Co Polecacie?

Akasemis

Member
Dołączył
12.2.2008
Posty
297
Osobiście polecam

1.Runescape - ( gra przez przeglądarkę) gra 3D może grafika nie jest baaardzo zachwycająca, ale mimo to nadrabia grywalnością (ponad 100000 gra na raz,popołudniu)

2.Knight Online - Bardzo łatwy MMORPG i w ogołe wszystko jest w nim łatwe (no tylko "padnięcie" może być trudne :D)

3.WoW - chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego ? ;]


Tyle odemnie
 

xenex

Member
Dołączył
13.3.2007
Posty
561
CYTAT
Aha i najważniejsze. Myślisz, że po wbiciu 20 lvl wybijesz wszystko? To tylko ułuda. Nawet na 20 lvl można dostać i często się dostaje wpiernicz.

Tak sam wiem, nawet wojem ( ciągle go mam :D ) 20 lvl z full ekipą na zimowych questach miałem problemy jak cholera. A wy byście nie mieli jak nadbiega 20 yeti na 20 lvl a was tylko 8 ? ^^

Obecnie pykam w Maple Story, ciekawy styl, grafa i ogółem polecam, dość bekowe klimaty :)
 

Pele

Dowódca Straży Magów Wody
Dołączył
5.4.2008
Posty
315
Polecam Ci :

Silkroad Online jest to najciekawsza MMORPG w jaką grałem.

pięknie dopracowana grafika

karawany

duży wklad w świat gry

Jedyny minus

Problem z wbiciem na server (chyba że ma sie NO-DC)

Naprawde polecam tę grę jest świetna
 

konrad-kli

New Member
Dołączył
7.5.2008
Posty
28
Polecam Metin2 super gra, fajna grafa i wogle ;)

W regulaminie pisze, że posty mają być dłuższe niż jedna linijka, więc pisz takowe.... To już nie pierwszy taki... Zmobilizuj się, bo następnym razem dostaniesz warna...
 

gothic59

New Member
Dołączył
29.5.2008
Posty
5
zagraj w metin2 polecam gierka superowa :lol: B) :p

Ehh, może warn zmobilizuje Cię w przyszłości do bardziej ambitnego rozpisywania się w postach. - Feo
 

uwaga

Debile
Dołączył
5.6.2008
Posty
6
Stanowczo Lineage 2 - super klimat , fajna grafa no i grywalnosc:D miodzio

Prosiłbym żeby się nie powtarzac ;]
 

Vasemir

Mistrz Areny i zrzędzenia
Dołączył
8.4.2008
Posty
752
Thran - Project Entropia dzieje się w przyszłości. Sam nie grałem, ale z tego, co czytałem, to niezła gra. Nie wiem tylko, jak jest z privami - na globalu musisz samemu wpłacać dolce, by mieć kasę w grze. Z drugiej jednak strony, podobno na początek można trochę wysępić.
 
T

Thran

Guest
A ten Projekt Entropia ma abonament jak WOW czy nie ? bo zapowiada się ciekawy tytuł :)
 

Vasemir

Mistrz Areny i zrzędzenia
Dołączył
8.4.2008
Posty
752
Szczerze? Nie pamiętam dokładnie, bo kupiłem tą grę w jakiejś gazecie, gdy jeszcze netu nie miałem :p O ile pamiętam, to nie, ale możesz zmieniać pieniądze z tego świata na kredyty w świecie gry - z tym, że pobierana jest pewna prowizja przez twórców gry. Na start masz bodajże 100 kredytów (na podstawowy sprzęt).
 

zaitsev

Member
Dołączył
22.10.2004
Posty
233
Dla osob lubiacych MMO w przegladarce (browser games), moge polecic nie dawno przypadkiem znalezione gierki:
1. http://www.theninja-rpg.com/
Gra dla fanow anime/mangi Naruto, jest to gra bazujaca na systemie "prosperowania" w samym swiecie przedstawionym w tej mandze. Czyli trening ninjutsu, taijutsu itp, mozliwosc przylaczenia sie do wybranej wioski, oczywiscie wystepuje hierarchia genin, chunnin itd. Ogolnie gra jest bardzo rozbudowana. Jedynym jej minusem moze byc fakt ze jest tylko po angielsku, wiec osoby slabo znajace jezyk moga miec drobne klopoty.
2. http://www.fallensword.com/
Gra podobna nieco do polskiego MyFantasy Online, tez mamy okienko poruszania sie postaci w ktorym widzimy graficznie odwiedzany teren. Wystepuje tu ogromny swiat (sam zdazylem zwiedzic narazie tylko kawaleczek), duza ilosc itemow (tutaj ciekawa opcja sa zestawy przedmiotow jak w diablo 2, gdy ma sie caly zestaw dostaje sie do tego dodatkowe bonusy). Nie rozpisujac sie wiecej, gra takze jest bardzo rozbudowana i ciekawa. Tutaj jak w poprzednim tytule przeszkoda moze byc faky, ze jest tylko w jezyku angielskim, a tutaj jest juz potrzebna wieksza znajomosc niz w poprzednim tytule jezeli ma sie zamiar troche w nia pograc.
 

stachu

New Member
Dołączył
11.7.2008
Posty
8
ja bym wam polecal tibie, naprawde super klimat nie to co np. WoW
 

Broother

Member
Dołączył
27.5.2008
Posty
397
To ja bym polecił (był nawet temat) Kicks Online. Piłka nożna, ale gra się jednym zawodnikiem. Reszta, to inni gracze niekoniecznie z polski - fajnie się tak gra, ponieważ trzeba nawzajem sobie podawać itp. Czymże byłoby MMORPG bez poziomów? Im lepszy poziom, tym lepsze atrybuty, ubrania itp. można kupić. Jeśli ktoś dawał już tą grę, to sorry.

http://www.gametribe.com/gt/kicks.do

Co do wypowiedź stacha, to mam do niego jedno pytanie. Nie mam nic przeciwko graczom Tibii (byle się nie uzależnić) - Grałeś kiedyś w WoW?
 

Wenzelzxc

Member
Dołączył
20.4.2008
Posty
281
Znaczy grałem w wowa na anderii fajna gra i można zarobić np.jak masz dosyć dobrze rozwiniętą postać to możesz ja sprzedać na allegro,lecz przy tym trzeba dużo pracy i zabardzo się nie opyla ,ale gierka spox
 

TACZKA

Member
Dołączył
16.1.2007
Posty
50
Szczególnie polecam Lineage 2, bardzo rozbudowana gra, jest gdzie połazyic i co porobić. Ma się tam sporo ras, ostatnoo doszla nowa camael czy jakos tak, polecam jeszcze raz Lineage 2 :)
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
Jak Taczka polecam Lineage II gram w nia krotko i uwazam ze to naprawde fajna gra, tylko instalka troche zajmuje bo prawie 4gb, polecam takze maple story slabsza grafika niz lineage ale gra wciagajaca na jakies 2-3 miesiace.
 

Wenzelzxc

Member
Dołączył
20.4.2008
Posty
281
Dla zainteresowanych wyjdzie nowa gra mmorpg coś Lord of the ring the MOria
 

Draknar

New Member
Dołączył
16.8.2008
Posty
21
ja polecam WoW-a jak macie kase na abonament
a jak chcecie grac w gry bez platne to polecam kilka gier

1. Archlord
2. RF Online
3. Cabal Online
4. Silkroad (strasznie duzo botow)
5. 2moons
 
Do góry Bottom