Gothic Up Radio

Status
Zamknięty.

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Strona padła...nie wyświetla się...a szkoda bo jak jej słuchałem raz przez jakąś 1h to niezłe było;] Będzie działać czy nie?
Jeśli to głupie pytanie to nie odpowiadajcie...:)
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
Kiedyś na pewno zacznie działać, pytanie tylko, jak szybko to nastąpi.
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Cholera, powiedziałem, nie pisać: "nie działa mi!" :). Tą sprawę wyjaśniłem trzy posty wyżej.

Radyjko już działa. Niestety będziemy musieli się pogodzić z tymi przerwami, dopóki tego nie naprawią.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Kurde szkoda że mi to nie działa, tzn działa ale neta mam takiego wolnego, że zanim sie z buforuje 10 sekund to juz leci co innego i musi jeszcze raz buforować i tak w kółko.

P.S. Boom super pomysł
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
audycja? jak dla mnie swietna tym bardziej że była pierwszą :).
można by było jakoś ustalić program by wiedzieć co kiedy będzie - zwłaszcza te audycje na żywo bo taka okazja...
tylko wy chyba mieliście jakieś opóźnienie z czytaniem naszych komentarzy i pytań bo my komentowaliśmy na gorąco :p - a wy to odczytywaliście z opóźnieniem
ja poprosze więcej takich audycji
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
Audycja świetna, szkoda że jej nie nagraliście :(. Ale następną sobie nagram normalnie, dzisiaj miałem tylko telefon pod ręką xD. To nie oni odczytywali z opóźnieniem, tylko zanim nagranie poszło do internetu, a z internetu do naszych komputerów jakiś czas mijał. Aha, zróbcie jakiś system alarmowania, nie wiem, sms'y wysyłajcie czy coś, bo dzisiaj cudem udało mi się was złapać :p. I trzeba ułożyć plan. Wstępnie ustalmy kiedy się radio zaczyna, a kiedy kończy.

Meg, chciałbym ciebie słuchać jeszcze wiele razy w radiu, weź dogadaj się Boom'em i bądź DJ - nadajesz się :)

P.S. Niektórzy mi mówili że mój nick trudno wymówić, a tobie się udało xD
 
E

Electric_Dragon

Guest
Ej kutwa ja też chcę posłuchać. Mój winamp sobie nie radzi zupełnie. Skoro tak się rozkręcacie, spróbuje posłuchać Was
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
ED ja nie mam winampa a na windows media player mi nie działa, ale tutaj był podany link http://www.megaupload.com/?d=CHYXHIUE i sobie go ściągnęłam :D i otworzyłam ten plik za pomocą VLC media Player - działa oki. warto posłuchać <_<

ArminaS nie wiem jak to działało, ale jak my pisaliśmy i komentowaliśmy na SB na bieżaco to co mówili boom i meg - odczytywali to z opóźnieniem. tak było przymajmniej u mnie słychać bo ja komentowałam ich na bieżaco a po jakimś czasie dopiero czytali. tak samo jak zig i inni zadawali pytania na SB to też odczywtywali z opóźnieniem i dopiero komentowali i odpowiadali na pytania a my już dalej pisaliśmy. chyba że ja mam coś z netem ale to tylko 1MB/s wieć nie śmiga mi zbyt szybko (chyba)

to może faktycznie coś warto by było ustalić w jakich godzinach ma działać. a te audycje - hm mam nadzieje że z różnymi userami będą. zapowiada się bardzo ciekawie.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
To może pomysł z telewizją jeszcze z Leśników też wprowadzicie w życie ^_^
Fajna sprawa, jeśli faktycznie wychodzi chętnie posłucham jak będą podane terminy jakieś ;p
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Dzięki wszystkim że słuchaliście. W sumie było chyba 11 czy nawet 12 słuchaczy. Nie przeczę, że duża w tym zasługa Megariona ;), ale podejrzewam, że z uwagi na muzykę, którą puszczam, nie zgodzi się być DJem. Ale audycję z jego udziałem na pewno będą :)
Sorry też, że nie nagrałem audycji. Ściągnąłem wczoraj specjalny program ale niestety nie chce się połączyć z moim serwerem. No cóż, będę próbował dalej.
Terminy trzeba będzie ustalić. Audycja Meg & BooM powinna mieć stałą godzinę, ale wiadomo, że człowiek nie zawsze ma czas, chociaż ja mam go w tej chwili sporo.

Raz jeszcze dzięki za słuchanie naszego biadolenia :)
 

Megarion

El Presidente
Dołączył
25.9.2004
Posty
1824
Innymi słowy - proponujcie godziny audycji. I tak będziemy musieli wybrać taką, jaka odpowiada nam z życiem codziennym, ale będzie trzeba brać pod uwagę kiedy dużo potencjalnych słuchaczy jest :)
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
Od 15 do 20 chciałbym żeby leciała muzyka, a audycje? Hm... 18 - 19?
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Ale nie zapominajcie, że stronka, na której jest serwer często pada. W godzinach wieczornych to sobie raczej radyjka nie posłuchamy, bo wtedy są największe obciążenia.
 
E

Electric_Dragon

Guest
Po przeczytaniu posta przy buntowniczym ognisku naszła mnie pewna myśl. Może ktoś będzie czytał nasze gildiowe prace pisemne. Opowiadania itp? Mam też na myśli te z poprzednich gildii
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Heh, słuchałem pierwszej audycji i jestem pod wrażeniem. Naprawdę fajna sprawa z tym radiem. ED - może wypali. Może. A, jedna sprawa - kto może brać udział w audycji ? ^_^

Ave
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Każdy kto ma mikrofon i skype'a, ale więcej niż 3 osoby na audycję już nie będzie.
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
kumpela mi mówiła że jak się nia ma mikrofonu to przez skyp'a można gadać też za pomocą zwykłych słuchawek podłączonych do kompa - jedną traktuje się jako mikrofon a drugą do uszka, tylko różnie bywa z jakością.
osobiście nie próbowałam ale jak ktoś ma ochotę spróbować i załapać się na antene ^_^
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
Nie wydaje mi się żeby coś takiego było możliwe - zwykłe słuchawki nie mają mikrofonu, więc jak komputer odbierze głos?
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
specjalnie dla ciebie ponownie zainstalowałam skypa

tam w mailu piszą:

CYTAT
Jeśli nie masz mikrofonu, spróbuj podłączyć słuchawki do gniazda mikrofonu w komputerze. Jedna ze słuchawek może pełnić funkcję mikrofomu.


koleżanka mówi że jej działa bez problemu tylko nie ma idealnej jakości dźwięku (zależy jaki sprzęcior)

co szkodzi spróbować?

ja często przez przypadek za pomocą zwykłych słuchawek nagrywam na dyktafon bo myle przyciski ;) - i też działa
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom