Gothic Up Radio

Status
Zamknięty.

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Pamięta ktoś dawne radio Gothiego i Reynevana? Nie... Dla tych co nie słyszeli moich przekleństw na SB, informuję, że od pewnego czasu starałem się stworzyć radio i wreszcie mi się udało!
Do rzeczy: oto adres: Radio Gothic Up. Wystarczy kliknąć ikonkę "play", ale w razie jakby nie działało, kliknijcie słuchaj teraz. Pobrany zostanie plik i należy go otworzyć za pomocą winampa lub też innego odtwarzacza.
Co do godzin kiedy radyjko będzie działało... można jakąś ustalić, ale serwer jest założony na stronie radyjko.pl, które niestety miewa zawiechy.
Dopiero zapoznaję się ze wszystkimi konfiguracjami więc czasem mogą pojawić się różne problemy, ale radyjko jest i działa.
W razie jakby link do radia nie działał:

Meg&BooM - Audycja 1 nagrana dzisiaj po godzinie 14.
W audycji nr.3 ( pierwszej nagrywanej ) usłyszycie jak zwykle nasze biadolenie, trochę o sporcie, wiadomościach, głupim radiu Yeeda (^^) i trochę kultury. Uprzedzam, jakość nie należy do najwyższych. To jedna z tych kwestii, nad którymi jeszcze musimy popracować.
Meg&BooM - Audycja 3 nagrane dnia 22.07.09, wieczorem. Jak zwykle mnóstwo gadki o niczym, ale też o porażce Wisły w el. LM, forum rzecz jasna, wakacjach Mega i kilku jeszcze innych sprawach. Audycja długa.
Meg&BooM Audycja 4nagrana ddnia 24.09.09. Jak zwykle dużo o niczym. Sport, polityka, muzyka, forum. Po co robić co innego skoro to działa? :)

Wywiad z Kacperexem, administratorem <a href="http://odsiebie.com/pokaz/4050812---5bee.html" target="_blank">http://odsiebie.com/pokaz/4050812---5bee.html</a> - niestety aż 5 części z uwagi na trial a nie na pełną wersję programu do nagrywania. To się zmieni ale dzisiaj dałem ciała. No nic. W każdym bądź razie ci, co nie słyszeli Wodza na żywo to mogą go posłuchać teraz. Cały wywiad to rozmowa o google, sandboxie i przyszłej witrynie.

BoBo - Audycja 124.09.09. Audycja nie pełna, bo ucięło kawałek jak gadaliśmy o sporcie.Tak ogólnie to na tej audycji ciąży jakaś klątwa. Godzinę się męczyliśmy z moimi ustawieniami i w końcu "przeszliśmy" na radio Bojana.Także życzę miłego słuchania jak biadolimy o muzyce :).

Noc cudów - 13.02.2010

Życzę miłego słuchania.
Nekromanta BooM.
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
niektórzy pamiętają;

cóż ale jest 1 problem, otóż kliknalem sluchaj teraz, sciagnal sie jakis plik do winampa otworzylem, i d*** jest tylko tytul utworu ale nie ma dzwieku :/
tak samo z flash playerem na stronie...
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Brawa dla Ciebie BooM. Bardzo dobry pomysł i dobrze wykonany. Póki co nie zauważyłem żadnych usterek, więc jest dobrze. A kto ustala repertuar ? ;P

Ave
 

czlapek14

Member
Dołączył
17.6.2008
Posty
253
Mi też coś nie działa. Włączam w AIMPie 2 nie dziala, jest tylko reklama stron, to samo w Media Player Classic i to samo w Aresie. Winampa nie lubię. Jakaś pomoc?
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Będzie coś w stylu rozmów, newsów i zapowiedzi w radio? Może tez jakaś dyskusja, czasem zaproszenia dla userów którzy dysponują mikrofonem.
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
CYTAT
cóż ale jest 1 problem, otóż kliknalem sluchaj teraz, sciagnal sie jakis plik do winampa otworzylem, i d*** jest tylko tytul utworu ale nie ma dzwieku :/
tak samo z flash playerem na stronie...

CYTAT
Mi też coś nie działa. Włączam w AIMPie 2 nie dziala, jest tylko reklama stron, to samo w Media Player Classic i to samo w Aresie. Winampa nie lubię. Jakaś pomoc?


Spróbujcie jeszcze raz, bo przez chwilę byłem nieobecny :). Wszystkim działa, więc to wy musicie kombinować. Nie wiem jak z innymi programami, jednej z osób działa.

Nau... muza jest puszczana na razie tylko z mojego kompa, więc raczej nic ci się nie spodoba ^^

CYTAT
Będzie coś w stylu rozmów, newsów i zapowiedzi w radio? Może tez jakaś dyskusja, czasem zaproszenia dla userów którzy dysponują mikrofonem.


Na pewno ;). Muszą się znaleźć tylko osoby chętne do rozmów. Coś o Gothicu myślę też będzie.
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
Rozwiązanie jak zwykle najprostsze, wystarczyło ściągnąć najnowszego winampa. Jednak bezpośrednio ze strony nadal nie da sie
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
Cycaty dnia puszczaj xD Chodzi mi o teksty z gothica wykonane przez beziego - łatwo je wyciągnąć z gry :)
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Muza jak na razie szitowa jak dla mnie ;p, No ale wytrzymam.

Ja mam pomysł. Można by ściągnąć Władka pierścienia w wersji czytanej i o stałej porze puszczać jakieś go w formie odcinków x minutowych. Co wy na to? Bo już dawno miałem zamiar w ten sposób przeczytać tą książkę.

EDIT: Nie, ewentualnie może być jeszcze Sierotka Marysia albo Czerwony Kapturek ;p
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
CYTAT(Nekromanta Boom @ 26-05-2009, 17:31) index.php?act=findpost&pid=222410
Nie ma sprawy, ale czy koniecznie musi być Władca Pierścieni? ;p


TAAAAAAK ! ;P To przewspaniały pomysł :D. Żeby nie było off-topu. Wcześniej działało, a teraz jest ta reklama strony i cisza... -_-

Ave
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Może być, ale Rangiz radzę ci przeczytać, bo książka fajna jest. Co do radia ,jak na razie wszystko dobrze działa.
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
CYTAT
Wcześniej działało, a teraz jest ta reklama strony i cisza... sleep.gif

Ave


W takich wypadkach odpowiedź jest posta... radio jest po prostu nieczynne :).
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Czytanie opowiadań userów? Niby powinienem się ucieszyć, ale nie wiem czy to dobry pomysł.
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
Na pewno nie wszystkich, tylko tych, które coś sobą prezentują...
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Ja coś sobą prezentuję i nie wiem czy chciałbym czytać... ;p
A co do Władcy Pierścieni, chcecie to podeślijcie mi plik ja go zarzucę.
 

Megarion

El Presidente
Dołączył
25.9.2004
Posty
1824
Tylko zlitujcie się i wyszukujcie jakąś ambitną muzę za free z neta, bo nas zamkną :p A tak na serio, sieczki i chituw mamy dość w "zwykłych" stacjach. Jak macie coś puszczać z muzy, to szukajcie czegoś, co "młodzi, zdolni" zamieszczają w necie.
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Na pierwszy ogień pójdzie Blair i jego zespół... oczywiście jak tylko serwer będzie działał.
Aha... jeżeli ktoś klika na link i strona mu się nie wyświetla, to znaczy, że stronka po prostu padła. Radyjko.net ma stale przeciążenia i stale się wiesza, także nie piszcie w temacie, że wam nie działa, bo przyczyna jest najprostsza.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom