Jaka To Gra?

Americ

New Member
Dołączył
10.3.2007
Posty
15
Może Counter Strike


Ta gra przenosi nas do XVII i XVIII wieku.Stajemy na czelu ówczesnych państw i prowadzimy ich kampanie. Możemy także grać w misje pojedyńcze i losowe
 

Wonak

Member
Dołączył
18.3.2007
Posty
41
Czyżby Medival Total War 2??

Strategia, w której przenosimy się do czasów średniowiecza. Kultowa gra, która doczekała się tylko jednej kontynuacji. Mamy tam 4 wrogów.
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
CYTAT(Wonak @ 04-04-2007, 20:40) [snapback]137291[/snapback]
Czyżby Medival Total War 2??

Strategia, w której przenosimy się do czasów średniowiecza. Kultowa gra, która doczekała się tylko jednej kontynuacji. Mamy tam 4 wrogów.


To proste... Twierdza

Gra w której gracz wciela sie w Nathaniela Hawka... Zbierz zaloge, aborduj okrety, handluj, zwiedzaj swiat, szukaj przygod na archipelagu w XVI w. znajduj ukryte skarby :) (Gra na podstawie filmu)

Pozdro :)
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
CYTAT(doctor @ 04-04-2007, 20:50) [snapback]137292[/snapback]
Gra w której gracz wciela sie w Nathaniela Hawka... Zbierz zaloge, aborduj okrety, handluj, zwiedzaj swiat, szukaj przygod na archipelagu w XVI w. znajduj ukryte skarby :) (Gra na podstawie filmu)
Pozdro :)


Piraci z Karaibów


W tej grze typu wcielamy się w postać tajnego agenta wywiadu Brytyjskiego - Johna Corda. Zostaje on wysłany z tajną misją na obszar nowo powstałej , poradzieckiej republiki Wołgii, rządzonej przez generała Dimitra Nagarowa. Celem akcji jest odnalezienie zaginionego agenta wywiadu amerykańskiego Kiefera
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Tytuł gry: In Cold Blood

Połączenie strategii czasu rzeczywistego z cRPG. Fabuła jest nieco oklepana, bo to właśnie tylko my jesteśmy w stanie uratować świat przed zagładą itd. Do tego jesteśmy wojownikiem run.
 

Lord Sado

Member
Dołączył
12.8.2005
Posty
398
SpellForce (właśnie gram :p)



jedna z kultowych gier strategicznych. \W polsce ujrzała swoje światlo dzienne 30 Marca 2007. Przed nim twórcy wydali jeszcze bardzo dużo gier strategicznych, także bardzo oslawioych. Mozemy gierować GDI lub NOD. Strategia osadzona w przyszłości.
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Command & Conquer 3: Tiberium Wars


Akcja gry toczy się w roku 2209. Główną bohaterką gry jest osiemnastoletnia April Ryan, studentka Akademii Sztuk Pięknych w Newport. Od dłuższego czasu nękają koszmary. Wkrótce odkrywa, że obok siebie istnieją dwa, a nawet trzy równoległe światy: Stark - świat niemagiczny, opierający się na logice i nauce, w którym żyjemy my; Arkadia - świat magii, kunsztu, piękna i tajemnicy.Oba światy uzupełniają się nawzajem i tworzą jedną całość.
 

Matteox

Member
Dołączył
7.4.2007
Posty
92
Proste:]
[SIZE=18pt]Dreamfall[/SIZE]

Nie wiem czy to było ale....

Jest to gra w której najpier zaczynamy gre jako mały szczyl,i w tym wieku tracimy ojca...w skutek najazdu bandytów na miasto
A potem ratuje nas Maez(nie wiem czy dobrze napisałem) i zaprowadza nas do Gildi Bohaterów....
 

TopSpeed

New Member
Dołączył
1.4.2007
Posty
6
Hmm... czyżby to był Fable? :rolleyes:

NIE WIEM CZY BYŁO WIĘC ZARYZYKUJĘ ;)

Na początku owej gry wybierasz kim chcesz grać. Mężczyzną czy dziewczyną (spoko mają imiona lecz wtedy by było zbyt proste :p ) I się wchodzi do bardzo dużej poczty by "odebrać" hmm... list. przeszkadzają nam w tym strażnicy oczywiście. W tej grze są fragmenty filmu (ta gra jest na podstawie filmu co się tak samo nazywa ;) ) Bardzo krótka ta gra lecz ja ją miło wspominam :p
 

Pablo

Member
Dołączył
21.6.2007
Posty
126
czy przypadkiem nie jest to max payne 2


1 czesc gry zaczynamy od wrzucenia nas do pewnego miejsca i nikogo nie interesuje nasze imie:D pewnie wiecie o co chodzi
 

=BLADE=

Dowódca Rycerzy Wody
Dołączył
6.2.2007
Posty
444
CYTAT
1 czesc gry zaczynamy od wrzucenia nas do pewnego miejsca i nikogo nie interesuje nasze imie:D pewnie wiecie o co chodzi


nie wiemy ^^
[SIZE=18pt]!!GOTHIC 1!![/SIZE]

Samochodówka. Stara ale jara. Jedzisz i wszystkich napier**lasz. Ludzi, psy, samochody... i dostajesz za to kase. :D Podpowiem że to druga cześć gry.
 

halek

Member
Dołączył
1.9.2005
Posty
487
Carmageddon II ?

Jeśli dobrze, to oto moja zagadka: gra o którą chodzi to przygodówka. Kierujemy w niej studentem, który na samym początku potrąca dziewczynę uciekającą przed przestępcami. Podczas gry odwiedzamy takie miejsca jak jak muzeum, szpital i pustynia. Grafika typowo kreskówkowa (nie wiem czy to dobre słowo, ale bynajmniej nie jest realistyczna).
 

Tanner

Member
Dołączył
27.5.2007
Posty
85
To jest oczywiście Runaway :D

Teraz moja kolej...
W grze wcielamy się w postać afro-amerykanina. Na samym początku gry trzech policjantów wrabia nas w zabójstwo. Gra toczy się w jednych z 3 najsłynniejszych miast ameryki...
Myślę, że to Wam wystarczy.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
GTA SA

Wcielamy sie w postac rycerza jedi i walczymy w imie dobra lub zła tysiące lat przed wydarzeniami znanymi z filmów ^^

Edit: Mie trudno sie domyślić że Star Wars. Ale jaki ?? -_-
 

Johnny

Member
Dołączył
7.4.2007
Posty
173
Wydaje mi się że to seria Star Wars.


Ta gra to strategia która przenosi nas do czasów 2 wojny światowej. Mamy w niej 3 kampanie:Rosyjską, Aliancką i Niemiecką.
Gra ta doczekała się 2 dodatków ,,Rolling Thunder'' i ,,Horyzont w Ogniu''. Nazwa tej gry w tłumaczeniu polskim znaczy ,, Wojna Błyskawiczna''


P.S A co do gry zadanej przez TopSpeed to nie jak napisał Pablo24 Max Payne 2 tylko Enter The Matrix.
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Chodzi o Blitzkrieg.

CYTAT
Gra opowiada o eks-żołnierzu Sił Specjalnych Jacku Carverze, który został zesłany na tajemniczy archipelag na Mikronezji. Poszukuje on dziennikarki Valerie Constantine, którą eskortował przed zniknięciem, kiedy ich łódka została zniszczona przez najemników, a on sam ledwo zdołał uciec przed wielkimi mutantami oraz najemnikami dowodzonymi przez złowrogiego pułkownika Richarda Crowa i po przebudzeniu się trafił do bunkra, z którego jak najszybciej musi się wydostać i dowiedzieć się za sprawą pierwszego kontaktu w grze, tajemniczego Harlana Doyle'a, kto stoi za tym całym cyrkiem...
 

Kushi

Weteran
Weteran
Dołączył
3.9.2004
Posty
1283
Far Cry
CYTAT
Wcielamy sie w postac rycerza jedi i walczymy w imie dobra lub zła tysiące lat przed wydarzeniami znanymi z filmów ^^
 

UbEr

Member
Dołączył
1.2.2006
Posty
32
QUOTE(szczurek)
Wcielamy sie w postac rycerza jedi i walczymy w imie dobra lub zła tysiące lat przed wydarzeniami znanymi z filmów ^^

Edit: Nie trudno sie domślić że Star Wars. Ale jaki ??


Oczywiście chodzi o KotOR'a Star Wars Knights of the Old Republic.


Po odpowiedzi, możemy zadać swoje pytanie, ale wyłącznie gdy jesteśmy jej pewni.

Ja jestem pewny i zadaje pytanie.

Gra old-schoolowa. Główny bohater ma na imię Mudokanin, nie napiszę jego nazwiska bo jest identyczne z nazwą gry. Wywodzi się z mało inteligentnej rasy, która jest wykorzystywana jako tania, a nawet zaryzykuję stwierdzenie niewolnicza siła robocza. Posiada zdolności telepatyczne, potrafi się skradać i dobrze wspinać. Jego misja polega na uratowaniu swoich rodaków i zniszczeniu wroga.
Porozumiewa sie w ludzkim języku, a przecież jest cały niebieski o.0. Potrafi wyczarować "ptasi portal" przez który przechodzą uwolnieni więźniowie. Dla ułatwienia dodam, nawet potrafi zapanować nad "umysłem" swojego "farts'a". Platformowa gra zręcznościowa.

To tyle, czekam na odpowiedź.
 

.:KORN:.

New Member
Dołączył
7.8.2007
Posty
2
:ph34r:j

Ph! no i jest BAN :) Zostawie tego posta dla innych tego typu "ludzi"
 

Glifion

Hitman
Weteran
Dołączył
19.11.2004
Posty
563
Co do gry Szczurka z poprzedniej strony... pewnie chodziło o Knights and Merchants.

Taa ;d - szczur
 
Do góry Bottom