Jakiego Lubicie Paladyna?

bredpl

Member
Dołączył
1.1.2007
Posty
335
W tym temacie będziecie pisać, kogo z 12 Paladynów lubicie i dlaczego. :)

Ja lubię Wenzela, jest on bardzo odważny i silny. Wyzwolił ze mną Cape Dun i lękał się walki. Ma fajny charakter, jest miły i cierpliwy, Orkowie tyle go przetrzymywali a on nawet nic nie powiedział. Jedynie jest czasami łatwowierny. :)

A wy..........

Pozdrawiam ;)
 

Johnny

Member
Dołączył
7.4.2007
Posty
173
Dla mnie najlepszy jest paladyn Karlen. Chce zabic swojego dawnego przyjaciela i towarzysza żeby nie mógł nikogo skrzywdzic. Jest silny i chce walczyc z orkami a nie jak paladyn z Trelis który czeka aż znowu będzie miał moc.
 

Bezik

Member
Dołączył
20.4.2007
Posty
43
A ja zato lubie tego paladyna z Trelis. Pracuje dla orków choć jest paladynem, i tylko oczekuje aby ktos dał mu moc. Wiem że zachowuje się jak tchóż ale coś mnie do niego ciągnie. Nie mam zbytniego powodu żeby go lubieć....ale poprostu go lubie! o!
 

Kubax230

Member
Dołączył
27.4.2007
Posty
35
LOL
Ja lubie wenzela spoko gosciu :p Nie powiem ze dobrze walczy bo nie wiem :lol: Ale jest na pewno lojalny bo nic nie wygadal orkom ;)
 

xenex

Member
Dołączył
13.3.2007
Posty
561
Tak, tak, a nie długo będzie temat na ulubionego orka bądź niewolnika...

Tematów takich jest sterty, według mnie temat do nabijania jednego posta i nic więcej. Na miejscu moderator przymknoł bym ten temat(Oraz jego twórce pawla pl który zakłada bez sensowne tematy typu gdzie jest lee w IV rozdziale, bądź gdzie expic na początku gry).

Ale wracając do tematu. Ja nie mam ulubionego paladyna, a jak już to Wenzel. Widać że ma honor i odwage, nie jest jakimś supero hero ale chyba najlepszy z paladynów. Choć i tak był słaby, zawsze go wycinałem wraz z buntownikami :p .

PS. Temat do zamknięcia.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
NOm Wenzel jest najbardziej ludzki z wszystkich palków
nie jest ślepo oddany innosowi i popełni dla niego harakiri
jest obiektywny ma swoje słabostki, aczkolwiek widać w nim
zapał i chęć do działania, która motywuje
Wenzel jest najfajniejszym z pallków
 

dankan

Member
Dołączył
17.5.2007
Posty
56
jak i większość z was wybiore Wenzela, ponieważ do końca pozostał wierny swym ideałom, nie zdradził rhobara mimo że był torturowany, po prostu był szlachetny, prawy i sprawiedliwy ( coś znajomego co:D) i to mi się w nim podoba.
 

ingvar

Member
Dołączył
6.7.2007
Posty
37
Najfajniejszy jest Wenzel i Olivier. Wenzel dlatego, że pomógł nam pozabijac orków w Cape Dun i dlatego, że ma fajny głos. A Oliviera polubiłem, ponieważ pomógł Miltenowi przejśc z Ardei Do Klasztoru. Spójrzcie jaki wyczyn. Przecież Milten nie znał żadnych zaklęc a i Olivier, jako paladyn całej swej mocy nie miał.
 

Gawal

New Member
Dołączył
9.4.2007
Posty
11
Według mnie najlepszy jest Wenzel jest to drugi paladyn, którego spotykamy w G3. Jest on sympatyczny, odważny i silny.Jest on pierwszym palladynem w okół którego się coś dzieje. Podoba mi się w nim gotowość do walki odrazu ruszyłem z nim na odsiecz Cape Dun bez żadnej pomocy buntowniczego podziemia wyrżneliśmy wszystkich orków. Dodam że ma świetna zbroje i dosyć fajny miecz tóry potem musimy mu go zwrócić
 

profesor cobryn

New Member
Dołączył
14.7.2007
Posty
1
ja najbardziej polubiłem karlena za jego cechy prawdziwego paladyna(niekażdy taki ma) a poza tym karlen to równy gość.Lubię jeszcze oliviera,georga i thordira
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Wenzel. Jego pomoc na prawde przydaje się w Cape Dun. Po za tym zdaje się być człowiekiem prawym i uczciwym. Nie podpadl mi niczym, polubiłem go, oddałem miecz :p
 
Dołączył
13.11.2007
Posty
44
Wenzel .Lubie go bo pomógł odbić Camp Dun hmm lubię też Oliviera pomógł miltenowi i nie stracił wiry w innosa
 

bnfanx

Member
Dołączył
29.11.2007
Posty
46
Po co prowadzić dyskusję skoro każdy ma prawie takie samo zdanie? ^^
Ja nie będę inny.
Wenzel jest dobrym i silnym paladynem a nawet prawym.
Raz mu oddałem miecz, a kiedy grałem od nowa nie chciało mi się szukać broni.
I co najważniejsze Wenzel nam pomógł odbić miasto, choć nie walczył za dobrze to przy niektórych okolicznościach naprawdę się przydawał. A gdy mi się nudziło to zamiast pomagać buntownikom to robiłem im sieczkę i zabijałem wenzela.
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Ja powiem tak paladyni ogólnie są fajni dla mnie gdyż sam nosze ich pancerz. Wenzel jest ok ale to już wszyscy wiemy. A innym też pewnie nic nie brakuje i oddajemy im moc wię są nam wdzięczni u napewno nas lubią.Nie lubie tylko Kurta-renegat.
 

Fulcrum

Member
Dołączył
16.11.2007
Posty
32
Wybieram Wenzela z jednego powodu: na początku gry przydaje się w Cape Dun jako WYPASIOOOONY TANK.
Ale ogólnie nie przepadam za paladynami.
 

cord7

Member
Dołączył
24.12.2007
Posty
49
Najlepszy jest Georg razem przebiliśmy sie przez całe zastępy orków !! Tylko on sie tego podjął z wszystkich ocalałych w świątyni . czasami było tak ostro że myślałem ze zginie :p Polecam tą misje robić w nocy podczas kiedy całe miasto sie pali
 
Dołączył
18.9.2007
Posty
88
Najlepszy jest Wenezel, bo jest odważny, miły i nie zachowuje się jak kozak. Tacy powinni być właśnie wojownicy Innosa- waleczni i skromni
 
Dołączył
30.11.2007
Posty
166
Ja z zasady nienawidze paladynow.W G3 lubie tylko dwoch (a w G2 tylko jednego - Lorda Hagena).Pierwszy z nich paladyn-regenat ktorego zabijamy na przejsciu do Varantu.W grze nie da sie zamienic z nim ani slowa ale lubie go bo zmadrzal i odszedl od paladynow :p.Oprocz niego jest jeszcze George.Nie stchorzyl i okazal prawdziwa odwage przebijajac sie z nami przez miasto pelne orkow.No dobra...lubie jeszce Wenzela ale nie dlatego ze ma fajny charakter, tylko dlatego ze dzieki niemu mozna zdobyc dobra tarcze na poczatku gry (wystarczy go pobic i mamy tarcze paladyna).
 
Do góry Bottom