Konie Itd?

Status
Zamknięty.

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
CYTAT(smog1996 @ 22-12-2007, 12:24) [snapback]163272[/snapback]
moze jakies zwierzeta z innj rasy sie zmieszały i powstał kon i później kon z koniem i coraz więcej koni i koniec


To raczej niemożliwe, bo dwoje osobników różnych gatunków nie jest w stanie wydać na świat płodnego potomstwa... Masz przykład na przykład na mule, który jest owocem związku konia i osła. Muł nie może mieć dzieci.

Osobiście chętnie pojeździłbym na koniach, ale tylko i wyłącznie w innym tytule. Gothic powinien trzymać stary dobry klimat, mimo, że konie byłyby fajnym udogodnieniem. Przesadzać nie można :)
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Najlepiej rozbudować by system teleportacji i konie nie są potrzebne. Chyba, że ktoś chciałby na nich walczyć.
 

Mroczek208

New Member
Dołączył
19.12.2006
Posty
6
ja osobiście wolałbym osiodłać np. ścierwojada (na lądzie) dużego krwiopijce (w powietrzu) lub topielca (w wodzie)
 
Dołączył
18.9.2007
Posty
88
Fajny pomysł z tymi zwierzętami. Można by było szybciej się przemieszczać. Chciałbym żeby można było też dosiąść i oswoić jakiegoś zwierzaka, np. cieniostwora czy trolla.
 

kubsztal

Member
Dołączył
23.12.2007
Posty
33
osobiescie zgadzam sie z wlasnym zwierzakiem np. scierwojadem lub innemy zwierzetami z poprzedniej wersjii ale nie kon zeby nie tracic klimatu nie uzywamy koni lecz jak by byla tak gildia typu mag to chetnie bym zobaczyl ja sie lata na jakies istocie np smok bo tam mogla byc historyjka ze nie wszystkei smoki zostaly pokonane kilka stworuw w eropie zostlo i magowie osfoili je zakleli je tak zyby nie krzywdzila czlowieka hyba ze bedzie specjalna okazja to tak i t smoki beda oslabione zyb nie bylo tak ze se lecisz tam nad jakimis isttami kture szczelaja i ci sie nic nie dzieje przzelatujesz dwa trzy straczyly i spdasz jak se rozbijesz to death na miejscu albo jak przezyjesz wstajesz i wlaczysz no wiec zgadzam sie z pomyslem z wlasnym wytresowanym zwerzakiem o troche sie zgadzam ze smokiem ;) ;) ;) ;)
 
Dołączył
30.11.2007
Posty
166
Chcialbym w G4 konie brakowalo mi ich w G3.Chociaz tam do kazdego miasta byl teleport ale lepiej podrowaloby mi sie koniem.Ale mozna dodac cos w stylu pegazow z mitologii.Swiat Gothica 4 z lotu ptaka napewno wygladalby ladnie.A co do smoka one przeciez sluza Beliarowi i nie masz Oka Innosa a zeby porozmawiac ze smokiem trzeba je miec.A wlasnei co do Oka to lekko sie zdziwilem ze nie bylo w G3 bo w sumie wszystkie smoki z Khorinis zabilismy ale przeciez to moglo miec jakies inne powiazania.
 

kubsztal

Member
Dołączył
23.12.2007
Posty
33
no ale mozna by bylo dodac taką gatke jak naprzykladd znaleziono na kontynecie oko innosa dano je arcy magą jakies tam gildi i w tej gildi byl moze jeszcze jeden wybraniec i tam wszystkie gildie sie locza z ta jedna tak jak w G2 nawet jak bys byl lowca smokuw to wszedzie po pewnym czasie wejdziesz. No i sie wlada smokami.
 

Ragnarokma

Member
Dołączył
21.3.2008
Posty
34
Uważam, że koń byłby ciekawym dodatkiem ale powinien posiadać pewne ograniczenia: aby go zdobyć trzeba by było wykonać misję i zdobyć dużo pieniędzy. Nie zaszkodziłaby też opcja zmęczenia konia i głodu. Mogłyby być też umiejętności np walka z konia czy wogóle jazda konna.
 
Dołączył
7.3.2008
Posty
101
Dla mnie było by fajnie tak jak oblivion,WoW i inne gry np.Konie,Gryfy,Smoki,Tygrysy dla mnie niezły pomysł
 

kubsztal

Member
Dołączył
23.12.2007
Posty
33
Mi sie nie podobaja wogule konie sa szpetne :angry:
Mi pomysl ze smokami sie podoba :p To jest ciekawe doswiadczenie :rolleyes:
Beliar oslabl i nie zapanowal nad smokami :huh: I czlowiek znalazl w rozbitym statku Oko Innosa :) Z kad sie wzielo oko innosa w statrku ??To mugl byc statek palandynów z Khorinis i z wyspy przywiezli najwazniejsze rzeczy z wyspy razem z OKIEM :)
Jak mówilem smok nie bedzie zbyt wytrzymaly rzeby gra byla trudniejsza B)
Z wlasnym zwierzeciem moge sie zgodzic z scierwojadem,dzikiem lub wilkiem ;)
I jeszcze mam pomysl z psem :p


Mam prośbę na przyszłość... Rozumiem, że popełniasz dużo błędów, ale są przecież na to sposoby... Nie będę dawać warna, bo nie o to tu chodzi, ale proszę Cię sprawdzaj błędy przed wysłaniem posta... Bo to nie pierwszy raz :p
 

Górski Smok

New Member
Dołączył
12.4.2008
Posty
2
Ludzie odwalcie się od smoków!!!Człowiek nigdy by nie zapanował nad smokami, a zresztą, skoro beliar tak osłabł,co do kolegi na górze,że nie da rady zapanować nad smokami to i tak musielibyśmy być niewiarygodnie silni żebyśmy my mogli nad nimi zapanować!!!! <_< Według mnie to powinno być coś takiego że można oswoić jakiegoś zwierzaka, tylko troche bardziej skomplikowanie niż taki coś jak rzucenie zaklęcia i już,np żucasz mięso a zwierzak je zje,nie ma powodu bo np.nie jest drapieżnikiem nie zaatakuje cie jak podojdziesz,w obronie owszem,i tak powoli,potem naprzykład,zaczyna za tobą łazić i prosić o jedzenie.Jak ktoś grał w B&W 1 to powinien zrozumieć o co chodzi, tak jak z chowańcem.Żeby zwierzak sie uczył,żeby były podzielone na takie na których mogżna jeździć a na których nie.Bo naprzykład taki ścierwojad cie nie uniesie,co innego troll czy cieniostwór.Ale według mnie powinni sie najpierw postarać żeby ta gra była super, w stylu G1,a potem tak urozmaicali gre.G1 i tak nic nie pobije, a jeśli to pójdzie dalej jak idzie, 1 super 2 może być ale odjeli super fabułe,3 kiepska odjeli urok gry, typu własny styl walki,wystarczało klik klik klik i wictory!!!To nie wytrzymam,byle tylko nie zrobili z G4 nawalanki typu wiedźmin.
 

Everon_92

Member
Dołączył
5.4.2008
Posty
172
Mam co do tego projektu mieszane uczucia.Z jednej strony chciałbym pośmigać na jakimś koniku.Szczególnie kuszą walki i bitwy na koniach.Np.strzał z łuku w pełnym galopie do uciekającego orka to jest coś.Nie było by to głupie jeśli by te konie były 2x szybsze niż Bezik w pełnym biegu.Bo jeśli bym się miał człapać na jakiejś chabecie do miasta z prędkością 20km/h to bym najpewniej zsiadł i 3 szybkimi ruchami mieczy zrobił z niej salami.Latające stworki też mogą być fajne.Lot nad lasami czy morzami,wysoko nad ziemią z zawrotną prędkością,a potem lądowanie w centrum miasta...Ale boję się jak to wpłynie na charakter gry.Bo to może radykalnie zmienić i obrzydzić mi tą grę.Zresztą,zobaczymy...Zdaję się na intuicję programistów.
 

Lord Fergan

Member
Dołączył
16.4.2008
Posty
52
Najlepiej by było dać konie, można by było przynajmniej szybciej podróżować, ale jeszcze wyposażenie, powinno być odpowiednie i dobre, ale mamm nadzieje jak będą to nie będę zadrogie :wub:
 

Wenzelzxc

Member
Dołączył
20.4.2008
Posty
281
Ja myśle że konie to jednak lipa nie pasują do klimatu tej gry a gdyby taki ścierwojad czy zębacz zagryzł go to co bym zrobił konie nie atakuje pełnią funkcje transporczą.A w ogóle to nie ta gra konie nie.........!!!!!!!! nie pasuje
 

assasinX

New Member
Dołączył
23.4.2008
Posty
4
to by było dobre!Wyobraście sobie armie paladynów na koniach albo orki na zębaczach popieram 10/10 :D a może jeszcze broń czempiońska?Jakieś zawody za kase?A i niebędzie trzeba biegać tak jak np.Z farmy onara do khorinis (w g2)
 

Don Robert

Member
Dołączył
31.1.2007
Posty
53
A mi konie się nie podobają i nie chce ich widzieć w G4. Nie było ich w żadnych z poprzednich części, według mnie zepsują klimat Gothica. Są kamienie teleportacyjne, mikstury przemiany i to wystarcza. Co do latających zwierząt to chciałbym zobaczyć smoki, ogromne i trudne do zabicia, jakaś misja powiązana z nimi i będzie super.
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Don Robert, dlaczego Twoim zdaniem zepsuło by to klimat?? Faktycznie nie było tego w poprzednich częściach, ale Gothic 4 na pewno będzie ogromny, dużo większa mapa i fajnie jest mieć swojego zwierzaka.... Co jakiś level, quest czy coś tam można by było dostawać/kupować coraz lepsze stwory, a na końcu, w ostatecznej misji - dostać smoka :D To by było...
Na pewno gra stała by się ciekawsza i wcale wg mnie klimatu Gothic'a nic nie zepsuje, a tym bardziej nasze stworki ^^ xD
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
CYTAT(Don Robert @ 05-05-2008, 15:51) index.php?act=findpost&pid=180678
A mi konie się nie podobają i nie chce ich widzieć w G4. Nie było ich w żadnych z poprzednich części, według mnie zepsują klimat Gothica. Są kamienie teleportacyjne, mikstury przemiany i to wystarcza. Co do latających zwierząt to chciałbym zobaczyć smoki, ogromne i trudne do zabicia, jakaś misja powiązana z nimi i będzie super.

Tak, ale mikstur przemiany i kamieni druidów też nie było w poprzednich częściach od G3, a wcale to gry nie popsuło. Jeśli G4 rzeczywiście będzie taki wielki, to konie się przydadzą. Grając w Assassin's Creed, w którym nie ma koni, pociąłbym się, gdybym musiał lecieć na pieszo z Masjafu do Damaszku.
 

switek17

Member
Dołączył
14.3.2007
Posty
447
PL ale w Gothic1 już można było się zmieniać w stworzenia, więc tak bardzo ta "innowacja" w G3 nie namieszała. Nom pomysł Darii mi się podoba - ten z ulepszaniem stworków, choć może to już by była przesada - np. latać takim smokiem. Jednak myślę, że tego raczej nie uświadczymy. Jeśli już będą wierzchowce to standardowe koniki, możliwe że będą się różnić pod względem wytrzymałości i szybkości.
 

konrad-kli

New Member
Dołączył
7.5.2008
Posty
28
Jak dobrze pójdzie to może uda nam się latac na krowach z silnikiem odrzutowym XDXD
To oczywiście moja teoria.
A co przyjdzie z czasem zobaczymy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom