Gothic Up Radio

Status
Zamknięty.

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Słuchawki często mają zamontowany mikrofon gdzieś w okolicy 15 cm od słuchawki na kabelku, w postaci niewielkiego zgrubienia. Ale sama z siebie słuchawka nie może pełnić roli mikrofonu ;p. No chyba, że ja o czymś nie wiem...
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
Wszystko co działa na bazie odpowiedniej cewki, może być wykorzystane jako mikrofon. Tak właśnie jest w przypadku słuchawek - trzeba je podłączyć do wyjścia mikrofonu i będą działały jako mikrofon. Jakość dźwięku z takiego urządzenia jest jednak bardzo słaba i lepiej zainwestować w normalnego majka ;)
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Uwaga, uwaga.
W związku, iż "zatrudniłem się" w innym radiu www.strefaradiowa.radyjko.net ( wpadajcie, tak przy okazji ;) ), ogłaszam nabór na ... 2 DJów.
Wymagania:
Winamp
Mikrofon + słuchawki
Skype
No i nie można mieć głosu jak wykastrowany gej, prawda? ;p.

Tutaj możecie się zgłaszać. Nabór potrwa do 15 czerwca.

Aha, to że będę DJem gdzieś indziej, nie oznacza, że przestaję być DJem w radiu G Up :). Po prostu będę nim rzadziej, dlatego potrzebni są nowi.
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
ma foobara ale prowadziłem już audycje radiowe .. yeed potwierdzi ;]
mirkofon z słuchawkami mam też
Skypa też posiadam
no i glosu chyba tez złego nie mam
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
To może i ja spróbuję ? Szanse nikłe, ale przynajmniej się angażuję ;).

Winampa mam (na pewno ? No nie wiem. xDDD)
Mikrofon i słuchawki - znajdą się
Skype - jest

Z góry zaznaczam - nigdy się czymś takim nie zajmowałem, więc na początku mogą być trudności ;P. Ale z czasem wszystkiego się nauczę.

Ave
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Dziwisz się jak słuchają go średnio 2 osoby?
Radio w tej chwili działa, jest piosenka na życzenie.
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Może rozreklamujmy Radio:D Każdy roześle link do radia do swoich znajomych i będzie może więcej słuchaczy.
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
żeby było więcej słuchaczy /w tym stałych/ to trzeba ustalić stałe dni i godziny nadawania. to nie musi być codziennie, np 2-3 razy w tyg po 3 godzinki.
warto też ustalić 'program' co w dany dzień czy godzine jest nadawane /piosenka na życzenie, wywiad, inna audycja itp/
trzeba trzymać się tych terminów i ew 'programu' bo nie ma nic gorszego jak polowanie i czekanie kiedy i o której będzie audycja. nie każdy ma cierpliwość siedzieć na SB i śledzić czy już działa czy nie :p
jeżeli któryś z DJ nie może - zawsze może poprosić innego albo tutaj dać info że np "wyjątkowo dzisiaj audycji nie będzie".
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
Abisynka ma racje, jakby byly zorganizowane godziny to i sluchacze by sie pewnie znalezli, bo teraz nie wiadomo czy i kiedy bedzie audycja, i radio wyglada na wymarle i nie dzialajace, a przeciez w porzadku dzialalo tylko ten brak porządku sprawia ze malo jest sluchajacych... bo niby skad maja wiedziec, ze bedzie audycja?
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Nawet godzina w tygodniu wystarczy. Ludzie zaczną słuchać, zacznie im być mało to będzie można ramówkę powiększyć.
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Kiedy ostatnio działało radio?Nie słyszałem go od kilku tygodni i szkoda bo całkiem niezła muzyka była jak Boom miał audycje ;)
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Na razie nie mam ochoty, walcie do Bojana.
Dzisiaj kupię nowe słuchawki i mikrofon to się wznowi audycje.
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
Dawajcie dzisiaj o 19, co? Bo tak gadamy i gadamy że trzeba godzinę ustalić, a nikomu się nie chce.
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
Dobra, ze wstępnych ustaleń wynika, że audycje będą nadawane w dniach następujących:

*BoBo, czyli BooMa i Bojana pogadanki z "rzycia wziente" - piątek, godzina 17
*Piosenka na życzenie - środy, niedziele - godzina 20

Na razie to tyle, dojdzie jeszcze do tego audycja BooMa i Mega, a jak będzie więcej słuchaczy to pomyślimy nad poszerzeniem ramówki :)
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
A co z tą moją kandydaturą ? Raz na jakiś czas mógłbym coś tam zapuścić ;]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom