Jaką Mieliście Komórkę Jaką Macie Komórke Albo Jaką Będziecie Mieli?

Dołączył
28.11.2006
Posty
33
Ja miałem najpierw nokię 3310 nokie 7250i ale siostra mi ją rozwaliła w lipcu bedę miał siemensa c75
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
Głupi temat jak nie wiem... ale okaze gest dobrej woli i nie dam ci warna m.in. za to jedno zdanie, zazwyczaj z miejsca by byla kreska:) (i nie zamkne tematu... - tak szybko)

- Ericsson T65 - moj pierwszy maly, malo opcji, no ale ile to bylo lat temu ;P
- Sony Ericsson K700i - moj drugi telefon, maly, duzo opcji :) aparat gadżety :) jak go kupilem to przez 4 miesiace byl niedoscignionym statkiem ;) lub mozna powiedziec rakieta :D dzis jest juz raczej sredni
- Sony Ericsson K800i - Planuje kupic za pare miesiecy, telefon wypasiony, z profesjonalna lampa blyskowa i aparatem 3.2Mpx (zwany Cybershot) full opcji, wymienne karty pamieci, mp3'ki i inne gadżety ;) po prostu mnie kusi telefonik :)

pozdro to by bylo na tyle
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Moj pierwszy telefon to Nokia 3210, ktorą teraz podziera po mnie mój brat :) Klasyk nie miałem jej nic do zarzucenia :p
Potem miałem Sagema myX5m ale mi na imprezie zarąbali. Średnio mi sie podobał, ale szkoda go.
Teraz mam Siemensa ax72 i mi starczy :) Po co jakieś aparaty i inne bzdety, telefon ma być do rozmowy a nie do zabawy :p
Dla mnie telefon to jak najbardziej telefon i gadżet w jednym, wg. mnie powinien miec wszystko co tylko sie da i przyda :D ;) - doc.
W przyszłości jeśli coś kupie to będzie to taki telefon który będzie spoczywał na wystawie i mi sie spodoba a i cena niech będzie rozsądna :p
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Hmm... Mój pierwszy i jedyny jak dotąd telefon to Siemens C60. Zreszta i tak nie potrzeba mi innego. Telefon jest do dzwonienia, budzenia i sms'owania... Ofc aparat by sie przydał, no ale przynajmniej nie kusi mnie robić zdjęć... Inne tego typu "gadżety" są mi w ogole nie potzrebne. Po co mi te wszystkie gó**a? Komurke mam już ponad 2 lata bodajże, mam ejden stały od początku nr. koma i nie zamierzam na razie nic zmieniać. Telefon wiele przeszedł... Moje pijaństwo wakacyjne i spadanie z murków... ROzbita szybka, klawisz "2" licho chodzi... Obudowa (tył) odpada. Klawiaturka jest w częściach... Jedna głowna i druga ta gdzie są te strzalki~~... O dziwo telefon także przeżył moją pogon za kumplem (doganialem go o dziwo ehh... xD, a zamairem zajeb**** mu z plecaka w ryj) i to jak wypadł mi wtrakcie niej z kieszeni. Moje rzucanie nim go góry i bam w ziemie i takie "zabawy". Ogółem, "żelazny" fonik... A taka sprawieliwosć jest ze siostra miała już 3 fony i... DOMAGA SIĘ 4!! n/c...
 

Jedi

Caporegime
VIP
Dołączył
21.7.2005
Posty
1605
UUUUUU ile tego było xD

pierwszy : nokia 3310, klasyk :p 70 procent chyba zaczynało od tego tela :p

nokia 5510 - chyba pierwszy telefon z mp3, wyprzedzał epokę wtedy ;)

potem: Motorola t722i moim zdaniem bardzo dobry telefon, bardzo wygodny mimo rozmiarów ;)

Motorola E365 - tak jak powiedział doc, 4 miesiące był niedoścignionym statkiem, jeden z pierwszych z wyświetlaczem 65 tyś kolorów, pamiętam te ochy i achy moich kolegów jak porównywaliśmy zdjęcia :)

Nokia 3220 - ten mi się średnio podobał

Motorola E398 - miałem sentymemt do tego telefonu, jednakże pewnego dnia po wyjściu z autobusu okazało się że mam rozciętą kieszeń w kurtce, akurat w tym miejscu w którym trzymałem tela ;/

Motorola v547 - ciekawy, mały zgrabny funkcujny

nokia 6600 - najgorszy telefon jaki miałem, najgorzej go wspominam , duży nieporęczny, słaba bateria i często się blokował

nokia 6230 - to był przełom :)

nokia 6280 - ten tel kiedy go kupilem miał wszystko, do dzisiaj jest jednym z najlepszych, sprzedałem go bo potrzebowałem pieniędzy

6230i - obecnie go mam, i jestem bardzo zadowolony :)


A jeśłi mi nie wierzycie to sie zapytajcie Geezera : )

Edit: Sprzedałem już nokie :p mam SE W810i


Pozdro
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Ja podobnie jak Jodełko nowego telefonu nie mam, chyba nawet jest juz dość stary. Jest to Siemens A52. Rzucam nim w ludzi, dzwonię, wysyłam sms i do tych czynności mi wystarcza. Aparat i takie tam są zbędne, bo już se nim nie porzucam, a znowu wydawać na telefon tyle pieniędzy też mi szkoda. Wcześniej miałem jeszcze starą Motorllę, uch to był telefon ^^. Przeżył niejedno Pogo i wiele rzutów ale przyszedł w końcu na niego czas, i tak stary był bardzo.
 

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
W mojej karierze z komórkami główną rolę grały cztery telefony:
- Nokia 3310 - nieśmiertelna, ma tyle lat i ciągle działa
- Nokia 6020 - ukradli mi ją w Krakowie <_< miała niecały miesiąc, dobrze, że na kartę była...
- Sony Ericsson K300i - mój wierny Eryk, który poszedł na emeryturę
- Sony Ericsson K610i - i na tym poprzestanę.
Nie potrzebuje superhiper telefonu z wszelkimi bajerami. Cena też gra swoją rolę. Spróbujcie sami zarobić na komóre, która nieraz kosztuje prawie tysiąc złotych

ps Był jeszcze NEC, nie pamiętam modelu ale wyglądał tak: http://www.3gnewsroom.com/html/images/nec/02.jpg Zepsuło sie gniazdo ładowania, a części do tego nie ma. Trudno... Może kiedyś naprawię.
 

Kirgo32

New Member
Dołączył
13.1.2007
Posty
11
Moim pierwszym telefonem był Siemens c62.Był bardzo mały i nie miał żadnych dodatkowych funkcji.Jednym słowem a w zasadzie czterema-Był to zminiaturyzowany grat!

Teraz mam Siemensa ME75.Bardzo fajny telefonik z dużym wyświetlaczem,aparatem,podczerwieniom i ze wzmocniona obudową.Jestem z niego bardzo zadowolony!

W przyszłości niewiem dokładnie jaki będe miał telefon,ponieważ co chwila wchodza nowe.Ale jedno jest pewne-Nigdy nie kupie Sony Ericsona,Noki ani Motoroli!!!!!
 

WARFARIAN

Member
Dołączył
26.7.2005
Posty
41
Ja się zbytnio swoim sprzętem nie mam co chwalić :)
Miałem Siemensa c60, oddałem go w dobre ręce, bo podejrzewam, że jeszcze jeden rok z tym złomem spowoduje u mnie jakąś nerwicę z powikłaniami :p
Korzystam aktualnie z pięcioletniego Ericssona t68i, uważam go nadal za sprzęt ocierający się o geniusz bo ma mnóstwo przydatnych funkcji (jak na swój wiek) i jest bezawaryjny. Planuję zmienić go na k750i... chyba, że starczy kasy na k800i :p
 

Lares_

Paladyn Wody
Dołączył
29.11.2005
Posty
806
ajjj zaczynamy xD
1. Ericson jakis tam xD nie pamiętam taka mała cegiełka z antenką i klapką. 2 lata działa dobrze a potem dead xD.
2.Siemens cx65 to był złom dopiero :/ Jak każdy Siemens zresztą. NAJGORSZY TELEFON jaki istnieje xD
3. Teraz mam Moto L6 telefonik całkiem fajny. Mam go już ponad rok i jeszcze żyje xP.(Telefon ofc. )
 

halek

Member
Dołączył
1.9.2005
Posty
487
Jedynym telefonem jaki miałem i mam (narazie) jest Ericsson k300i. Jestem z niego jak najbardziej zadowolony, ma parę ciekawych i przydatnych bajerów. Jest przy tym dość wytrzymały (zaliczył już niejeden upadek :p) Właściwie ma wszystko czego mógłbym chcieć od telefonu za taką cenę więc może przejdę do dwóch rzeczy które mi się w nim nie podobają. Po pierwsze będzie to dość cegłowaty wygląd. W sumie jednak nie przeszkadza mi to tak jak zacinający się joystick (co prawda czyszczenie pomaga ale to potrafi wnerwić :p). Co do telefonu który chciałbym mieć na pewno jest to k800i - telefon rządzi, może kiedyś będzie mój :p
 

Laska

Active Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
1041
Moim pierwszym telefonem byl Ericsson T28s. Bardzo mi sie podobal, ale niestety musialem go porzucić, gdyż nie oplacalo sie go naprawiać po awarii (zastanawiam się, czy nie kupić sobie drugiego ;) ). Potem zakupilem sobie Siemesna SL45i - na tamte czasy to by full wypas :p Ale coz tego, skoro mial strasznie slabą baterię?? Potem kupilem sobie Nokię 3510i. Mój ulubiony telefon, którego nie zmienię, chyba, że się zrypie :p . Mialem jeszcze przynajmniej kilka telefonów z aparatami, MP3, kamerami i innymi duperelami, ale zawsze wracam do 3510i, po po jasną cholerę mi supermegagiga wypasiony telefon, jak nie będę mógl z niego zadzwonić, bo od sluchania MP3 siądzie mi bateria??
Jeśli miabym kupować sobie jakiś inny telefon, to chyba kupilbym sobie Nokię 6230i. Nie mam zaufania do marek innych niż nokia :p
 

Kushi

Weteran
Weteran
Dołączył
3.9.2004
Posty
1283
Yay! :D
1. Tak naprawdę zaczynałem od Siemensa a35 którego miałem dość długo :]. Wtedy też dostałem pierwszy numer który mam do dziś xD.
2. Z 2 lata później przeniosłem się na totalny złom czyli Sony Ericssona T300 XD, wtedy takie były modne i najlepsze [ ironia losu :] ].
3. Kiedy zmądrzałem i stwierdziłem, że telefony z kolorowym są be [ to był 2002 rok, były be :p ]. Przeniosłem się na znakomity telefon Siemens a50 który naprawdę był dobry i działa do dziś.
4. W niedługich odstępach po kolei Nokia 3310 [ nie muszę pokazywać foty XD ], następnie 3510 [ oczywiście bez kolorowego wyświetlacza :p ]
5. Niedawno technika poszła do przodu i wreszcie telefony z kolorowym nadają się do użytku więc mam Nokię 6630
Oczywiście nie uwzględniłem licznych tymczasowych telefonów oraz nokii 1112 na którą zamierzam się w niedługim czasie przesiąść :].
 

Garrick

Member
Dołączył
20.9.2006
Posty
81
A ja juz od trzech lat jade na tym samym telefonie a jest nim Sagem My x-5m.
Jednak po tych trzech długich latach odczuwam potrzebę wymiany tego cudeńka na jakiś inny model :D Mam do wyboru dwa telefony SE K610i lub SE K750i ;) Jeśli jendak starczy kasy to pokuszę sie o kupno SE K800i bo to juz nie tylko telefon ale i cyfrówka w jednym.

Pozdro
 

Szewa

New Member
Dołączył
26.11.2006
Posty
13
miałem simens c65 a teraz mam sony ericson k310i a jaką bede miał to nie wiem
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
Ja miałem wypasionego siemensa c35i kooope czasu
ergonomiczny kształt
nowoczesna linia
same bajery
mega wyświetlacz
"cud" techniki
heheheeh

a teraz mam motorolke
c651
całkiem przyjemna
wszystko fajnie tylko brakuje jej
"blutacza"chyba raczej bluetooth albo podczerwieni
no i trochę się ślizga w dłoni
ale jak się przyzwyczai to looz

hehehhee -doc.

ty to jesteś as
żartobliwie niektórzy mówią "blutacz"
więc nie musiałeś poprawiać
a "cud" napisałem w cudzysłowie
co oznaczało że napisałem tak specjalnie
"CUD" przez otwarte
doc przystopuj lustracje bo przesadzasz
 

zaitsev

Member
Dołączył
22.10.2004
Posty
233
Heh u mnie zaczeła sie historia z telefonami od klockowatej Motoroli ktorej nazwy niepamietam bo nie warto ;p Później nastał czas na Nokie 6510 która mi słuzyła dlugo czasu i polecam dla osob z maly budzetem. Pozniej musialem sprzedac telefon i dostalem jakiegos Sony Ericssona niepamietam także nazwy bo niewarto koszmarny telefon. Nastepnie nadszedł czas na Nokie 3510i na ktora nienarzekalem ale mogla by być mniejsza ;p a aktualnie Siemens c75 , nie jest to tez jakis wypasiony telefon ale juz nie kreca mnie telefony z full wypasami wystarczy ze dzwoni i pisze smsy ;p a ze jave ma apart ma i podczerwień to mi wystarczy. A niemartwie sie o nowy bo jeszcze rok umowy a i tak niezalezy mi na jakims wypasie.
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Moim pierwszym telefonem była granatowa NOKIA 3210 B) Miałe ją dość długo, bo ąż 10 miesięcy :p
Niecały miesiąc temu zamieniłem ją na drugą komórkę w moim zakichanym życiu, a jest to Sony Ericsson K750i
Telefon jest "wypasisty", normalnie bateria trzyma (dłużej niż w Nokie :D ), ma dobry aparat i kamerę.
Ten model Sony Ericssona jest bardzo dobry i sam go polecam kupującym B)
Ale mam jeden problem z tym telefonem, a mianowicie mam angielskiego softa i nie wiem jak włączyć radio, ponieważ jak wchodzę w opcje radia to wyskakuje
"Please insert the handsfree. The cord works asthe radio antena"
Czy mógłby mi ktoś pomóc rozwiązać ten problem <_< Z góry dziękuję.
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Pamiętam jak to było, kiedyś byłem jeszcze mały. Tata miał taką cegłe. Już nie pamiętam modelu. Kupił sobie nową, a tę dał mi xD. Pamiętam jaka była radocha... Oczywiście nie umiałem się nią obsługiwać, więc raz wziąłem i zacząłem sie bawić. Coś tam powciskiwałem, a tu nagle głos z komórki : "Tutaj komenda polisji..." to to ja z nerów, telefonem o ściane rzuciłem, jednak okazało się że nic mu sie nie stało. Później, dostałem Sagema bodajże 1. Później był Sony Ericson chyba j210i. Mam go do teraz i jestem z niego bardzo zadowolony. Tę cegłe mam do dzisiaj, ale nie korzystam. Czasem ewentualnie przed qumplami sie z nią wygłupiam :p. Ale i tak, jej nie używam, bo nie chce marnować kasy na karte ;p.

Pozdrawiam...
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Mówicie telefony :p

Moim pierwszym telefonem była Nokija :D 3310 tak jak u większości z Was :p Mój za moje pieniądze kupiony telefon, ale miałem radochę :D

Kolejnym telefonem była Nokia 3510i :> Pewnego razu naciągnąłem rodziców żeby weszli ze mną do Plusa i od co kolejny telefon :p

Po dłuższym okresie czasu moja Nokija wpadła w ząbki czworonożnego przyjaciela, rozłupana obudowa, potargane guziki, brak zasięgu, zmiażdżony głośniczek ;] Dramat, a bez telefonu nie da się żyć ;/ No to do Salonu Plusa ;] Siemens CX65

Ale jakby tego było mało po treningu wbijam do sztni jako 3 osoba, tekst od kolegi obadaj sobie kieszenie bo jak chciałem otworzyć drzwi one były już otwarte :blink: Zonk :lol: Nima Siemens'a jak i pozostałych 11 telefonów :eek: <_< :lol:

W takim obrocie spraw nie pozostało nic innego jak powrót do naprawionego telefonu firmy Nokija 3510i jednak wkrótce został on zamieniony na Sony Ericcsona K300i z samego początku super rewelka telefon ale wkrótce zaczął sie sypać Joy jak w większości SE - szmelc jakich mało ;/

Podpisana umowa z aparatem SE K300i została rok temu i to nie cały a ja już samą umowę wyprzedziłem o ponad rok, pozostało mi jeszcze 7 doładowań (Plus Mix) aby uwolnić się od tego złomu :D Moim obecnym marzonkiem jest Nokija 6230i :)

Pozdro
 
Do góry Bottom