[Kal Online]

Berburion

Member
Dołączył
6.7.2004
Posty
194
hmm... mi przy pierwszym włączaniu coś się ładuje a potem się zacina.. co mam zrobić?:/ czy to poprostu tak długo się robi??
sad.gif
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Własnie widze od czasu do czasu jescze pogrywam głównie gram teraz w RO i Rose online dużo rzeczy się zmieniło od kąd ostatni raz grałem :wink:
 

Berburion

Member
Dołączył
6.7.2004
Posty
194
jeżeli ktoś miał podobny problem jak ja(opisałem wcześniej) a udało mu się go pozbyć to niech napisze na gg:4471158:( plz
 

War

Member
Dołączył
28.11.2004
Posty
292
Oj sorki ale nie zauwazyłem twojego posta.
Te pasek to stan połączenia z serverem KalOnline. Ostatnio sie dłuuuuuugo ładuje =/ . Nie wiem dlaczego. Ostatnio mi sie z 40 minutek ładowało, ale poźniej grałem. Spróbuj reinstal, albo zagraj gdzieś o godzinie 1 w nocy. Zależy tesh jaki masz internet, bo jak wolny to sie troche bedzie ładowało
biggrin.gif
. PoZdRo.
 

Berburion

Member
Dołączył
6.7.2004
Posty
194
teraz się gra sama wyłącza:( pogram z 30 minut około i ciach... już nie gram:( mam internet 164 kbs:( i wszystkie detale na najmniejsze i co się da to powyłączane... directy najnowsze sterowniki też
laugh.gif
komp dobry bo doom 3 chodził bez problemu(nie ciął się nawet) a TU TAKA gra się wyłącza;/ przegięcie z deka...
 
E

eMzi

Guest
Lol ten pasek który się ładuje na samym początku to przecież pasek stanu ściągania update'ów (tak mi się przynajmniej wydaje bo nigdy nie słyszałem/widziałem o pasku stanu połączenia z serwerem).
Berburion - wywala cię pewnie dlatego że jest za dużo ludzi gra i serwer nie wytrzymuje. Poza tym dalczego się dziwisz jest niedziela i wszyscy grają.
 

Berburion

Member
Dołączył
6.7.2004
Posty
194
wczoraj też wywalało... chociaż to może być przez to:/
około 10 rano jutro spróbuje:) (chce się wyspać bo rekolekcje:) hehehe
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Zgadzam się z Verinem to jest pasek sciągnia upadów z głównego serwera mi ostatnia ładowało się z jakieś 25 minut a potem normalnie grałem :wink: A tak a propo u kogo mozna otworzyć red box bo mam poszedłem do kolesia który jest w temperory castle czy jak się tam nazywa i zagadałem a on..nic :shock: kompletn 0
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Hmm możliwe że przy twoim połączeniu występuje rozłączenie z serwerem lecz nie koniecznie musi to być wina twojego połaczenia mozliwe że po prostu serwer został wyłączony :wink:
 

Berburion

Member
Dołączył
6.7.2004
Posty
194
hmmm... internet chodzi dobrze:/ ej jak możesz to wejdź na gg:) znam cię jeszcze z vallheru:) czy tam z forum właśnie o gothicu tutaj:D


EDIT: zadzwonić do admina sieci?:/
 

War

Member
Dołączył
28.11.2004
Posty
292
QUOTE Zgadzam się z Verinem to jest pasek sciągnia upadów z głównego serwera mi ostatnia ładowało się z jakieś 25 minut a potem normalnie grałem :wink: A tak a propo u kogo mozna otworzyć red box bo mam poszedłem do kolesia który jest w temperory castle czy jak się tam nazywa i zagadałem a on..nic :shock: kompletn 0

Ten gościu nazywa sie Village Elder. Hmm spróbuj później, albo sprzedaj. Niekiedy wpada z niego 5k, 10k, 30k, 50k albo talizman
biggrin.gif
. Od 10k w zwyż żadko wypada
biggrin.gif
.
Ja tesh ostatnio mam lagi, ale da sie grać
biggrin.gif
. No najlepiej spróbuj na innym MMORPG np. Knights Online.
 

KonraD

Member
Dołączył
18.10.2004
Posty
167
ja mam pytanie, może troche wybite z tematu ale nie znalazłem takiej odpowiedzi a szukać mi sie już ni chce : czy za to sie cokolwiek płaci/ czy są jakieś konkretne zobowiązania??bo kumple niekturzy mnie straszą że sie cuś buli. coś im niewierze ale wole sie upewnić.
 

War

Member
Dołączył
28.11.2004
Posty
292
Nie gra jest całkowice darmowa. Ściągasz ze strony producenta, rejestrujesz sie (wszystko za free) i grasz. Nic płacic nie bedziesz o to sie nie bój!
 

ShinySwordMaster

New Member
Dołączył
19.3.2005
Posty
1
No Kal Online jest Extra !!
Ja mam 15 lvl wojownik ...
Fajnie się wyżyna ... ostatnio miecz okazyjnie kupiłem ...
Grade 32 za 4K !! Taniocha !! Koleś nie miał co z tym robić ...
Mój koleś ma PanGap armor :x ale miecz grade 32 jak powiedziałem.
Steel Helmet ... itp ...
 

M@ŁY

New Member
Dołączył
20.2.2005
Posty
20
Problem

Kal juz sciagnolem ale cos niechce mi sie wlaczyc.Wlaczam ikone instalacji i nic.Wiecie moze dlaczego :?:
sad.gif
 

War

Member
Dołączył
28.11.2004
Posty
292
A restartowałeś kompa??
ohmy.gif
ohmy.gif
ohmy.gif

Niekiedy tak trzeba. Jak włączysz bedzie pasek siie niebieski ładował więc sie nie przejmuj i poczekaj az sie skończy. Jak nie bedziesz miał go to sie nie martw. PoZdRo
 

Guardian

New Member
Dołączył
31.3.2005
Posty
5
fakt niezla gra i ma fajna bajkowa grafe. calkiem nie zla. nigdy nie gralem chociarz widzialem ja na zywo
 

War

Member
Dołączył
28.11.2004
Posty
292
Co jest?!

Napisałem tutaj kilka dni temu o ważnym evencie, co 2x expa ci idzie, a ktoś to wykasował?!


PoZdRo


Ps. Event był w niedziele 24.04.2005 i sie super expiło. Szkoda, że posta mi usuneło, bo tak tesh byscie pograli i lvl nabili
tongue.gif
 

Khael Thas

New Member
Dołączył
26.4.2005
Posty
19
To xo sie tax długo ściąga, to patch, gdy go ściągniesh, to od razu możesh grać, bo razem z tym jest łączenie z servem ... (ściąga sie dosyć długo)

Gierka jest fajna, ale do WoW'a .... Samurajskie klimaty itp... szczeże to mi sie odechciało już w to grać
biggrin.gif
mam wojownika na 18lvl i nie kręci mnie to już .. ciągle tylko biegam i wybijam stworki...
Gra ma mało ciekawych zadań i skupia się na ciągłym atakowaniu stworków...
Po co są te fortyfikacje obozów/miast ?? Że niby obrona przeciw potworkom, czy atakującym klanom ?? Po co są wieżyczki, z kąd i tak nie dosięgniemy łukiem i rzadko czarem ... podsumowując jest sporo niedopracowań, ale polecam gierkę tym bardziej że jest za Free !!
 
Do góry Bottom