Jaka była wasza pierwsza gra RPG?

Status
Zamknięty.

Generał Lee!

Member
Dołączył
7.12.2004
Posty
37
Moją pierwsza gra na RPG był gothic tak miałem dużo gier ale zazwyczj strtegie...
laugh.gif
 

matnik

Member
Dołączył
27.12.2004
Posty
100
Co dziwne pierwsza RPG byl Ghotic 1 i to u kolegi. Dopiero pozniej zalatwilem sobie 1 u mnie a nastepnie zakupilem 2.

PS: :x :x Kiedy wreszcie bedzie noc kruka. Nie chce mis sie czekac.
 

Gaiu

Member
Dołączył
30.8.2004
Posty
34
Moją pierwszą grą rpg był gothic ale miał za duże wymagania na mojego kompa więc za długo w niego niegrałem
 

Obi

Member
Dołączył
11.12.2004
Posty
215
moją pierwszą grą był evil islands fajna gira i super gra się na encie :!:
 

bolek

New Member
Dołączył
7.1.2005
Posty
10
Moją pierwszą był Baldur' Gate którego razem z 2 przeszedłem ponad 10 razy
 

kR-Uk

New Member
Dołączył
10.11.2004
Posty
24
Pierwszym cRPG jakiego przeszedlem byl DaggerFall. Jednak w tamtym czasie gralem i w Daggerfalla i w Diablo I naraz (nie pamietam ktora uruchomilem jako pierwsza). Obie wymiataja na swoj sposob.
 

Lukot

New Member
Dołączył
12.1.2005
Posty
13
BG1

Mój pierwszy RPG to BALDUR 1

[ : Sro Sty 12, 2005 7:14 pm ]
Mój pierwszy RPG to baldur 1
 

gryf

Member
Dołączył
11.1.2005
Posty
285
moim pierwszym cRPG ktore przeszlem od poczatku do konca to baldur1 + opowiesci z ... ostatnio tne w gothica 1
 

Prusheen

Member
Dołączył
7.1.2005
Posty
51
Moją pierwszą grą rpg było Diablo II. A następnie dodatek. Przeszłem tę grę barbarzyńcom(najlepsza postać), nekromantą, czarodziejką, paladynem. Dopiero później dostałem Gothica, ale ta gra wydawała mi się denna, a jak zobaczyłem sterowanie w Gothicu to ręce mi opadły. Ale po zapoznaniu się z tą grą polubiłem ją.
 

Geodale

New Member
Dołączył
27.12.2004
Posty
20
QUOTE moją pierwszą grą był evil islands fajna gira i super gra się na encie :!:

Tak, to również i mój pierwszy RPG. Kampania liniowa(dało się uniknąć tylko kilku zadań których nikt ci nie dawał, a jak kogośtam rozwaliłeś, albo jakomś skrzynie otworzyłeś to zaliczało zadanie)a tak w ogóle, tylko raz można było wybrać cośtam na początku gry. A tak w ogóle spoko gra. Zastosowano w niej fajny pomysł. Nie ma leveli, po prostu za każdego wroga jest eźp. No i się kupuje umiejetnosci za exp, a każda ileśtam expa wymaga i tyle ;P. Fajna odmiana z tym ż nie ma poziomów... Tylko na necie, żeby być trak dobrym żeby na najtrudniejszychplanszach grać uczciwie to trzeba przez kilka miesiecy szkolić postać, a i tak takim maczo się nie bedzie. Wypasiona giercia.
 

Boss Nass

New Member
Dołączył
30.11.2004
Posty
19
RPG

Aaaa tak, tak, Goorni... pamiętam jak kupuiłem se w kwietniu Gothic 1, bo zobaczyłem na opakowniu słowo: wojna orkami, a że byłem wtedy fanem Władcy Pierścieni odrazu kupiłem. Po kilku miesiącach w wakcje przyszedło do mnie Goorni i se graliśmy, no a później nas wciągnęło. Jak przeszedłem 1 to postanowiłem zagrać w coś innego więc zainwestowałemw Morrowind'a, ale szybko mi się znudził. Potem był wspaniały SpellForce: Zakon Świtu, a teraz gram Baldurs'a 2. Fajna gra, ale wolę gothic'a. No i jest jeszcze fajna "papierowa" Neuroshima"!

[ : Sob Sty 15, 2005 9:26 pm ]
Czemu mam mieć zakaz, Arcane?

[ : Sob Sty 15, 2005 9:26 pm ]
Czemu mam mieć zakaz, Arcane? :?:
 
Dołączył
8.1.2005
Posty
72
Nigdy nie przepadalem za RPG ale raz kumpel przyniósl Archangela.Spodobala mi sie ale byla po angielsku'
sad.gif
'.Potem inny kumpel powiedzial że gra w gothica i powiedzial że jest podobny d archangela ale po polsku.Odrazu od niego go porzyczylem'
smile.gif
'
 

IMac...

Member
Dołączył
13.1.2005
Posty
335
Pierwsze Rpg?

Moją pierwszą grą rpg (ludzie jeśli was to nie interesuje to nie czytajcie!) był... Gothic I! Z serią Diablo z kolei nigdy się nie spotkałem (sądąc jednak po wypowiedziach na forum wiele straciłem...).
 

Jarek

New Member
Dołączył
8.1.2005
Posty
18
Moją pierwszą grą rpg był gothic jest to najlepsza gra w jaką grałem i moim zdaniem jest to najlepsza gra rpg.
 

mardar

Member
Dołączył
22.9.2004
Posty
30
Moją pierwszą grą RPG była gra Baldur's Gate uważam do dziś że jest to jedna z najlepszych gier tago gatunku druga część Cienie Amnu zaskoczyła mnie grafiką po prostu cudo teraz można znaleść wiele niedopracowanych RPG które się ośmieszają przy porównaniu do Baldura.Czytałem też wszystkie książki na pods Baldur Gate.
 

dylson

New Member
Dołączył
20.1.2005
Posty
10
Mnie obudzil do swiata cRPG Fallout 2. I jak do tej pory dla mnie niekwestionowany mistrz gier na kompa wzor cnot wszelakich.
 

Gregori

Member
Dołączył
22.1.2005
Posty
385
Mój pierwszy RPG to Morrowind. Potem był Gothic II. Pamiętam ów pamiętny dzień:tata kupił dwupaka:Gothic I i Gothic II.Najpierw G2 zainstalowaliśmy...potem,cóż,pograliśmy,i chcieliśmy w G spróbować...i tak do dziś, w G2 i G gramy .(Gothic Rulezzz!)
biggrin.gif
 

BOB

New Member
Dołączył
17.1.2005
Posty
12
na początku lubiałem przygodówki potem strategie az doszło to RPGÓW
i moim 1 RPG był GOTHIC 1
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom