Jaka była wasza pierwsza gra RPG?

Status
Zamknięty.

Goorni

Member
Dołączył
2.11.2004
Posty
69
Mój pierwszy prawdziwy RPG... Na początku grałem w Warhammer RPG, znudziło mi się po paru latach to patrzę kolega ma jakąś fajną gierę. Pytam: "W co rąbiesz?" a on na to "A... taka fajna giera, Gothic się nazywa.". Patrzę, patrzę... "Fajne" myślę se. No i po paru tygodniach kupiłem pierwszą część. Gdy miałem problemy zawsze mogłem spytać wspomnianego już wcześniej klegi co i jak... No i po przejściu calej "jedynki"... NUDA! Myślę "Wartoby skombinować dwójkę"... No to idę do empika i mi mówią, że dawno wyszło (wtedy się jeszcze nie znałem...) no i po wielkich staraniach kupiłem na allegro za 71.50 zł. Miało się farta. Też przeszedłem "dwójkę" i nagle rozpacz "Ile można czekać na Noc Kruka?". I tera mam w planach przejść Morrowind i Baldur`s Gate... No i jeszcze raz Władcę Pierścieni: Powrót Króla.
laugh.gif
 

Dav

Member
Dołączył
28.11.2004
Posty
46
Gra

Stary jak bym wiedział to odrazu bił bym po Gothica. Ta gra tu rządzi. Gdy pierwszy raz ją zobaczyłem byłem wręcz zachwycony. Dobrze że są tacy ludzie którzy mogli stworzyć taką gre jak ,,Gothic"
 

AdRo

Member
Dołączył
20.10.2004
Posty
40
moja pierwsza gra RPG byla taka bardzo stara gireka "The Legends of Valour" ciekawe czy ktos jeszcze to pamieta. tak to stare czasy 486 i jego swietnosc. pozniej dlugi czas nie gralem w typu RPG, az do czasu Gothica
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
 

Robhar II

Member
Dołączył
21.11.2004
Posty
182
Gohic2

Moja pierwsza gra to Gothic 2. Pamiętam jak dziś babcia mi przyniosła i zagrałem zakochałem się w tej grze i to bardzo. Aż tak że kupiłem sobie część pierwszą i przeszedłem obydwie po kilka razy. Teraz czekam na polską premierę Nocy Kruka. 8)
laugh.gif
8)
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Pierwsze cRPG? To by chyba wyszło... Arcanum oO
Odtąd jestem kompletnie oczarowany tą grą : ] Wygrywa dla mnie wszystko. Gdzieś już o niej pisałem, węc ten post zbyt 'długaśny' nie będzie...

PS. Jeżeli licząć ogół RPG, niekoniecznie cRPG, byłby to jRPG Final Fantasy VII, który po dziś dzień mi się nie nudzi : ]
 

Qaq

Member
Dołączył
11.11.2004
Posty
72
moim pierwszym rpg był fallout 2. Co to była za wypas gierka... tego sie nie da opisać... potem miałem fallout 1, troche gorszy ale i tak wymiatający... potem dink smallwood (coś takiego) potem długo długo nic, a na końcu morrowind (nie lubie go) i gothic 1 i 2
 

Mały91

Member
Dołączył
1.12.2004
Posty
30
Moim pierwszym RPG był diablo na psx. na począdku niemogłem przejść nie kturych ciężkich momętów :evil: i poprosiłem o pomoc brata który mi pomógł i załatwił diablo po polsku więc zaczołem grai i nawet mi się spodobało. I w końcu przeszedłem. i w tym samym roku starsi mi kupili kompa. Poprosiłem brata o coś podobnego do diablo, a no mi załatwił diablo II i dodatkiem. i zaczołem grać ale mi nie wychodziło bo nie wiedziałem jak postępować z umiejęttnościami.wkurzyłem się cholernie i przestałem grać. Na następny dzien zainstalowałwm MOFAA. jak zkończył się mój czs to braciszek zainstalował gothica 1 i wtedy się zaczeło. przerwałem grać w MOFAA i zaczołem w Gothica 1 bo mi się bardzo spodobał. Po porzejściu gothica będąc w obozie bractwa zapytałem kumpli czy nie mają gothica 2 i okazało się że mają. I dalszej części tej przygody powinniście się domyśleć... czyli moim pierwszym RPG był diablo.
<KONIEC>
 

Zelda

Member
Dołączył
3.12.2004
Posty
71
Hie hie

Gothic.Boże jak ja to przezywałam
happy.gif
.Normalnie potrafiłam 6 godzin grać więc przeszłam szybko.Co ciekawe na 1 savie (sejwie
happy.gif
biggrin.gif
)
bez kodów i bez żadnej pomocy bo neta nie miałam a do kawiarenek tylko okazjonalnie (ah te czaty
happy.gif
)

Vampek: Buźkomaniaczka (
happy.gif
)
 
Dołączył
30.11.2004
Posty
40
Diablo 2. Wspaniałe wprowadzenie do świata RPG.

Vampek: Wspaniałe wprowadzenie do bana. Masz już 2 ostrzeżenia i zbiera się na 3...
 

War

Member
Dołączył
28.11.2004
Posty
292
Diablo

Moją pierwsza grą była gra Diablo II i następnie dodatek. A potem Gothic I i II
 

Bennetis

Member
Dołączył
9.11.2004
Posty
350
a moją pierwszą był gothic 1 co tu dużo gadać super gra jeszxcze czasami bym wnią zagrał
 

DarkLord_xx

New Member
Dołączył
17.12.2004
Posty
26
Rpg

Przyszedł kiedyś do mnie wujek i powiedział że ma fajnego rpg Diablo II więc bez chwili zastanowienia wgrałem go i zacząłem grać . Grałem do upadłego często nawet szłem na pół śpiący do szkoły. Pewnego razu jedna pojechałem do kuzyna byliśmy sami w domu aż po ok. 1h przyjechała jego starsza z Gothickiem ponieważ mój kuzyn poprosił ją o kupno. Zobaczywszy grę na początku nie byłem zbyt przekonany ale po 3 lub 4 dniach ta gra tak mnie wciągneła że gram w nią do dziś i uważam za najlepszy tytuł na rynku.
 

Valerius

Member
Dołączył
23.12.2004
Posty
86
ja gram ciągle w RPG. Moim pierwszym rpegiem był diablo 2. Pamiętam że przechodziłem go chyba z 4 razy różnymi postaciami. Tera to gram częasto w g1 i 2 zdarza sie że pogram, w Neverwinter Nights.
 

yht

Member
Dołączył
17.12.2004
Posty
53
Pierwsza gra RPG

Jak wielu innych też pierwszą grą rpg jaką grałem to było diablo spox gra jeszcze nie grałem na swoim kompie bo wtedy grałem w kaifie z kumplami ale była jazda jak się nie umiało zabić nawet jednego potwora
smile.gif
ale jakoś sobie dałem rade i przeszedłem i to w kafejce i wiecie ile kasy na to wywaliłem
sad.gif
ale nie żałuje gra była spox i do teraz w nią ciupie
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Moją pierwszą grą RPG było diablo2 uważałem ją za najlepszą grę. Grałem w nią około roku, nawet w obecnym oresie czasami ją właczam, ale pojawiłsię gothic później jego druga część i teraz to są moje najlepsze gry RPG.
 

Bennetis

Member
Dołączył
9.11.2004
Posty
350
moją pierwszą grą rpg był gothic1 drugą gothic2 a trzeciej jeszcze nie było 8)
 

Alrik

Member
Dołączył
2.12.2004
Posty
76
Moje pierwsze cRPG to było Diablo II.Raz zagrałem gram do dzisiaj.A jak wyszedł dodadek to grałem przeciętnie od 9 rano do 3 w nocy.

[ Dodano: Thu Dec 30, 2004 6:00 pm ]
Moje pierwsze RPG to było Diablo II.Ta gra to było istne cudo.Ale póżniej wyszedł Gothic no i w Diablo teraz żadko gram.
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
Pierwszy był Baldur jedynka rany prawie zupełnie zniechęcił mnie do gatunku w życiu nie tknę tego drugi raz! Potem zetknołem sie z ice windem(też 1 ) po nim mam lepsze wspomnienia lecz znudził mi sie ponieważ sama ciach ciachanina :roll: i wtedy zobaczyłem u kolegi bezimiennego który pokonał ścierwojda :roll: ale wypas grałem wszystkimi gildiami a potem był G2 8) :roll:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom