Gothic Up Radio

Status
Zamknięty.

Zomin

Member
Dołączył
20.4.2007
Posty
739
No cóż, moim zdaniem to mało prawdopodobne, aby nasz drogi Boom chciał odejść z tego forum.. Ale, to nie mnie się tłumaczyć, cóż to może znaczyć ;)
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Cóż... wypowiem się jako DJ i jako user.
Czasami będę coś puszczał, może nawet za jakiś czas ustalę stałą audycję? Kto wie? :)
Co do "BooM żegna" - ludzie, studia mu się zaczynają. To było do przewidzenia... niestety.

Ave
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Głupol nie odejdzie tylko musi skombinować kompa na stancje. Masz tu być boom zrozumiano. Chociaż ty nie wymyślaj i po prostu bądź :p [mod]:*[/mod]
Mamy dotrwać razem do emerytury na tym forum :) Co do audycji to wiesz, że jestem chętny...ale wiesz jaka jest sytuacja. Mam nadzieje, że się uda.
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Audycja BoBo

Audycja nie pełna, bo ucięło kawałek jak gadaliśmy o sporcie.
Tak ogólnie to na tej audycji ciąży jakaś klątwa. Godzinę się męczyliśmy z moimi ustawieniami i w końcu "przeszliśmy" na radio Bojana.
Także życzę miłego słuchania jak biadolimy o muzyce :).

EDIT:

http://www.megaupload.com/?d=FMFQ6NOA

Dzisiejsza audycja Meg&BooM.
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Dzisiaj odbyć się ma kolejna audycja, w której... ano właśnie, będę miał gościa. Jakiego, to już sami zobaczycie :).
Audycja planowana jest na godzinę 15:30.
 

HoteK

Obywatel
Dołączył
24.8.2009
Posty
476
Radio jest spoko i jak by je rozwinąć to można było by coś myśleć dalej np. jakaś playlista itp xD
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
http://odsiebie.com/pokaz/5756811---cabf.html
BooM i wczorajsi goście, Dragomir i Yeed.
Słabo mnie niestety słychać :/. Nie wiem ciemu.

Co do pomysłu Hotek, pomyśli się.
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Dobra, el i dudd wypadają z gry, zbyt wiele nie podziałali w materii radia umówmy się :)

Dlatego ogłaszam nabór na 2 DJów.
Wymóg, puszczać muzę jak najczęściej. Drugi wymóg - ma to być muzyka rockowa łącznie z wszelkimi jego odmianami poprzez punk, metal czy heavy metal. Techno ani innego ścierwa (no chyba ty) nie chcę :)


To tyle. Chętni niech pisza w tym temacie.
 

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
Chciałem coś powiedzieć.Mogę?Dziękuję.No to tak: Dziwię się, że jeszcze nie wywaliliście Elasia.Przecież chłopina odszedł dobry czas temu.To oznacza, że w radiu trzymaliście trupa. :>
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Shawn, chcesz by Status ostrzeżeń zmienił się do 100%? Jak nie, to daruj sobie zbędne komentarze.

Dalej czekam na zgłoszenia.
 

HoteK

Obywatel
Dołączył
24.8.2009
Posty
476
Tylko rock !? To się nazywa " rasizm muzyczny " , no wiem , że każdy woli co innego ale jedna lub dwie nutki z innej kategorii chyba Cię nie zrażą ...
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Każdy di ma prawo doboru własnej listy, a nie takie dyskryminacje.
Z chęcią bym się zgłosił, aczkolwiek dopóki nie zakupie porządnego mikrofony to odpada bo na laptopie mam kijowo
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Raz - moje radio Dwa - większość słucha tutaj właśnie rocka, metalu, death metalu, punka itd. Ostatecznie jakiś pop też może być byle ni Britney Spears i inne Gagi.

Prosiłbym jednak by w tym temacie zgłaszali się tylko kandydacie zdecydowani na stanowisko DJa.
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Dokładnie ^^
Może nie wyraziłem się nazbyt jasno.
Nie będę patrzył DJom na to co puszczają... wolałbym jednak by to było coś co woli większość użytkowników forum.
Kacem nie jestem więc dobra, yeedowska grupa nacisku zmusiła mnie bym zmienił swe zdanie. Puszczajta co chceta.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Wiadome jest, że trzeba puszczać to, co lubią słuchacze. A że mamy takich a nie innych słuchaczy... to z bólem serca muszę powiedzieć, że techno i pop nie przejdą ^^?

[mod]Ee... nie^^[/mod]
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Witam was po długiej przerwie :)
radyjko.net dalej ma problemy, ale już chyba ogarnęli częśc swego bajzlu.

W każdym bądź razie nasze forumowe radio zmieniło adres na: http://radiogothicup.radyjko.net
Radio działa, to potwierdzone. DJów radyjka proszę o kontakt do mnie na gadu po nowe hasło.

Mogę już śmiało zapowiedziec kolejną jutrzejszą audycję z....

a nie powiem, będzie niespodzianka :). Godzina audycja - nieustalona ale raczej wieczorna :)
 

mickos42

Member
Dołączył
4.2.2010
Posty
294
Ja tak od miesiąca czekam i ciągle radio mi się nie chce uruchomić, a winwapa mam
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Radio ci się pewnie nie chce uruchomic bo ostatnio nie nadawaliśmy :)

Jeśli będzie jakaś audycja, na pewno dam cynk na shout boxie albo w tym temacie.

http://www.megaupload.com/?d=ZBOGO5S7

Noc cudów, uploadowałem dopiero teraz/
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom