[Kal Online]

Nowicjusz

Member
Dołączył
4.12.2004
Posty
139
King jesteś Wilk??
Widziałem jak mój braciak z tobą gadał ma knighta na 16 levelu i sie zwie DamianPL
biggrin.gif
biggrin.gif


Post #2
elo jestem braciak Nowicjusza pojechał do rzymu więc ja troche posiedze bo mi sie tu spodobało...

a tak na temat to jestem DamianPL dziś z KINGIEM wymiatałem smoczki-wymoczki
biggrin.gif
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Tak Wilk to ja i dobrze pamiętam jak "przejeliśmy" razem z DamienemPL chaty i wyjurzyliśmy bębnarzy
biggrin.gif
a na dester były wodne smoki ^^
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Mnie dobija, że tak żądko jakiś mieczyk albo zbroja wypadnie. Reszta jak narazie ok.
 

DarkBlade

Member
Dołączył
4.1.2005
Posty
317
miecze i reszta ekwipu rzadko wypada ale tam gdzie z Wilkiem łaziliśmy to sporo cashu sie dostaje i można qpić coś fajnego od jakiegoś gracza/handlarza.....
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
No to prwada za każdego potwora dostaje się od 25 do 30 monet :wink:
ale żeby je zabić to trzeba się troche namęczyć a tak apropo to już Knight lev 16 ^^
biggrin.gif
 

Snake

Member
Dołączył
25.9.2004
Posty
267
No i ja sie skusiłem .

Knight
Level: 3 (grałem z 15 minut
tongue.gif
)
Nick: Darrath
 

DarkBlade

Member
Dołączył
4.1.2005
Posty
317
kurde wszyscy są knightami szowiniści
tongue.gif
wiecie może jak założyć gildie bo moglibyśmy założyć taką ziom-gulid polaków LOL
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
To może ktoś podaruje albo od sprzeda jakis mieczyk ale aby mial minimalne obrazenia wieksze niz 45
biggrin.gif
. Moge zaplacic 1000 plus dobre samopoczucie admina
biggrin.gif
. Ja dopiero 9 level no już za niedługo 10
biggrin.gif
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
QUOTE To może ktoś podaruje albo od sprzeda jakis mieczyk ale aby mial minimalne obrazenia wieksze niz 45
biggrin.gif
. Moge zaplacic 1000 plus dobre samopoczucie admina
biggrin.gif
. Ja dopiero 9 level no już za niedługo 10
biggrin.gif


cLoNe, jakbyś wbijał do Kal, daj znać. Sam mam lv9 z syfnym sprzętem : p Zbieram teraz kasę na jakiś fajny mieczyk, potem na zbroję.

PS. Gildię można od 10lv o ile wyczytałem... ;]
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
ja już prawie 11 level i nie wiem nawet jak sie zbytnio wymeinia rzeczami. Ostatnio jakaś polka dała mi zbroje nową nie ejst rewelacja ale leprza od starej kupiłem leprzy mieczyk i jakoś sie gra. A gildie można było by założyć
smile.gif
Dam znać jak będe wchodził
smile.gif
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Ja mam na składzie dwa bardzo dobre miecze jeden dodaje str agi dex i hp a drugi to zwylky miecz który zadaje niezle obrażenia :wink:
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
A można było by poprosić ocoś jeśli masz cosik na zbyciu. Ja chętnie tez bym cos dał ale narazie nie mam komu ty już napewno masz leprze itemy.
 

Snake

Member
Dołączył
25.9.2004
Posty
267
Hehe. chetnie przyjmę waszą pomoc. Mam dopiero 9 lvl i okropmy ekwipunek
sad.gif
Połączmy swe moce
biggrin.gif
 

DarkBlade

Member
Dołączył
4.1.2005
Posty
317
łączmy swoje moce jak ja mam 17 level a mam 1500 geonów
biggrin.gif

ale niedługo będzie koszenie kanałowe rzadzizny czyli smoków i bębniarzy
biggrin.gif
biggrin.gif
 

GaNdi

Weteran
Weteran
Dołączył
29.5.2004
Posty
1306
Totalna porażka...mój komputer tnie się jak nie wiem =/, ale za to widziałem kilka osób m.in Clona czy Dark Blada

Knight
Nick:Anarion
Level:1
 

DarkBlade

Member
Dołączył
4.1.2005
Posty
317
LOL coraz więcej gothic.upowców gra w tą gre Clone_xx może pomyślisz nad założenim klanu zrobieniem strony, forum i innych dupereli
biggrin.gif

jak myślicie nad tym to możecie na mnie liczyć jako gracza ale nie grafika/redaktora itp....
tongue.gif


PS:Knight 19 Level LOL!!!
 

Mag Ognia

Member
Dołączył
30.10.2004
Posty
350
eee ... miałem już kilka razy nie pisać, ale jako , że gram w tą wspaniałą grę, no to podaje swoje dane:

Nick: Magxxxxx
Klasa: Mag - jako jedyny jestem magiem
tongue.gif

Level: 5 niedługo będzie 6
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Dalej nie wiem jak tam założyć gildie bo było by fajnie ją załoyżyć. Co do strony można było by sie zastanowić to nie problem zrobić. Najgorsza kwestia grafiki no ale jeśłi mamy myśleć poważnie to może AzBesT cosik zrobi.
smile.gif

Pozdrawiam cLoNe_xx
 

Adam First

New Member
Dołączył
8.1.2005
Posty
5
MiyuKon,
Archer,
stan na 7,01: 17lv.
GG:5521469 - zglaszajcie sie.
pozdrawiam.
aha, jestem jak najbardziej za zalozeniem Gildii. Polska Mafia
smile.gif
albo Ekipa Remontowa xD

aha, pewnie mnie zbanujecie na dziendobry ale oto link do forum na ktore przed chwila natrafilem, tez planuja gildie. polaczcie swe sily. ogolnie uwazam ze Polacy powinni sie polaczyc i zjednoczyc pod jedna bandera. Polanie byli na MU , nieprawdaz ? To byl Respect, hehe
smile.gif


http://www.kalonline.abc.pl/

btw, mam cholerne klopoty finansowe na 17lv :/ wlasnie wydalem wszystko na luk 29k :/ i to w dodatku nie-magiczny :/ a reszte mam g24... moze "wielmozni" a raczej "zamozni" zrobia jakis fundusz "pomoz biednym przetrwac zime (na Kal'u) " hehehehe
biggrin.gif

ogolnie to kto z Polski jest najlepszy ?
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Znalażłem kolesie u którego można założyć gidlie ale niestety od 30 levelu więc tzreba będzie jeszcze nabić
biggrin.gif
 
Do góry Bottom