[Kal Online]

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Jest do mędrzec w Temporary Fort of Geum-Ohee Castle stoi zaraz koło jednego z wejśc po prawej. Wygląda jak reszta typóc co uczą skilli.
Pozdrawiam cLoNe_xx
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
No to niezle będzie trzeba się namęczyć żeby nabić se lev 30 :?
a tak apropo jak wam idzie ? Mi się wiedzie całkiem niezle stan kasy 8k + kilka niezłych żeczy w ekwipunku no i lev 19 :wink:
 

Big Boss

Member
Dołączył
20.11.2004
Posty
811
hej koledzy gdzie można sciągnąć tą gierke bo chce z wami grać i można by zrobić gildie gothic upowców
 

DarkBlade

Member
Dołączył
4.1.2005
Posty
317
mi idzie nieźle 19 level 10k w kieszeniu i niezły equipment jajko 25,48 ancient tiger
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
No to całkiem niezle :wink: A tak a tak przy okazji ktoś wie jaki jako musi mieć exp żeby można było zamienić się chociaż w baby transformation ? moje jako choć wiem że może się to wydawać niezwykłe bo mam Ancient parthera a nie Tigera ma na godzinę 21:54 47.38% i nic nie moge się zamienić :?
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Mi idzie całkiem good licząc, że nie gram tak strasznie długo mam już level 18 kasy zero i to dosłownie włąsnie co kupiłem zbroje(g24) i nowy mieczyk(g29)
biggrin.gif
Teraz właśnie zostawiam na noc niech łowi ryby to rano troche kaski będzie
smile.gif
I trzeba nabić ten 30 level aby gildie założyć. Jutro wykończy sie kilka set wodnych smoczków
smile.gif
. A i może mi jeszcze ktoś powiedzieć co to za niebvieksi pasek na dole, który rośnie??
Pozdrawiam cLoNe_xx
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
To jest bodajrze stopień rozwoju w jakim jest twój zwirzak tak mi się wydaje ja mam niecałe półtora paska i pisze ze mam dostępną Młodą transformacje ale i tak nie moge się zmienić :?
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
ale to rosło jeszcze jak nie miałem zwierzaka ja mam ponad 1 i tez niby mam dostepne ale nic nie moge zrobić :/
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Ja mam tak samo mam Tigera grade 2 i nic :| nie moge się transformować :?

Ps : jeśli potrzebujecie jakiś mikstur medium medice itp..piszcie na gg a na pewno się dogadamy :wink: i PILNE sprzedam Ancient Panthera g1 67.59 exp za 8k
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
QRDE MAM BIG PROBLEM

Zassalem KALa ze stronki, directx tez mam najnowszego, konto swoje mam ale polaczyc sie z serwerwm sie niemoge :?
Jak wlaczam skrot na pulpicie to wyswietla sie okienko wciskam start game i gra sie wlacza pokazuje ze z serwerem sie nie polaczylo. Co mam zrobic :?: :?: POMOCY

PS.
Sciagnalem ta gre bo myslaleem ze sobie pogram w cos pozadnego, ale widze ze bede musial mojego MIRa odpalic ponownie :twisted:
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Już możesz grać poporostu na chwile serwer został wyłączony :wink:

PS: jak się wysyła wiadomość PM ?
tongue.gif
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Niee to nie przez serwer bo wchodzilem wtedy jak Snake wchodzil i LIPA. Jak wlaczam start game to mi gra sie wlacza i pisze UNABLE TO CONNECT TO THE SERWER i niewiem co zrobic :/.
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Ja dzisiaj mialem tak przez ponad Godzine bo unich cosik sie zrąbało ale już jest OK. Normalnie łączy. A jeśli tobie nie to naprawde nie wiem oco chodzi :/
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Ja też żadnego errora ani UNABLE TO CONNECT TO THE SERWER nie mam może tak jak mówi Clone coś kombinowali przy serwerze ile questów już zrobiliście ja zrobilem 5/21
tongue.gif
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Zadan jakoś mi sie niechce robić zrobiłem 1 z tym aby jajko zodbyć
biggrin.gif
 

War

Member
Dołączył
28.11.2004
Posty
292
No i ja sie skusiłem a gra super!

Knight
Level: 15
nick:morgus
 
Dołączył
6.1.2005
Posty
189
Ja sam zaczołem w to grać od kilku dni i powiedziałem o tym kilku kumplom a dlamnie gierka spox

Knight
Lev : 10
Nick : Xiurang
 
Do góry Bottom