Jaka była wasza pierwsza gra RPG?

Status
Zamknięty.

Ceasar

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
538
Moim pierwsym rpg był Revenant, nawet fajna gra, tylko trochę za stara, i ma mnóstwo błędów
biggrin.gif
. Oczywiście żadna z gier w które kiedykolwiek grałem , nie doruwnuje Gothicowi
cool.gif
!
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
Moja pierwsza gra RPG byla...

Piraci z Karaibow...

Potem w rece wpadl mi BOSKI GOTHIC ktorego uwielbiam!!
 
Dołączył
11.6.2005
Posty
23
Napoczatku nie lubiałem gierek rpg bo widziałem u kumpla diablo i mi sie smiac chciało z niej ale puzniej pojechałem do kuzola na wakacje i pewengo dnia przyniusł gierke gothica 1 jak zobaczyłem tom gre to taki podniecony byłem wogule z kuzolami nie pomagalismy przy zniwach az wuja wzioł i rozpie..... klawiature i myszke i sie skonczyło ale przyjehałem do domku oi to zainstalowałem jak usłyszałem ze jest 2 czesc to jej pragnołem ale miałem 2 powody dla kturych nie mogłem jej miec
-zasłaby komp
-nikt z kumpli niemiał
Ale nadszedł ten dzien co mi sie komp spaliłi po 1 tygodniu juz miałem nowego i co sie okazało ze kumpel załatwił sobi gothica pierwsze dni jak grałem to myslałem ze to sen taki byłem podniecony a o nocy kruka to nawet nie opisuje:) domnyslcie sie a co do 3 to hyba nie pujdzie mi:/
 

Quaitex

New Member
Dołączył
18.6.2005
Posty
2
Pierwszy RPG w jakiego grałem to był The Elder Scrolls III: Morrowind. To było dla mnie nudne i myślałem że jak tak wyglądają wszystkie rpegi to nie bede w nie gral. Ale zobaczylem u kolegi GOTHIC, to od razu to od niego pozyczyłem i nie mogłem przestać grać.
 

Torm

New Member
Dołączył
21.6.2005
Posty
8
The Elder Scrolls: DaggerFall a potem juz nie pamietam
tongue.gif
(baldur albo diablo I)
 

Aglais

New Member
Dołączył
26.6.2005
Posty
20
Mój pierwszy rpg to Baldur's Gate. Była to w ogóle jedna z pierwszych gier w jakie grałam. Później były kolejne części z tejże serii, Icewind, Gothic i World of Warcraft.
 

Seba Hryna

Member
Dołączył
14.2.2005
Posty
32
Juz nie pamietam, ale wacham sie miedzy BD a Icewing Dale.
Wlasciwei byl takze Diablo, ale to raczej siekanka niz
prawdziwy RPG
 

Talas

Member
Dołączył
30.6.2005
Posty
43
moim pierwszym RPG był Gothic. Na początku uważałem że jest to głupia gra-skomplikowane sterowanie i świat ale po pewnym czasie doszłedłem do wniosku że to jest super gra ze względu na akcje i fabułe.
Pozdrawiam
 

Saruman7

New Member
Dołączył
17.6.2005
Posty
27
Moim pierwszym RPG był Gothic 1. Pożyczyłem go od kolegi.Od pierwszych chwil grania mnie wciągnął.Do dzisiaj nie mogę się od niego oderwać
smile.gif
.
 

Ja

Member
Dołączył
6.1.2005
Posty
111
Moją pierwszą grą RPG było:
Crusaders of might and magic.
przeszedłem ją cztery razy, i poznałem wszystkie sekrety gry.
 

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
Moja pierwsza gra RPG to The Elder Scrolls: Arena. Zaczynałam od tej serii i teraz czekam na Oblivion. Gothic'a dostałam od znajomej jako prezent pożegnalny i tak zaczęła się moja pasja tą grą. Jest po prostu boska.
 

niedzwiedz

New Member
Dołączył
14.3.2004
Posty
25
QUOTE (Kel @ 26-11-2004, 13:59) Na początku nie lubiałem RPG, to jakieś badziewie, mówiłem! Ale kumpel podrzuciuł mi pierwszego Gothica i potem liczyło się już tylko RPG
biggrin.gif
:D:D:D
i starategie a oprócz tego morrowind i baldur s gate aha jeszcze summoner .
 

Lord Vader

Member
Dołączył
8.7.2005
Posty
191
moim pierwszym rpg był Neverwinter Nigths. Z początku kompletnie nie czaiłem o co w tym chodzi, odinstalowałem gre i wróciłem do niej po miesiącu chyba...i przeszedłem
smile.gif


No a póżniej był Gothic, ale to już zupełnie inna historia
smile.gif
 

Khael Thas

New Member
Dołączył
26.4.2005
Posty
19
Moje uczestnictwa w grach RPG::
1. Baldurs Gate I
(a odbiegając od tematu, to inne gry w jakie grałem...)
2. Diablo
3. Robin Hood the legend of Sherwood
4. Comandos
5. Baldurs Gate II
6. Icewind Dale II
7. Gothic
8. G II
9. G II NK
 

Palladynek

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
38
Mój pierwszy RPG to Diablo.Kiedyś mnie podniecało teraz to jest najgorszy RPG
na świecie.Potem wgrał mi kuzyn Gothic i wtedy porzuciłem Diablo.Tera gram w GII i jest mi dobrze
tongue.gif
cool.gif
 

Malcom

Member
Dołączył
12.7.2005
Posty
179
Mój pierwszy RPG w Grałem to Gothic I . Miałem sporo gier RPG ale zazwyczaj lądowały one w koszu po instalacji ale to sie zmienilo kiedy w moje ręce trafiła produkcja Phyrany Bytes Gothic I.
Pzdr
 

Lester15

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
34
Pierwszy RPG w który grałem to był Gothic 1(bo kompa mam półtorej roku) a gre widziałem u kumpla i mi sie spodobała.Po zakupie kompa odrazu porzyczyłem!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom