc. :p Wiecie o co mi chodzi :lol: Pozdrawiam
 

smog1996

Member
Dołączył
21.9.2007
Posty
45
zawsze mogło sie by durzo wydarzyc np cos np że wykryto jakies zwierze gdzies gdzie nikt niebył i konie to było oswojono je i jeżdżona na nich więc wszystko moze sie wydarzyc nawet by mogło byc tak że z odnalezione krainy z nocy kruka przyszły do do górniczej doliny i khorinis konie
[/quote]
 

Bubda

Member
Dołączył
17.11.2007
Posty
73
CYTAT(smog1996 @ 21-12-2007, 15:49) [snapback]163064[/snapback]
zawsze mogło sie by durzo wydarzyc np cos np że wykryto jakies zwierze gdzies gdzie nikt niebył i konie to było oswojono je i jeżdżona na nich więc wszystko moze sie wydarzyc nawet by mogło byc tak że z odnalezione krainy z nocy kruka przyszły do do górniczej doliny i khorinis konie



W Jarkendarze ani w Khorinis przecież nie było koni. Jeśli już je wprwoadzić no to trudno w końcu w gothic 3 były krowy czy świnie. ;)

PS Polecam bliższą przyjaźń ze słownikiem języka polskiego <_<
 

smog1996

Member
Dołączył
21.9.2007
Posty
45
moze jakies zwierzeta z innj rasy sie zmieszały i powstał kon i później kon z koniem i coraz więcej koni i koniec
[/quote]
 

Vitek

Member
Dołączył
23.11.2007
Posty
65
ja osobiście bardzo chciałbym żeby w Gothic 4 były konie.... ale pegazy to już inna bajka :D latanie po gothicu to by było Gu**no tak by klimat stracilo ze nie wiem.. od razu przelatujemy nad chordami orków ( czy co tam będzie w g4) i jesteśmy w górniczej dolinie(czy co tam będzie) wyobrażacie sobię taką akcję w Gothic 2??? bo ja nie bardzo pozdro :)
 

junas

New Member
Dołączył
21.12.2007
Posty
25
Ja bym chciał żeby konie były :p Ale pagazy czy jakieś latajace stwory z kosmosu to przegiencie ;)
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Koń ciekawa sprawa wkońcu można by szybciej poruszać się (no nie liczmy teleportów) a koń to przeciesz pasuje nawet do ryczrzy bo raczej pieszo nie chodzą a z latających to dla magów bardziej może jakiś orzeł albo smok hehe mogło by być fajnie ale konia to bym chętnie widział
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom