Co Polecacie?

T

Thran

Guest
Ja dla tych co mają słabsze kompy polecam Tibie,Runescape,Mu Online a dla tych co mają mocne i do tego chce im się płacić abonament to WoW innego tytułu niestety nieznam no chyba że Plemiona i Ogame jeszcze.
 

bnfanx

Member
Dołączył
29.11.2007
Posty
46
Zacznę od tego, że " Dobry MMOrpg to płatny MMOrpg". Udowodnijcie mi to że tak nie jest, a wtedy zmienię swoją opinię.
World of Warcraft, ponad osiem milionów ludzi gra i nie mówcie mi że ci ludzi grają przypadkowo.
Tibia, 250 tysięcy ludzi choć nie jest płatna. Sami się przekonajcie, grając w cztery płatne tytuły i cztery najbardziej znane bezpłatne mmorpgi.
Np:
World of Warcraft, Guild Wars, Lineage 2, Lotr Shadows of Angmar
Drugie tytuły
MapleStory,Tibia,Silkroad, Mu Online.

Sami się domyślcie> No commento.
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Gw nie jest płatne. Teoretycznie tak ale płacisz za grę i grasz ile chcesz. A według mnie GW jest lepsze od WoWa wiec. :p

Poza tym każdy gra w co lubi. ;)

Żeby nie było: Polecam każdemu GW. Za darmo (nie licząc kosztu samej gry w pudełku), świetna fabuła, świetna grafika, PO POLSKU itp. itd.
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Wcale dobry mmo to nie płatny mmo, dobry mmo to mmo w którym sie ma znajomych na których można polegać. Wydaję się to głupie ? Grając w starego poczciwego Legend's of Mir3 poznałem sporo ludzi, nie są to mi osoby obce, ponieważ byłem na paru zlotach (patrz %%% :D ) gdzie mogłem ich dokładniej poznać. Pierwszy raz zacząłem grac w Mira w 2004 roku, mniej więcej wtedy gdy wbiłem tu pierwszy raz. Od tamtego razu kończyłem grę w mira z 5-10 razy, ale ciągle wracałem. Wracałem nie dla gry, tylko dla ludzi.
Więc stwierdzenie że dobry mmo to płatny mmo jest, przynajmniej w moim odczuciu błędne, bo nie ocenia się gry, a ludzi którzy w nią grają bo to oni tworzą atmosferę.
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
Skoro w temacie jest "co polecacie", to chcę się zapytac, co sądzicie o interiowym Travianie? Bo jeśli miałbym zaczynac w jakimś MMO, to chyba właśnie w tym ;).


Pozdrawiam.
 

Pandrodor

Member
Dołączył
12.10.2007
Posty
437
CYTAT(RobsonAjax @ 29-11-2007, 19:37) [snapback]160653[/snapback]
Skoro w temacie jest "co polecacie", to chcę się zapytac, co sądzicie o interiowym Travianie? Bo jeśli miałbym zaczynac w jakimś MMO, to chyba właśnie w tym ;).
Pozdrawiam.

Polecam. Troszeczkę przytrudny... jak dla mnie :p ale to co :p to jest bardziej połączenie rts-a z mmorpg, bo najpierw trzeba zadbać o odpowiedni przychód surowców, a potem albo grać defensywnie, albo ofensywnie farmić (grabić - od farm) nowych graczy. Oczywiście jest dla nowych graczy okres ochrony rozwojowej, w czasie którego nie można gracza atakować. Jest on zależny od długości działania serwera, tak by nowi gracze mogli podgonić tych lepszych. Co jeszcze... są 3 cywlilizacje, na początek polecani są rzymianie... to tyle. więcej na travian.interia.pl lub travian3.pl (to to samo).

P.S.
Proszę o rejestrację przez http://travian.interia.pl/?uc=pl10_7020 , dostanę wtedy złote monety.
P.S.2 A właśnie... Travian jest teoretycznie "w pełni darmowy", ale można także zdobyć dodatkowe bonusy, takie jak +25% produkcji zasobu lub handel 1:1 z graczem npc, które kupujemy za złote monety. Złote monety zdobywamy werbując graczy np. przez mój link lub wysyłając płatne smsy. Jednak te bonusy nie są do szczęścia niezbędne.
Tak więc polecam i proszę o rejestrację przez http://travian.interia.pl/?uc=pl10_7020 ;)
 
Dołączył
7.3.2008
Posty
101
Ja tam gram w Mu Online.
Dam adres jednego servera: www.ds-mu.eu
Masz pytania?Pisz! bezimienny12010@gmail.com
 

Ragnarokma

Member
Dołączył
21.3.2008
Posty
34
Najlepszy jest metin2 ma dużo opcji i możliwości. Możesz rozwijać się w wielu kirunkach, przystąpić do gildi i zdobyć konia. Jest wiele misji podczas których poznajesz historię świata metin.
To link:
www.metin2.pl
 

prezi

New Member
Dołączył
20.10.2007
Posty
15
Tak oczywiscie Metin2 !Jest po polsku,bardzo dobrze rozwiniety,mozna łowić ryby,ulepszać itemy,duzo questów,wojny królestw i gildii.Gildia moze kupic ziemie ,gdzie postawi swój zamek.Jest PvP ,mozna jexdzic na koniu zwyklym,opancerzonym i militarnym.Mozna się uczyc innych jezykow szkolic swoje umiejetnosci itp.
 

Corvet

Member
Dołączył
14.6.2007
Posty
35
Ja mam pytanie co do GW. Z tego co mi wiadomo to jest maks 20 lvl !!!!. I bije sie dosyć szybko, więc co sie pozniej robi?? Grałem w tą grę troche i z mojego 3 letniego doświadczenia sądze ,że nie ma sensu grać w tą grę jeżeli grało się już w L2 bądź WoW'a. Chciał bym wiedzieć co się robi po nabiciu 20 lvl. Pozdro
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Setki rzeczy. 20 lvl wbija się szybko, ale masz dużą kampanie, setki zadań, do zdobyca zbroje, itemki, PVP, GVG, eventy i wiele innych. A co robisz w innych grach mmorpg jak wbijesz w nich maksymalny lvl? Grasz dalej, kolekcjonujesz, znajdujesz kumpli, grasz z nimi itp itd.

Ja sam grałem w GW ponad pół roku, mimo, że 20 lvl wbiłem w jakieś 2 tygodnie. Jest wiele rzeczy do zrobienia. To jedyna gra, w której nie jesteś dyskryminowany przez głupie nooby z powodu małego lvlu.

Aha i najważniejsze. Myślisz, że po wbiciu 20 lvl wybijesz wszystko? To tylko ułuda. Nawet na 20 lvl można dostać i często się dostaje wpiernicz. :)
 

koonrad

New Member
Dołączył
4.3.2008
Posty
10
Jak ma ktoś słabego kompa, to polecam Endless :D

Może byś rozwinął trochę swoją wypowiedź?? Zapewniam Cię - na pewno się nie obrazimy...
 
T

Thran

Guest
Ja szukam jakiegoś MMORPG w kosmosie ale nie w stylu Ogame lub innych takich żeby było darmowe i wogóle ktoś posiada tytuł godny uwagi ? :)
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Ale chodzi Ci o grę przez przeglądarkę?? Bo napisałeś, że nie takie jak Ogame, ale chodzi Ci o nie taki "styl gry" czy jak??
 
T

Thran

Guest
Chodzi mi o coś w stylu WoWa tyle że klimaty w kosmosie i darmowe to jest bo WoW lekko mnie nudzi.

Albo dajcie jakiś inny tytuł fantasy który jest darmowy i w który wy gracie i serwer na jakim gracie.
 

ginek

New Member
Dołączył
26.3.2008
Posty
12
Hmm mogllbym polecic kilka gier (podaje nie w kolejnosci od najleprzej do najgorszej tylko porozwalane:D) :

1. MuOnline
2. Kal Online
3. Shaiya
4. Metin 2
5. Ew. tibia ale grafa jest zwalona :D

Wszystkie gry zajmuje ponizej 1 gb chyba ze shayia ale napewno jak juz to nie duzo.
 
Do góry Bottom