Gothic Up Radio

Status
Zamknięty.

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Jako że dawno nie było tematu radia, małe odświeżenie.

Redakcja Gothic Up Radio postanowiła udostępnić swoje archiwa! Teraz możecie przesłuchać wszystko to, co się udało i nie udało. Jeśli oczywiście starczy wam sił by przesłuchać wszystko ^^

ciach
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Aby pobrać pliki ponad 400mb trzeba mieć konto premium. Więc że tak to ujmę, FAIL : ]
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Boom, a może wpadłeś na to, że ktoś nie życzy sobie udostępniania tych nagrań ?
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Uwaga, uwaga! Radio znowu działa!

Nowa audycja odbędzie się dzisiaj o godz. 20 podczas spotkania na forumowym czacie, na który również serdecznie zapraszamy.

Oto link do stacji: http://bobo-station.radyjko.net . Należy pobrać plik klikając "Ściągnij teraz" i odpalić go najlepiej w winampie albo windows media player.
W FOOBARZE!!!
VLC Media Player lub RealPlayer
Do usłyszenia :)
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Jak część osób może słyszała z prywatnych rozmów i plotek, Radio Gothic Up znów działa. http://radiobobo.listen2myradio.com/. W odpowiednim momencie podeślemy plik, który będzie można pobrać by słuchać audycji w winampie lub innym programie do słuchania muzyki.

Na razie jednak jesteśmy na etapie planów co do audycji i programu radia. Od abi słyszałem, że kilka osób byłoby zainteresowanych braniem czynnego udziału w audycjach, dlatego prosiłbym te osoby by napisały tutaj czy dalej mają na to ochotę.

Dziękuję za uwagę.
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
Boomciu, od nastepnego tygodnia jestem chetny do prowadzenia audycji i/lub pomocy w kazdym mozliwym sensie ^^ Jak cos to pisz grzecznie do mnie :D

Jeżeli radio bedzie dzialac 24h na dobe to macie juz jednego wiernego sluchacza. :)
 

Dearien

Member
Dołączył
27.12.2011
Posty
222
Mnie też idea interesuje. Jeśli projekt faktycznie ruszy, gotów jestem się udzielać i pobawić ;)
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Dobrze, w takim razie proponuję audycję, może już radiową a może jeszcze nie, w sobotę, godzina do ustalenia. Będzie okazja by nowi oswoili się z mikrofonem i rozmową na żywo, a może już jesteście dobrzy w te klocki ;p.

Ja proponuję godziny wieczorne od 18 do 20. Czy to wam odpowiada?
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
no odpowiada , chętnie was posłucham :p
 

Adonix

Całkiem Miły Człowiek
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
433
Spoko pomysł, chętnie się dołączę jak już będę we Wro. Tymczasem jadę za 7 godzin na weekend na spływ ;]
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
Powinieniem moc bez wiekszych problemow. Jak cos to bede informowal ;D
 

Fūri

słit Wojtuśśśśś
Dołączył
17.6.2011
Posty
1077
A czemu nie? Jak znajdę cholerną przejściówkę, to też się chętnie pobawię.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
W sobotę o tej porze każdy normalny młody (poczuciem) człowiek ma x razy więcej ciekawcyh zajęć niż takie radijo.

Chociąz nagrywajcie jak zawsze, żeby bylo mozna odsłuchać.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Wiadomo odsłuchać zawsze można. Więc nagrywajcie.
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Audycje na pewno będą nagrywane, to nie jest żaden problem. No ale skoro sobota wam nie odpowiada to zaproponujcie inny termin.

Generalnie każdy robi co innego i może co niektórzy mają czas. Nie wiem, mi to rybka na razie w jaki dzień ma być audycja.
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Audycja powinna się niedługo odbyć.

http://przeklej.net/file_details/16238.html

Możecie pobrać ten plik i odpalić go w programie do odtwarzania muzyki. Lub też słuchać nas bezpośrednio z naszej strony: http://radiobobo.listen2myradio.com/

Na razie leci muzyka ale niedługo wejdziemy na żywo.
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
1. Proszę mnie nie nazywać idiotą, za słuchanie całej audycji >:C
2. Jutro będzie kolejna ? : D

użyłabym raczej słowa "męczennik" :p B.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom