Jaka była wasza pierwsza gra RPG?

Status
Zamknięty.

Magellan13

Member
Dołączył
18.7.2005
Posty
36
Mnie dzieki Diablo skutecznie od gier RPG odpychal, ale po zobaczeniu Gothica zmienilem zdanie
biggrin.gif
, ale pierwszym erpegiem, z ktorym mialem doczynienia byl Revenat.
 
Dołączył
27.7.2005
Posty
76
Moja ulubiona gra RPG to Diablo II.Ta gra jest wypas do dzisiejszego dnia.Naparzam w nią już całe 5 lat, i wogóle mi się nie nudzi(powaga).I na zakończenie mała uwaga do Gothi'ego.Nie myl gier RTS z RPG,W której grze RPG tworzysz ogromną armię i budujesz różne budowle,tak jak w Age of Mythology.
smile.gif
 

Ma ko

New Member
Dołączył
24.7.2005
Posty
4
Piewszy RPG w jakiego grałem to chyba Gothic 1(przeszedłem go z 4 razy) jak pewnie większośc z was
biggrin.gif

Pozdro for all
cool.gif
 

Grour

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
357
Ja na początku w eRPeGi wogóle nie grałem, ale po jakimś czasie kumpel mnie namówił abym sobie zagrał w Diablo 2 - LoD, gierka nawet niezła ale po jakimś czasie zaczeła sie mi się nudzić. Potem kumpel w klasie bardzo sie podniecał (i nie dziwię mi się) że ma Gothic'a. Podszedłem do niej dosyć sceptycznia, ale po 10 min. dojżałem jej walory i się w nim zakochałem. TA GRA JEST IDEALNA!!!

Pozdro Wszystkim...
 

Harves

Debile
Dołączył
20.7.2005
Posty
120
Moją pierwszą gierką RPG był Gothic I i ... Gothic II - dostałem je gdzieś tak w tym samym czasie od kuzyna , lecz GI widziałem szybciej - u qmpla na komputerze - a póżniej były inne gierki , których tytułów już nie pamiętam ...
tongue.gif


Eeee pomyliło mi sie
tongue.gif
Gothic I miałem wiele wcześniej
tongue.gif
 
T

Taleth

Guest
Ja pierwszy raz zgłębiłem piękno gier RPG poprzez Gothic'a 1. Gram w nią teraz baardzo rzadko..można rzecz nawet okazyjnie ale była i jest i będzie jakże piękna gra z mutum akcji i zadaniami.
Narka ;]
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
Ja jak spora częśc zacząłem od klasyki, czyli diablo II. Giera była wyśmienita.

Potem przyszedł czas na Gothic I
smile.gif
 

Archangel

Member
Dołączył
9.7.2005
Posty
62
Moja to chyba byla Time Kommando nie wiem czy ktos pamieta.koszmarnie staaaara
 

Eline

Bratnia dusza Gothic.up
Dołączył
8.8.2005
Posty
32
Ja pierwszy raz zetknąłem sie z RPG gdy w moje ręce wpadła gra Dungeon Siege. Ot taka sobie gierka, ale dla mnie to było cos zupełnie nowego. I piekielnie wciągającego. Potem przerzuciłem się od razu na Gothic II, z błachego w sumie powodu - spodobało mi sie pudełko. Pomyslałem - spróbujemy. I tak zostało.
Ale z 'łezką' w oku wspominam swoje pierwsze kroki w DS. Teraz czekam z utęsknieniem na drugą część.
 

Robinhood

Member
Dołączył
9.1.2005
Posty
354
Moim pierwszym Rpg byl niestety Morowind poniewaz wyszedl dlugo przed Gothicem II jednak gdy tylko wyszedl Gothic II czyli 3 Lata temu to do tej pory w niego gram a morowinda tylko raz przeszedlem po prostu nic Gothica mi nie zastapi
 

flash

Member
Dołączył
14.2.2005
Posty
131
Moją pierwszą grą RPG był Gothic 2, wcześniej nie lubiłem takich gier a wręcz nie cierpiałem nie mogłem na to patrzeć aż w moje ręce trafił Gothic 2 a potem Gothic 1. W Gothic 2 zagrałem 14.04.2004(moje urodzinki
biggrin.gif
) a t Gothic 1 4.09.2004(początek szkoły
sad.gif
)
 

Jedi

Caporegime
VIP
Dołączył
21.7.2005
Posty
1605
Szczerze mnowiąc to moją pierwszą grą był Gothic,. Podejrzewam że bym w niego nigdy nie zagrał gdyby nie to że kompletnie nie miałem w co grać a kolega porzyczył od innego kolegi G1 po czym przyszedł do mnie bo miał jakąs sprawe, wzioł odemnie jakiś film i poszedł do domu zostawiająć gre na moim łóżku. szczeże mowiąc to mi sie nie chciało grac w tą gre bo nie przepadam za potworami i takimi innymi ale po zainstalowaniu i 30 minutach gry,moje gusta sie zmieniły
biggrin.gif
 

adrianz

New Member
Dołączył
18.8.2005
Posty
10
mój pierwszy RPG to Morrowind(nie trzeba jej nikomu przedstawiać)
a poźniej był Gothic i jeszcze kilka tytułów sie przwineło w tym
RPG wszechczasów Baldurs Gate 2
biggrin.gif
 

papaj

New Member
Dołączył
24.8.2005
Posty
3
moj pierwszy rpg to też morowind[zapomniałem jak się tą nazwę piszę] pożniej kolega poradził mi diablo II a na końcu gothic
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom