[Kal Online]

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Ja narazie mam Knighta lev 21 Tiger egg g3 10% exp. Jeśli macie jakieś problemy z wykonaniem questu piszcie na gg chętnie pomoge zaliczyłem już ponad 11Questów i robie drugiego eventa
biggrin.gif


_18.jpg


Oto jeden ze screenów które zrobiłem grająć w Kalonline^^ Screen jest troche starym gdyż mam tam dopiero lev 18
tongue.gif
 

Adam First

New Member
Dołączył
8.1.2005
Posty
5
ja 19 lv juz od jakiegos tygodnia ;p
ostatnio sie troche ociagam- wczoraj usilowalismy ze znajomym ubic troche comanderow i zaliczylem 5 zgonow, tak wiec na chwile az mnie odrzucilo od grania. sciagam america's Army. Ale przewiduje za jakies dwa dni znowu dluzsze posiedzenie z KALem,
aha, z tymi miksturkami to bym sie zglosil.
i jesli moze jakis luk ktos ma...
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Hmm mam na stanie nowy nie używany Łuk g25 normalnie kosztuje ponad 14k a go poge sprzedać za hmmm 6/7k mikstórki hmm mała za 25 geonów sztuka a duża za 70
biggrin.gif
Mam też ryby najrórzniejsze wody które regeneróją zdrowie

Kalonline.jpg
 

Adam First

New Member
Dołączył
8.1.2005
Posty
5
ohmy.gif

heh, G25 za 5-6k ;-)
kupilem swoj G29 za 8k, a dwudziestkipiatki chodza po 4-5 ;p
tylko tak nadmieniam.
a moze ja mialem farta?
zreszta teraz ciezko mnie bedzie zlapac na KAL - sciagnalem America's Army.... :mrgreen:
 
Dołączył
6.1.2005
Posty
189
Sorry KING jeśli się narzucam ale ty sobie robisz reklamę na forum ??
dla mnie to jest roche dziwne
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Zdefiniuj słowo REKLAMA ? ja tylko staram się pomuc nowym graczom i tyle a jak ktoś chce kupić jakiś item to niech do mnie wali jak w dym
biggrin.gif
a screen to tak dla zachęcenia dla tych którzy myślą o sciągnięciu tej gry :wink:

PS: co od AAO to raczej se nie pograsz bo nie można założyć nowego konta :cry:
 

Adam First

New Member
Dołączył
8.1.2005
Posty
5
no i stalo sie- odlazylem KAL na dluzsze- kase juz oddalem na ofiary tsunami a dokladnie na nOObowatego kumpla. o tu offtop az milo:
do KINGa: ale zawsze mozna poprosic innech plejerow o oddanie jakiegos nieuzywanego konta.
wielu ma po pare. ja znalazlem akurat kolesia ktory mi oddal na grono.net
i teraz orgazmy przy AAO co chwila
smile.gif
 

Junior

New Member
Dołączył
21.1.2005
Posty
10
Musze stwierdzić iż gierka niezła szkoda tylko że nie lubie japońskich klimatów w MMORPG. Ku mojemu zdźiwieniu muszę spytać czy grał ktoś w Lineage 2? Kiedykolwiek? Ta gra zdaje sie być idętyczna do ów wspomnianej wcześniej gry tyle że tam mamy pare ras i ciekawszy świat , a każda rasa sie dzieli na magów i wojowników. =/ Dziwie sie że jeszcze nikt niezwrocił uwagi na to że wydaje to sie być podroobka Lineage 2 z nowym Layoutem okienek =D
 

War

Member
Dołączył
28.11.2004
Posty
292
Teraz gram Archerem:
Nick: Niniasa
lvl: 18
misje wykonane 15/35

Mam łuk G29, a zbroje G24, tylko hełm G32.

Zapraszam na strone www.kalonline.xp.pl

Ps. Jajko sie może przemienić jak bedziesz mieć je na G11
smile.gif
, więc dużo trzeba grać
 

Z@dzior

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
412
Od kilku dni też w to młuce, zdecydowałem się na to po przeczytani tematu o tej grze na forum. Jednak warto promować nowe gry. Może nie jestem orginalny ale gram Knightem. Świat jest duży, jest całą masa potworów do zabicia. Strasznie dużo graczy (chyba z całego świata) jeśli ylko chcecie możecie skopać tyłek jakiemyś kolesiowi z innego kontynentu np. chińczykowi, amerykanowi itp. Gra jest chyba zrobiona przez chińczyków lub koreańczyków. Widać tam charakterystyczne dla ich narody budowle i stroje NPC. Kiedyś myślałem że to co chińskie (chodzi mi tu o wszystko co zrobią skośnoocy) to musi być beznadziejne, a tu prosze tak miło zaskoczony, taka fajna gra.Polecam wszystkim naprawde warto w to zagrać
tongue.gif
:p:p:p
 
A

Anonymous

Guest
Czy mi pójdzie

Wszystko pięknie ładnie ja tez bym sobe w to zagrał tylko mi powiedzcie czy bede mógł zagrać na moim słabym łączu 160 kb ???
 

War

Member
Dołączył
28.11.2004
Posty
292
Tak bedziesz mógł grać. Czasai bedzie cie lagować, ale to żadko.
Podaje moje stasy:
:arrow: Niniasa
:arrow: Archer
:arrow: Lvl 28
:arrow: Zbroja G32, łuk G37

:arrow: Morgus
:arrow: King
:arrow: Lvl 20
:arrow: Zbroja cała G24, łuk G37+2

Fajnie że sie temat ożywił. Wchodzcie na forum o KalOnline www.kalonline.abc.pl

PS: PoZdRo!
 
A

Anonymous

Guest
Pomocy

Prosze o pomoc bo zainstalowałem tą gre i nie wiem jak w nią zagrać prosze o pomoc napiszeci co i jak trzeba zrobić czeby zagrać prosze
biggrin.gif
 

War

Member
Dołączył
28.11.2004
Posty
292
A rejestrowałeś ise na www.kalonline.com ???
Jeżeli nie to rubisz to tak:
:arrow: dajesz game info i na logu widzisz JOIN i klikasz
:arrow: zaznaczasz Yes, I have read and agree with the terms i dajesz register
:arrow: Wpisujesz swoje dane
:arrow: Grasz i super sie bawisz
biggrin.gif

Zapamietaj swoje IP i hasło. Wpisujesz w główne menu i masz gotowe. I graj!
 

wladek

Member
Dołączył
27.2.2005
Posty
66
POMOCY !!!!!!!!!

Własnie zaczołem grac sobie w Kal Online no i nastukałem sobie 14 poziom i poszedłme gdzieś i wszedłem w takie duże wgłebienie w źiemi
biggrin.gif
Ale nie moge z niego wyjść :shock: :shock: Co robić da sie popełnic jakieś samobujstwo zeby mnie do miasta wróciło albo co :?: :?: Jeżeli ktos wie jak sie z tego wydostac bede wdzięczy za oświecenie mnie . A jeszcze jedno czy da sie otwierać te niebieskie skrzynki :?: :?:
 

War

Member
Dołączył
28.11.2004
Posty
292
Na to jest rada. Jeśli nie masz teleportu to skorzystaj z komendy /suicide . Wpisujesz w czacie. Znajdziesz sie obok "feniksa" i stracisz troche exp. To takie samobójstwo.
Niebieskich nie możesz otwierać. Można je sprzedać u jakiegoś NPC za 200 geons. Za 60 skrzynek można jush dostać spore 15k. Otwierać można tylko czerwone (Red Box) u gościa w templeratory Fort.
 
A

Anonymous

Guest
Forum

Zauwarzyłem że coraz więcej jest nowych fanow wsapaniałej gry jaką jest KalOnline. Daltego tez postanowiłem stworzyc forum dla fanów tej wspaniałej gry
biggrin.gif
Forum dopiero zostało załozone więc prosze o rejestrowanie sie i pisanie postów
biggrin.gif
A tak nawiasem mówiąc chciałe zapytac na czym waszym zdanie można sie dorobic dużych pieniedzy w KalOnline :?: Jeszcze raz prosze o wpisywanie sie na forum oto link http://webplus.hostings.pl/comp/forum/inde...ex.php?idm=2700
 

War

Member
Dołączył
28.11.2004
Posty
292
Na forum trzeba wielu usprawnień i nowych działów. Przedewszystki brakuje czegoś z Looz KalOnline (np. pogaduchy) i działu dla klanów. Forum nie przeżyje długo, bo TUTAJ masz dużą konkurencje.
Ciesze sie że dużo ludzi gra w kala.
Niezle zarobisz na Red Boxach i sprzedaży w własnym sklepie. Polecam łowienie ryb. Niktóre okazy idą po 1k.
 

Z@dzior

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
412
Powie mi ktoś co sie robi ze skil points?? Bo mam ich dużo i nie wiem co z nimi zrobić. Jak mam sie nauczyś skilów?? Jestem knightem. Gdybym nauczył sie jakichś umiejetności to był bym dużo silniejszy. Jakie skile radzicie mi rozwijać?? I napiszcie angielską nazwę i co ona daje. Dzieki pozdro ziomki.
 

War

Member
Dołączył
28.11.2004
Posty
292
Widze że sie temat ożywił. KING grasz jeszcze??
Skill Points to są punkty nauki. Uczysz sie ich u nauczycieli na arenie. Są w pierszej wiosce Northood. Najlepiej ucz sie Coś tam z Slash. Przyda sie tesh Passive sword (jakoś tak). Jak nie znajdziesz nauczycieli to pisz w grze pod Niniasa albo na gygy.
 
Do góry Bottom