Co Polecacie?

Muzin1234

Member
Dołączył
17.5.2010
Posty
130
Co polecamy?? hmm ja bym ci polecił fajne gry:

Zhyper Mu
Mu online
WoWek
Metin(ale nie gram ;/)
last Haos coś tam gra jest.
 

KnifeR

New Member
Dołączył
13.7.2010
Posty
15
Wydaje mi się, że najlepszą darmową grą MMO, jest Runes of Magic. Potem polecam Cabal Online, oraz Slikorad Online. Z płatnych oczywiście World of Warcraft.
 

aragornkk

New Member
Dołączył
21.7.2010
Posty
11
Ja tibie odradzam ponieważ to już nie to co kiedyś było. Kiedyś był tam klimat, grafika nie była ważna. Teraz nie ma ani grafiki ani klimatu.
Polecam prywatne serwery w WoWie lub oryginalne jeżeli chcesz płacić abonament
 

ryaan

Member
Dołączył
6.8.2010
Posty
96
A ja polecam WolfTeam :) jest to darmowy MMOFPS :) Tylko w Polsce raczej nie pogracie, bo są straszne lagi ;/
 

Cichyx

New Member
Dołączył
7.8.2010
Posty
13
World of Warcratf - prywatne serwery, jeżeli posiadasz kasę na opłacanie konta 79zł co 2 miesiące to zapraszam na globala - serwer Burning Legion.
Planet Calypso - w skrócie - gra polegająca na odzwierciedleniu życia w przyszłości na jakieś planecie. żyjecie sobie, zarabiacie pieniądze, szkolicie swoją postać. Nie wytłumaczę tego bo za duzo pisania - zapraszam na stronę do poczytania. *KLIK*
Gta Sa Role Play - serwery poświęcone odwzorowaniu realnego życia. bardzo dobra i ciekawa gra tworzona przez projekty wielu osób 9nie ma żadnych botów) wszystko odgrywa się z innymi graczami - nawet pójście do restauracji i zamówienie jedzenia.
Jak ktoś chce więcej info niech napisze postaram się bardziej przybliżyć temat tej gry.
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Widzę że temat ciągle aktywny więc zapraszam do 1 postu drobna zmiana wymagań.
http://gothic.org.pl/forum/index.php?/topic/9530-co-polecacie/page__p__84787&#entry84787
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
No cóż ostatnio pogrywam w Dragon Age : Journeys, czyli po prostu dragon age w przeglądarce. Plansze żywcem wzięte z Heroes III, umiejętności wszystkie jakie są w oryginalnej gierce Dragon Age : Początek, potrafi wciągnąć na jakiś czas zwłaszcza tym osobom, którym się spodobał DA. Trzeba się tam zalogować kontem z Dragon Age a wszystkie achiementy (np. zdobycie 20 poziomu wojownkiem) od razu przeciepują na profil gracza.

Strona główna - http://www.dragonagejourneys.com/
 

KoaK

New Member
Dołączył
15.8.2010
Posty
29
Ja polecam ci Tibie wiem grafika słaba ale wciąga niewyobrażalnie.
Jest darmowa są jednak mikropłatności ale można się bez nich obejść ^_^
 

tcd99

New Member
Dołączył
19.8.2010
Posty
2
hmm... Polecam: Runes of Magic to bardzo fajna gierka
I Metin 2
 

Lars

Member
Dołączył
4.9.2010
Posty
32
polecam gierke 12sky2:
-ładna grafika
-duży nacisk na pvp
-maxymalny lvl 157
 

605534619

New Member
Dołączył
28.2.2011
Posty
31
Ja polecam te według mnie jedne z najlepszych MMORPG.

- Dekaron
- Cabal
-Battle of the immortals -
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Ja mam dddo polecenia kolejna gierkę a mianowiecie:
-Wojny smoków
Jest to fajna gra która może się podobać za super grafikę i inne rzeczy...
 

Laskov

New Member
Dołączył
27.4.2011
Posty
63
Ja szczerze polecam World of Wacraft ze wszystkimi dodatkami zajmuje coś około 25 Gb :trollface: plusy: 1. ogromny piękny świat 2.Wiele ras i klas 3.Wiele potworów minusy : 1. Dużo zajmuje 2.Za grę trzeba płacić co miesiąc
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Witam (;

Chciałam bardzo polecić grę RPG... we flashu. Gramy sobie online, mamy pewność, że nie wciągniemy się zbyt bardzo i nie spieprzymy sobie wakacji, jeśli nam sie bardzo spodoba.

Gra nosi nazwę Sword and Sandals:
- http://www.giercownia.pl/gra/537/swords_and_sandals_2/ (2 część)
- http://www.giercownia.pl/gra/2961/sword_and_sandals_gladiator/ (1 część)

Na początku tworzymy sobie gladiatora i od razu mamy 10 punktów do rozdania, później walczymy na arenie zdobywając doświadczenie (za każdy lvl punkty do rozdania, jak to w RPG bywa). Oczywiście za zdobyte pieniądze można kupic sobie broń, zbroję, jakieś magiczne rzeczy itd. Każdy grał w RPG, więc wie jak to wygląda, co tu dużo gadać.

Stanu gry nie da się zapisać, a więc przegrany musi zaczynać od początku, no i tak jak mówiłam nie wciągnie nas tak, żeby tracić na nia duzo czasu.

Gorąco polecam - bardzo prosta gierka, a przyjemność z grania jakże duża :)


Pozdrawiam, Daria.
 

Fūri

słit Wojtuśśśśś
Dołączył
17.6.2011
Posty
1077
Ja osobiście polecam Dynasty Warriors Online : sieczka w stylu Dynasty Warriors 7 tyle, że za darmo. Gra wymiata.
 
Do góry Bottom