Co Polecacie?

Dolina

New Member
Dołączył
13.9.2008
Posty
21
Hmm...
To może tak ;)

-Tibia [osobiście uważam, że to strata czasu :p]

-Silkroad [może być..tyle, że mi się szybko znudziło]

W to grałem z tego co pamiętam xD Były inne ale zapomniałem :]
 

EvolutioN

New Member
Dołączył
4.10.2008
Posty
17
oczywiście Silkroadonline.
lecz w całym silkroad jest 1 wada a mianowicie bez bota w tą grę nie pograsz, a do tego się bardzo szybko znudzi.
gram w silkroada ok 2lata.. na chwilę obecną gram na serverze mercury i mam 1 postać 90 ff i 3x 70+ ;) Gra jest wyśmienita ! lecz tak naprawdę cały urok tej gry jest dopiero na max lvlu ;) <wiem to po sobie>
 

raflas

New Member
Dołączył
28.9.2008
Posty
25
Dark stars mu, do 1gb nie ma lepszej gry, a przerobiłem wiele mmo. Jest to bardzo dobry serwer mu z wysokimi ratami, że nie dłuży się tak jak gra na globalu ;) http://www.ds-mu.eu/ - strona z której idzie pobrać klienta i się zarejestrować.
Powyżej jednego 1gb nie ma innej możliwości jak WOW, ja osobiście grałem tylko na prywatnych serwerach bo szkoda mi pieniędzy na miesięczne płacenie ;) Pozdrawiam, raflas.
 

Maciek487

New Member
Dołączył
15.11.2008
Posty
8
Proponuje L2 C4 lub C6 doszedłem do 71lv(80lv max) i bardzo fajna gra,ale z czasem się nudzi
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
Metin 2 - Fajna gierka, ładna grafika ale gra ma jedną wade.Szybko sie nudzi.
Margonem - Przeglądarkowy polski rpg, bardzo fajny klimat w grze, choc grafika nie jest rewelacyjna.Ale przeciez grafika to nie wszystko...
Lineage 2- Nie grałem, ale jest to znana i lubiana przez wielu graczy gra xD
Silkroad - Fajne ale szybko się nudzi.
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
Ja polecam z swojej strony World of Warcraft Wrath of The Lich King co z tego że płatny ale można wydać te 50 ZŁ na abonament dlaczego polecam ten dodatek do WoW ? a to dlatego że jeszcze lepiej rozwinął grę pojawił się Death Knight pierwsza klasa Heroiczna wiele nowych Dungeonów i inne rzeczy.

A z darmowych polecam MU na privach ;)
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
HoM&M 5 przez przeglądarkę (prawię)

http://www.lordswm.com

Bardzo ciekawa gra, bardzo podobna do komputerowego HoM&M, lecz ze względu na to że jest przez przeglądarkę wprowadzono kilka ograniczeń. Niestety gra po Angielsku
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Też polecam WoW :) Wciąga, jest klimatyczna... A dungeony, pt które się robi z przyjaciółmi, wspólne questy, instanty...
O, a jak mowimy o WoW, to mam pytanie.
WotLK przy instalacji ma patcha 3.0.2? Czy jakiegoś z pierwszego wowa i trzeba 9GB ściągać :p?

PS. Gdyby GUP się naprawdę mocno rozrosło (Strony o innych grach [wow.gup.pl], sklep), można by było założyć własny realm w wowie ;P Ale mało graczy w tą grę tutaj...
Niestety :(
 

HoteK

Obywatel
Dołączył
24.8.2009
Posty
476
Ja polecam :
Metin 2 , MU , Lineage 2 Flyff ( jedne z najlepszych MMo jakie grałem )
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Ogólnie to polecałbym gry :
- Requiem:Bloodymare - duzo krwi dużo questów dużo potworków i ogromne mapy oraz przyzwoita oprawa graficzna jak na darmową gre limit lvl 75 8 klas postaci
- Metin 2 (gra stworzona w chinach i przetłumaczona na każdy możliwy język)
(byle nie PL polecam US lub dla noobków newlongju) - ogólnie to jest tam bezsensowne walenie w potworki i brak zrównicowanych questów ale wciąga brak limitu levela 4 klasy postaci
- Flyff - dużo questów dużo walki cukierkowa grafika dodatki np miotły deski oraz fajnie odwzorowane skille 4 klasy postaci
- Mu online - gra z mała rozdzielczością ale za to zbroje broń oraz ataki wspaniale wykonana można w niej uzywam tzw fenirów i skrzydeł 6 klas postaci

@Down
Guild wars to są w 3/4 gry waki pomiędz postaciami i nic więcej
niekiedy sie moze znudzić
Last chaos wycofałem sie po 1 godzinie bo juz mnie znudzila
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Co możecie mi powiedzieć na temat "Last Chaos"? Naszło mnie na jakieś MMO i poszukuję czegoś dobrego - WoW jakoś mnie nie przyciągnął, Metin 2 jest żałosny a w takim Knight Online jak nie masz premium account to wejdziesz na serwer tylko z samego rana/późnym wieczorem.

I co do "Guild Wars" - wg Was opłaca się teraz to kupić czy lepiej poczekać na premierę GW2?
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
Last Chaos ? podobno gra jest słaba strasznie i nie opłaca się grać.

GW ? niby dobre ale gra skupia się tylko na PvP czego ja zbytnio nie lubię no ale jak kto woli.

Ja z swej strony polecam Runes of Magic, bardzo dobra gra z motywami WoWA I Lineage ;) naprawdę świetna gra i mam zamiar do niej wrócić niedługo :)
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
Ja mogę polecić dość krwawe MMO - Requiem. Jest to horrorMMO o niezwykle ujmującej, grafice ( przypominającej Lineage). Świat jest mroczny i pełny patosu. Mamy do dyspozycji 4 rasy - każda o dwóch profesjach, a każdą z nich możemy później rozwinąć na dwa kolejne sposoby. Świat jest duży i ładnie wykonany, questów dużo a gra jest darmowa z możliwośćią wykupienia premium. Osobiście polecam - z racji na dużą ilość krwii i fruwające fragmenty przeciwników gra jest dozwolona od lat 17.

Strona gry
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Niestety gry firmy GameTribe są zagrożone.. Tzn firma się rozleciała, i jeżeli inna nie przejmie, to koniec : (.
Czyli Knight online, Kicks, MU..
Póki co tylko Dekaron zostal przejęty przez inną firme GameHi (czy jakos tak :D)

Żeby nie bylo spamu, polecam Metin2 oraz WoW ;]. Pogrywałem w nie swego czasu ;]. Szału nie ma, ale wciągają nawet.. Do pewnego czasu ^ ^
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Metin 2
można grać na US oraz DE ale na PL nie warto
na PL pełno bugów niedociagniec i zero uaktualnien
na DE jest o cały wiek od PL pelno uaktualnien nowe bronie zbroje itp.
US patrz.DE
na PL jest moderatorem i "widze" co "robimy" a robimy nic dla graczy :)
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
moze nie polecam bo jeszcze nie ma ale nadchodzi wielkimi krokami:


plusy tego, to takie rzecy jak:

-postep w grze bedzie zalezyl od skilla gracza, a nie wlozonego czasu
-nie bedzie trzeba bulic co miesiac
-bardzo rozbudowane mozliwosci tworzenia postaci
-i ogolnie gites to wyglada, ciekawe jak wyjdzie w praniu...

apb.com wiecej info
 

xenex

Member
Dołączył
13.3.2007
Posty
561
Metin2 oraz WoW
Jak ty stawiasz w ogóle te dwie gry obok siebie, to jak jak porównać obecnie Playstation 3 i Pegazusa.

Co do APB to też pokładam nadzieje w tej grze, mimo że i tak moja maszyna jej nie uciągnie :)
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
Ja polecam Combat Arms strzelanka i MMORPG w jednym, tyle, że zamiast leveli są rangi, dodam jeszcze niektóre cechy:

- Ładniejsza grafika nic w cs'ie
- Więcej trybów gry.
- Nie potrzeba steama żeby grać na oficjalnych serwerach.
- Od groma broni, zależnie od rangi, co range nowe.
- Można samemu postawić serwer na oficjalnym łączu dzięki czemu nie będzie lagów.
I wiele więcej polecam gra waży kolo 1 GB + patch (ściągnie sie automatycznie po zainstalowaniu i włączeniu klienta gry).

Strona: http://combatarms.nexoneu.com/
Filmik: http://www.youtube.com/watch?v=ySNSGIYwAKU&feature=related
 

Szymonek

New Member
Dołączył
2.6.2010
Posty
4
bede pisal miejscami
1.Silkroad
2.rappelz (PL)
3.last chaos (PL)
4.Metin 2 (PL)

a platne to
1.World of warcraft
2.Lineage II
3.Aion
 
Do góry Bottom