Jaka była wasza pierwsza gra RPG?

Status
Zamknięty.

aksel

Debile
Dołączył
10.2.2005
Posty
67
Moją pierwszą grą rpg było diablo2, ale jak zagrałem w Gothica1 to diablo poszło na półeczkę i grałem w Gothica2:D
 

dirk

New Member
Dołączył
3.2.2005
Posty
9
Moim pierwszym RPG był a seria Fallout. Następnie przyszedł Gothic i tak już zostało
smile.gif
. Tzn. Fallout 2 i Gothic mają u mnie zagwarantowane miejsce na dysku
smile.gif
.
PS: LUDZIE!!! CZYTAJCIE POSTY ZE ZROZUMIENIEM!!!
Ktoś napisał, że Diablo to hack'n'slash(całkowicie się z nim zgadzam), a nie RPG. Zaraz pod nim post,
w którym gość pisze, że jego pierwszym RPG było Diablo. Żyć się nie chce...
 

August2

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
106
moja pierwsza jak u wiekszosci z was bylo oczywiscie diabloII a puzniej oczywiscie G1, G2 i ostatnio GNK
laugh.gif
 

Kruk_

Member
Dołączył
10.2.2005
Posty
36
Nie pamiętam jaki był muj pierwszy RPG.Ale pamiętam że to był niezły shit.Grafa jak... coś... nie wiem co to było w ogóle .Grafika to było coś grafopodobne a fabuły to w ogule nie zrozumiałem .Jakaś muminkowata była taka.Kurde to chyba smerfy były.Tak .Taka stara gira jak świat tylko z kturego roku to już wam nie powiem
 

SquiZZlo

New Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
17
Ja niczym ciekawym nie zaskoczę. Diablo. chociaż może to niezupełnie RPG, ale tak jakoś z pierwszych, to właśnie on. Potem kuzyz pokazał mi Might&magic 7. Od tamtej pory pokochałem wszelkie odmiany RPGów.
 

Berburion

Member
Dołączył
6.7.2004
Posty
194
jeżeli biega o kafejke to diablo:) ale domek to gothic tylko ciupałem:D to była jedna z mojich pierwszych gier;)
 

Koko

Member
Dołączył
11.11.2004
Posty
333
Najpierw grałem w Diablo dopóki Diablo nie stanowił już dla mnie problemu i przerzuciłem się na Baldur's Gate i Dungeon Keeper (jeśli można to zaliczyć po RPG-a ale w każdym bądź razie to była najleprza gra do czasów Gothicka-szkoda że pod XP nie działa). Potem Baldur's Gate 2, Gothic i Icewind Dale.
 

Phoenixx

Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
400
Wiadome moja 1 gra rpg bylo Diablo II
tongue.gif
pozniej Dostalem Gothica I <jupi> pozniej byl gothic II i morrowind,a pozniej sie zaczely gry MMORPG ,a teraz gothic II nk
smile.gif
 

Jarvis

New Member
Dołączył
8.1.2005
Posty
6
Moja pierwsza gra RPG to oczywiście Gothic. Jest to najlepsza gra w jaką grałem.Grałem w nią 2 tygodnie cały czas.
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
Moim pierwszym RPG był gothic 1. Zakochałem się w tej grze od drugiego spojżenia...Coś pięknego...
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
Moją pierwszą grą &copy;RPG był:
:arrow: Gothic 2
:arrow: Gothic 1
:arrow: Gothic 2 (jeszcze raz)
:arrow: Z 8 razy przeszedłem swojego Gothica 1
smile.gif

:arrow: Gothic 2 Noc Kruka
:arrow: Tera ponownie czekam na Gothic 2

A w inne gry typu Icewindy Dale czy Baldoursy Gate nie gram bo tam tylko trzeba napi****lać w myszkę :!: :!: :!:

[ : Sob Mar 05, 2005 2:49 pm ]
Moją pierwszą grą &copy;RPG był:
:arrow: Gothic 2
:arrow: Gothic 1
:arrow: Gothic 2 (jeszcze raz)
:arrow: Z 8 razy przeszedłem swojego Gothica 1
:arrow: Gothic 2 Noc Kruka
:arrow: Tera ponownie czekam na Gothic 2

A w inne gry typu Icewindy Dale czy Baldoursy Gate nie gram bo tam tylko trzeba napi****lać w myszkę
 

Horde

Member
Dołączył
27.3.2005
Posty
35
Do dzis pamietam całe noce spędzone przy Diablo 2 mojej pierwszej grze RPG. Potem był już tylko Gohic. Zdecydowanie bardziej wole RTS niż RPG
 

Mati_Bartoch

Member
Dołączył
28.3.2005
Posty
46
Moim pierwszym RPG było Arcanum potem to grałem we wszystke RPG począwszy od Follout skoń czywszy na Gothicu
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
moją iperwszą grą RPG było Diablo II
ph34r.gif
blink.gif
no cóż kompa mam zaledwie od 5 lat ... no a pozatym nie jestem jakimś gierkowym gigantem (czytaj że posiama zdiesiąki gier ... mam z jakieś 20 tylko
biggrin.gif
)
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Ja zacząłem od Diablo ale długo w nie nie grałem bo mi jakoś nieleżało. Ale potem było Diablo II no i jeszcze dodatek LOD to była jazda. Przy tej grze spędziłem jak narazie najwięcej czasu. No ale cóz nic nie trwa wiecznie i wkórtce Gothic II zajmie miejsce na czele listy gier w które grałem najwięcej
 

Bidasek

New Member
Dołączył
7.4.2005
Posty
1
Podobnie jak niektórzy, wychowałem się na grach z serii Diablo. Potem nadeszła era mojej fascynacji NWN (nigdy nie zapomnę tych zarwanych nocy), aż wreszcie udało mi się zagrać w G2
tongue.gif
 

Blizna

Member
Dołączył
10.3.2005
Posty
592
Moją pierwszą grą rpg byl fallout(jezu co za gra poprostu cudna wszystkie części są super) i prubowałem innych gier temu podobnych z różnym skutkiem
Druga fazą byly rpg na psx calkiem inne niz na pcka ale posiadajace niesamowity klimat zawsze bardzo sie przyzwyczajalem do bohateruw uwieżcie mi rpg ba psx sa naprawde świetne tylko inne Finale itp na tak
biggrin.gif

Noi w koncu ostatnia faza czyli...GOTHIC MANIA o ile wpierwszej fazie moich rpguw moglen grac po 3 do 4 godzin dziennie w drugiej caly dzien to uwieżcie ze jak dostalem gothica to gralem caly dzien i cala noc qurde trochu nie na temat ale nie moglem sie powstrzymac
tongue.gif
rpgi rzadza
 

Jesper

Member
Dołączył
29.10.2004
Posty
112
Diablo II & LOD
Fallout I & II
Nox
Gothic
Gothic 2
Gothic 2 Nk
i w pszyszłości Gothic III ;]
dziekuje ;]
 

Saper

Member
Dołączył
22.2.2005
Posty
83
u mnie:
-diablo
-diablo II
-vampire
-NWN (NeverWinter Nights)
- no i gothic I oraz II NK


PS. Jasper, grales ty w NWN?? tak sądze po twoim obrazku
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom