Jakiego Lubicie Paladyna?

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Ja lubię najbardziej Paladyna który jest na pustyni(chyba ma na imię Cruz).Siedzi w Słońcu i na piasku z zbroi...powinien chyba wypłynąć z tej zbroi z powodu zbyt dużej temperatury:)Prosi nas abyśmy mu pomogli odzyskać Ognisty Puchar z rąk pełzaczy, a później proponuje nam pomoc.Tak naprawde nie wiem dlaczego ale go lubię;)
 

wujek14

New Member
Dołączył
29.6.2008
Posty
24
dla mnie jest najlepszy dawny paladyn i general Lee oto moje zdanie ale lubie tez Cobryna Georga i bardzo odwazny Frithjof ktory pomaga nam odbic caly Nordmar
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
ja lubię wenzela ponieważ pomógł mi odbić Cap Dun no i dzięki niemu mam tarcze paladyna :p
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Olivier.
Przetrwał w wierze w Innosa, pomaga Magom Ognia... Jest ostatnim prawdziwym Paladynem. Reszta Paladynów umarła... pozostali tylko zwykli, przestraszeni ludzie w zdobionych zbrojach. Wzór ;)
 

Imienny

Member
Dołączył
11.8.2009
Posty
37
Olivier i Wenzel w przeciwieństwie do innych paladynów nie poddali się oni władzy orków i nie urywają się w lesie tylko próbują wygrać wojnę.
 

HousE

Obywatel
Dołączył
16.8.2009
Posty
374
Najbardziej lubię (jak większośc ;p) Wenzela. Głównie dlatego, że pozostał wierny królowi i nie wydał orkom swych braci nawet mimo tortur oraz pomógł nam w odbijaniu miasta.
 
S

Solmyr

Guest
Ja najbardiej lubie Wenzela, dlatego żę pomaga nam odbic kejp dan i jest bardzo miły.
 

Majster666

New Member
Dołączył
17.11.2009
Posty
17
Zdecydowanie Wenzel dlaczego ano dlatego że jest odważny i honorowy nie bał sie wyzwolić Cap Dun. Czekał tylko na informacje i ruszał do walki bez żadnego "ale"....Lubie też Rolanda chyba dlatego że jako pierwszy był w prawdziwej zbroi paladyna :)
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Njalepszym paladynem jest wedlug mnie Cruz :). Nie ukrywal sie w myrtanie jak wiekszosc i wykonywal zadanie od magów ognia. Gdy dobrze poprowadzimy rozmowe może być nawet naszym towarzyszem w odbijaniu miast asasynów.
 

lendzio

New Member
Dołączył
23.1.2010
Posty
13
@up
Niezły odkop , masz żyłkę do bezsensownych postów już to tu pisałeś >.<

@temat
Jako że już odkopał to napisze , moim ulubionym paladynem jest Wenzel miły koleś i naprawdę nam pomaga w Cape Dun.
 

tyrwes

Member
Dołączył
4.4.2010
Posty
72
Zdecydowanie Wenzel, odważny i dobry paladyn. Chętnie stawia czoła orkom i nie wyjawia im położenia Reddock.
 

Gaan

Handlarz
Dołączył
7.8.2009
Posty
628
Moim zdaniem?
Javier.
jest honorowy i przede wszystkim dba o dobro swoich ludzi.
Nie zdradza nam imienia buntowniczej czujki w Cape Dun i umii się przyznać do własnych słabości
 

Koza123

Nadworny błazen Rangiza
Dołączył
1.7.2010
Posty
309
Mam dylemat. Nie wiem, czy wybrać Wenzela, czy Javiera. No to wybiory obydwóch Wenzel ma miłe usposobienie, jest odważny i honorowy i spodobał mi się jego charakter.Javier- charyzmatyczny(buntole mu ufają), miły i dobrze traktuje swoich ludzi.
Pozdrawiam Koza123.
 

Lars

Member
Dołączył
4.9.2010
Posty
32
Georg.
Jako jedyny ma chec przedostania się do zamku a nie siedzenia na tyłku w czekaniu aż ktoś go uratuje/lub zabiją orkowie.
Przebijanie się przez masę orków z towarzyszem. Bezcenne
 

gut3k

Member
Dołączył
18.9.2010
Posty
35
Wenzel-Cape Dun. Gotów bez zastanowienia ruszyć na orków. Lojalny wojownik Rhobara II. Dobrze walczy. Spoko NPC.




PS. Lubię Cruz'a któremu pełzacz zjadł ekwipunek....... <lol> :D fajny wątek z nim. Opowiadał o tym jakby go zaatakowało 5 smoków ;]
 

rado96xd

Member
Dołączył
5.10.2010
Posty
201
Wenzel jest raczej jednym z lepszych paladynów moim zdaniem. Został złapany tylko z powodu assasynów, którzy wspomogli orków w wojnie... Jest jednym z odważniejszych palladynów, nie boi się śmierci itp.
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
A ja jednak wybieram Kartena. Można z nim sporo pogadać, zrobić misję polegającą na eksterminacji bandytów, w tym jego starego kumpla Kurta bodajże... I zdobywamy w jej trakcie jeden ze złotych pucharów, a to ważne dla fabuły gry. Sympatyczna misja, w której dodatkowo pierwszy raz możemy obejrzeć sobie pustynię. Fajna lokacja to przejście z Marytany do Varrantu. Wszystkie te cechy sprawiają, że do tego paladyna mam największy sentyment.
 

Binek7

Member
Dołączył
26.9.2010
Posty
533
Roland kox. Przywódca Okary, nad którą na prawdę dobrze sprawował rządy. Ktoś wyzej napisał, że bał się odbić montery, ale to nie prawda, orków w monterze było ze dwa razy wiecej, a do tego nie wiedział kim jest Bezi. A drugim jest Wenzel, chociaż trochę mnie wkurzał, z okrzykiem zwycięzca rzucał się na 15 orków i kij go wszystko obchodziło. :) No ale przynajmniej waleczny.
 

Kamil96p

Member
Dołączył
17.10.2010
Posty
109
Ja tak samo jak wy wszyscy lubię Wenzela ale oprócz niego całkiem fajny jest też Markus który przebywa z garstką ludzi w kaplicy w Vengardzie. No i jeszcze podziwiam też Karlena który pozostaje wierny Innosowi i jest gotów zabić nawet swojego byłego przyjaciela który po przegraniu wojny z orkami zaczął napadać na farmy i zabijał wielu ludzi
 
Do góry Bottom