Jaka To Gra?

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Harvest Moon

W grze prowadzimy pizzerie, staramy sięrozwinąć nasz biznes. Z drugiej strony prowadzimy jednak ciemne interesy, pospisujemy syndykat, napadamy na banki.
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Pizza syndycate

Jedna z pierwszych gier "3d". W grze mamy dostępne kilka broni, chodzimy po niemieckich labiryntach i zabijamy psy i jakiś jakby policjantów. Grafika naprawde, jak an te czasy jest żałosna...
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Wolfenstein 3d

Wspaniała gra strategiczna przypominająca trochę serię Settlers. Akcja dzieje się w średniowieczu, do walki staje konnica, łucznicy, rycerstwo. Rozbudowujemy wioske dbajac o dostawę pożywienia oraz surowców niezbędnych do jej funkcjonowania.

Edit:

Hitman i gra strategiczna :eek: Ja bym panu warna dał za głupie posty...

hahahahah :D :D - doc.
 

Gregori

Member
Dołączył
22.1.2005
Posty
385
to musi być Hitman :)

to ja zadam tę samą zagadkę co poprzednio, z zastrzeżeniem, że NIE chodzi o Agenta Gliniarza :p :
Obudziłem się w dziwnym pomieszczeniu. Naprzeciwko mnie była dźwignia, z tyłu - drzwi, nad nimi zaś wielki młotek. Na podłodze przed drzwiami leżała dyskietka, zaś przez okno mogłem dostrzec dziwaczną krainę, która wydawała się ulepiona z 'czegoś'.
 

michael44

New Member
Dołączył
14.11.2006
Posty
25
Myślę, że jest to Neverhood (szczerze mówiąc moja pierwsza oryginalna gra) :D :) :D

W serii tych gier poruszamy się pewnym pustynnym księciem, ogólnie chodzi o o pewne piaski, które mają magiczne właściwości.
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Prince of Persia: Piaski Czasu. :)

Jedna z nowszych gier Hack&slash z elementami rpg. Wyszedł do niego dodatek i planowana jest druga część. Świat gry zwany jest Ankaria. Wyszła w 2004 roku. Gra posiada do wyboru 6 klas postaci ze słynną Serafią (jakoś tak). :)

Pozdro.

Ps:

Hehe i co teraz robimy? :D

Ok.

Serafie każdy kto grał w Sacred skojarzy. :)
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
Prince of Persia: Piaski Czasu.

W tej grze walczymy z zombie, nazistami, i innymi bestiami patrząc zza pleców dziewczyny o ładnych kształtach którą rani dotyk wody, i która używa 2 brzytw i jest półwampirzycą ;)
Gra dizeli sie na 3 części, w których zwiedzamy Luizjanę, Argentynę i jakiś zamek.
:(
Sacred. Pytanie to samo co teeeraz

BTW gdyby nie Serafia to bym nei zgadl ^^

Dark Shadows, JA NIE GRALEM :)
 

michael44

New Member
Dołączył
14.11.2006
Posty
25
Podejrzewam,że jest to BloodRayne :huh:

Latasz modelami samolotów bojowych z okresu II Wojny Światowej po domu i na podwórku. Możesz być amerykńcem lub niemcem.

Zgadujcie

Pozdro :)
 

Schreder

Member
Dołączył
23.1.2007
Posty
62
@UP
No niepamietam nazwy dokładnie ale to chyba Army i jakis rok :p
No jeśli zgadłem to zadaje drugie...
Jesteś łosiem.Masz strzelbe.I strzelasz do ludzi :)
 

Schreder

Member
Dołączył
23.1.2007
Posty
62
@UP
Dostałem prośbę bo widze że wymiekacie :p Chyba niedostane warna za double post ,nie?
No więc tak naprawde to powinnem napisac minigra :p
No więc nazwa jej to Tree Hunter :p Wątpie czy znajdziecie :p Stare jak świat xD
Dobra sam sobie odpowiedziałem wjęc zadam inne bo temat się marnuje.
No wiec jest to Mmorpg,słaba grafika,chodzisz ludzikem,zdobywasz doświadczenie itp :p To jest piekelnie łatwe.Aaa i było o tej grze w TVN niedawno.
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Tibia. :p

Naszym głównym celem w tej grze to jazda na deskorolce. Powstało do niej tyle części na tyle platform, że nie da się zliczyć. :D Przynajmniej ja się pogubiłem. Gra ma w tytule nazwisko prawdziwego mistrza deski. Znany z tego, ze pierwszy wykręcił 900 - setkę. Już wiecie? :D Wystarczy podać tytuł bez liczby.

Pozdro.

Yea 800 post. No no. :D
 

kolsi

New Member
Dołączył
1.2.2007
Posty
13
oczywiście że Tony Howk!

gramy w kosza w najepszej lidze śwata, nie trza podawać roku! :D ;)
 

Szewa

New Member
Dołączył
26.11.2006
Posty
13
Chyba NBA 200*



Trafiasz do więzienia, na początku dostajesz w twarz, ratuje cie przyszly przyjaciej, dolanczasz do jednego obozu i na koncu zabijasz demona :D
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Gothic 1~~


Walczysz ze złem. Masz do wyboru 5 postaci, a z dodatkiem 7. Są 4 katy ( w dodatku 5). CHodzi o 2 część tejze gry. Twórca gry - Blizzard (czy tam wydawca~~)... CHyba sie skapniecie :)
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Diablo 2/Diablo 2 LoD

Wspaniała gra strategiczna przypominająca trochę serię Settlers. Akcja dzieje się w średniowieczu, do walki staje konnica, łucznicy, rycerstwo. Rozbudowujemy wioske dbajac o dostawę pożywienia oraz surowców niezbędnych do jej funkcjonowania.

Jak mi ktos znowu z hitmanem wyskoczy to rozwale ;o
 

Schreder

Member
Dołączył
23.1.2007
Posty
62
Age of empires?JEŚLI NIE ZGADŁEM TO ZGADUJCIE JAKA TO GRA SZCZURA!
No jeśli zgadłem to zadaje następne
Jesteś złodziejem,kradniesz samochody,zabijasz ludzi itp :p
 

Szewa

New Member
Dołączył
26.11.2006
Posty
13
Podpowiedz troche bo duzo znam gier takich np.
-tootal overdose
-GTA
 

xenex

Member
Dołączył
13.3.2007
Posty
561
Bankowo chodziłu mu o GTA .

To ja zadam skoro Generał Lee nie zadaje :]

W grze wszystko jest postawione na tuning fur i nielegalne wyścigi(Neony,spoilery itp.) Gra wychodzi do teraz i nadal jest w dobrej formie. Są też kupione prawa autorskie do Samochodów a co za tym idzie model zderzenia jest bardzo słaby .

Pozdrowienia,xnx
 

=BLADE=

Dowódca Rycerzy Wody
Dołączył
6.2.2007
Posty
444
podejrzewam że to NFS. (nie jestem pewien).

Teraz moja gra - gra jest turowa, biegasz swoim bohaterem na koniu i zdobywasz zamki wroga, ostatnio wyszedl dodatek do V czesci tej gry :p <---- troche zle opisałem ale chyba jasne o jaką gre chodzi :D
 

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
Oczywiście, że chodzi o Heroes of Might and Magic V :]

Walka pomiędzy anty a terrorystami. Druzyna terrorystów ma za zadnie podłożyć bombę i bronić jej do czasu detonacji oraz nie dopuszczenie do uwolnienia zakładników, zaś antyterroryści uwalniają zakładników oraz rozbrajają bomby w razie jej podłożenia :] Dodam że to sieciówka oraz mod do słynnego shootera Half Life.
 
Do góry Bottom