Jaka To Gra?

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Need For Speed Carbon (albo Most Wanted)
Jeśli nie to mnie poprawcie, w końcu pisze to co myśle :)

Gra jest nieco erotyczna, ale widok jak z bajki :D (rysunkowe)
Gramy cały czas tym samym bohaterem, który nazywa się Larry B)
Na początku akcji gry zaczynamy uwięzieni w pokoju - trzeba sie z niego wydostać, a potem juz coraz lepiej B)
Jesteśmy na statku i tu sie zaczyna prawdziwa gra :)

Trudna ta gra chyba nie jest <_<

Prawidlowa odpowiedz zakolorowana :D -doc.
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
to już było :p
Larry 7:p


moja zagadka

Mamy do wyboru Antyterrorystów lub terrorystów. Gra jest nastawiona na tryp multiplayer. najlepsza snajperka to "awp". I aa wiadomo xD!
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
CS :p To tak jakbym ja dał zagadke z ET ;]

Kierujemy najemnikiem imieniem Kyle Katarn. Pewne wydarzenia sprawiają że postanawia wstąpić do zakonu jedi...
 

mogget

forumowy obibok
VIP
Dołączył
7.2.2006
Posty
488
ale trudne Counter Strike :D:D

to teraz moja zagadka...

Na początku gry jesteśmy w więzieniu cesarskim i prze naszą celę przebiega tajne wyjście z miasta. Prze naszą celę jest eskortowany cesarz prze swoich ochroniarzy

chyba nie trudne :D
 

Boba Fett

Member
Dołączył
26.4.2005
Posty
334
QUOTE
Kierujemy najemnikiem imieniem Kyle Katarn. Pewne wydarzenia sprawiają że postanawia wstąpić do zakonu jedi...


Było pierwsze, więc odpowiadam na nie:
To Jedi Knight 2 Jedi Outcast

Zagadka:
Zaczynamy jako, ojciec, potem jako brat, a kończymy na głównym bohaterze - meksykańskie klimaty. :D


Ps. Tak czy inaczej:
QUOTE
Na początku gry jesteśmy w więzieniu cesarskim i prze naszą celę przebiega tajne wyjście z miasta. Prze naszą celę jest eskortowany cesarz prze swoich ochroniarzy

Oblivion :p
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Total Overdose?

Jak tak to zagadka.

Gra utrzymana w klimacie bajkowym. Główny bohater to Książe Mirko, który musi odzyskać tron od złego czarnoksiężnika. Polska gra, która doczekała się dwóch części. Coś na kształt rpg-strategio coś tam. :p
 

halek

Member
Dołączył
1.9.2005
Posty
487
Polanie

Kierujemy panią archeolog z gunami ;P wszystko jasne, częśc byle która było chyba z 8
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Po prostu Tomb Raider. :p

Kierujemy małymi ludzikami, które umieszczamy we własnoręcznie zbudowanym domu i musimy im zapewnić wszystkie podstawowe przedmioty do życia. Gra nie ma końca i gra się ile wlezie. Powstało do niej kilkanaście dodatków. :D

Pozdro.
 

<INOS>

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
457
The SIMS(chyba)

Hmm... Jesteśmy managerem klubu piłkarskiego, możemy kupować/sprzedawać zawodników... po prostu wszystko. Najłatwiejsze pytanie w historii tego konkursu:D
 

Roioan

Member
Dołączył
20.7.2005
Posty
424
Chempionship Manager (chyba tak się pisze) albo Football Manager

Gra pochodzi z serii Tycoon. Chodzi o budowanie linii kolejowej w takich miejscach jak: Rosja,Francja, Włochy.
 

Jay_Kay

Magister vitae
Dołączył
22.10.2005
Posty
589
Railroad Tycoon
Hm, bardzo znana swego czasu gra w Polsce. Popularna zwłaszcza za czasów sukcesów Małysza. Grafika - straszna pikseloza, dźwięk - prawie brak, ale masa Polaków w nią grała!
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
SKoki narciarskie 200x... ;p

Gra piłkarska... Producent "EA Sport"... Posiada prawie wszystkie licencje...
 

halek

Member
Dołączył
1.9.2005
Posty
487
Odpowiedź na zagadkę Jay_Kaya - Delux Ski Jumping

Gra w której kierujemy uzbrojonymi robakami, dla utrudnienia ostatnia część :p
 

Roioan

Member
Dołączył
20.7.2005
Posty
424
Worms4: Totalna Rozwałka albo Mayhem

Gra osadzona jest w realiach star wars. Kierujemy ludzikami lego, które mają specjalne zdolności.
Zagadka prosta więc licze, ze szybko odpowiecie.

YO :p
 

Jedi

Caporegime
VIP
Dołączył
21.7.2005
Posty
1605
Jest to oczywiście Lego star wars :D

Moja zagadka:

Pewnego razu kiedy stałem na postoju usłyszałem pościg i jakieś strzały, po chwili do mojej taksówki weszło 2 ludzi, jeden z nich był ranny, ten drugi pogroził mi pistoletem i kazał odjechać w jak najszybszym tempie żeby zgubić pościg... Następnego dnia napadło mnie 2 gangsterów ale ja wiedziałem gdzie uciekać, ten bar był niedaleko...
 

mogget

forumowy obibok
VIP
Dołączył
7.2.2006
Posty
488
Oczywiście mafia :D:D

Moja zagadka: Jesteśmy prostym wieśniakiem lecz nasze ziemie atakują potwory i my musimy je obrnonić. Podpowiedz: można mieć ośmiu towarzysz (jeden to my ofc) oraz mula zamiast towarzysza

powiem tylko tyle, że chyba to będzie trudne...
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Dungeon Siege. :p

Gra rozgrywa się w kosmosie. Kierujemy statkiem matką w kształcie takiego jakby banana. :p Musimy walczyć z dziwnymi najeźdźcami, w niektórych misjach uciekać przed nimi, a całość oprawiona piękną grafiką i wspaniałą muzyką. Wielkie bitwy, ogromne statki i ciągła akcja. Nazwa gry zaczyna się na H. Podaje to, bo gier kosmicznych jest w cholerę i będzie za trudno.

Gra doczekała się dodatku i drugiej części.
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
Homeworld

W grze wcielamy się w bohatera, który ratuje pewne wielkie miasto, w którym nigdy nie gości zima, przed zarazą Wyjąca Śmiercią. Potem jednak sie okazuje, że maczali w tym palce pradawni i całe Forget Realms ma w sumie prz****ane. Gra ma też edytor i zarąbisty multiplayer.
 

mogget

forumowy obibok
VIP
Dołączył
7.2.2006
Posty
488
To chyba NeverWinterNights no nie?? :D:D

a moja zagadka :(

Zaraz na początku jak sie obudzimy (po wybraniu postaci etc ) pewien mag przeprowadza na nas eksperymenty. próbóją nas uwolnić złodzieje cienia (chyba już widamo o co biega? :D ) lae sie im nie udaje w koncu ratuje nas przyjacółka imeniem Imoen
 

Gregori

Member
Dołączył
22.1.2005
Posty
385
To jest któraś część Baldurs Gate, chyba 2

To teraz ja, tego nie zgadniecie:
Obudziłem się w dziwnym pomieszczeniu. Naprzeciwko mnie była dźwignia, z tyłu - drzwi, nad nimi zaś wielki młotek. Na podłodze przed drzwiami leżała dyskietka, zaś przez okno mogłem dostrzec dziwaczną krainę, która wydawała się ulepiona z 'czegoś'.
 
Do góry Bottom