Co Polecacie?

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Dawno nie zagladalem na forum ale widze ze ten topic jak by "umarl".
Wiec apeluje o "wskrzeszenie" go i podawanie nowych, ciekawych tytulow itp.

QUOTE (Snake)No Feo... Przyszedł czas, opuścić świat Mira i wkroczyć do Aden...
I chyba niektórzy nie wiedza co to tak na prawde jest L2. Granie na serverach z ratami 10x i więcej, gdzie w tydzien lub mniej można nabić 70 lvl i sprzęt B Grade chyba nie jest prawdziwym L2. I jesli ktokolwiek myśli, że na prywatnych serverach grał kiedykolwiek w C2, lub 2 C3 to sie troszke myli. To jest zwykłe C1 z dodatkami, lub jakies wynalazki jak L2j... Jesli ktoś chce poczuć co to jest Lineage 2 to proponuje oczywiście oficjala, w ostateczności Allseron.

Snake, gadzie jeden, powiedz mi tylko czy ten serwer jest darmowy, polski i co musze zassac zeby w to pograc, bo ten smieszny mir mi sie juz perfidnie znudzil ;/ Odezwij sie na gg lub cos bo mam nie odparta pokuse pograc z Toba w ][2 ]:>

pozdrawiam
 

Gucio

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
353
Ja polecam Guild Warsa, nie trzeba płacić comiesięcznego abonamentu, a gra jest przednia
smile.gif
WoW też jest niezłe tylko płacić trzeba...
mad.gif
Troche szkoda bo kupiłbym se WoWa
tongue.gif


PS: Ile sie buli za Lineage'a 2?

Pozdro
smile.gif
 

Blair

Członek #RN
VIP
Dołączył
12.11.2005
Posty
888
po pierwsze Lineage II
po drugie Lord of Everquest
po trzecie Tibia ( istna klasyka)
po czwarte Knight Online


to wszystko co znam (z dobrych ) MMORPGów .
 

Dager_1992

New Member
Dołączył
14.5.2005
Posty
17
www.silkroadonline.net/ fajna gierka :] mi sie podoba
tongue.gif
dopiero zaczynam ale fajnie sie zapowiada
biggrin.gif


no i oczywiscie Lineahe II ;]
WoW tez jest dobry ale... ale trzeba płacic
biggrin.gif

co do Guild Wars to jeszcze nie mialem przyjemnosci pograc ale sie przymiezam :]

POZDRO
 

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
Jak dla mnie najlepsze MMORPG to Guild Wars. Nawet nie dlatego, że nie trzeba płacić abonamentu, lecz ma wój klimat, a przedewszystkim sam kierujesz kiedy i z kim chcesz iść wypełniać daną misję
biggrin.gif

W World of WarCraft idąc na misję można napotkać innych graczy, którzy bardzo często przeszkadzają w wypełnieniu jakiejś misji. To chyba jedyna rzecz która nie podoba mi się w WoW'ie pomijając oczywiście abonament.



POZDRO "Khalid"
 

Blair

Członek #RN
VIP
Dołączył
12.11.2005
Posty
888
World of Warcraft coś w stylu L2 tylko troszeczke gorsza grafika i ma lepszą grywalność , dużo polaków na moim serwerze gra ... sry że nienapisałem tego w poprzednim poście ale niedało się dać opcji "edytuj"
 
T

Thran

Guest
Moim zdaniem WoW króluje na arenie MMORPG ! a Burning Crusade i co roczne kolejne dodatki tylko potwierdzą te słowa sam gram w WoWa od maja mimo że na privach ale bardzo dobra gra ta gra wciąga na maxsa !

Co do Lineage II to bez urazy ale co ma w sobie ta gra czego WoW niema ? OoO

OMFG TIBIA ?! NAJLEPSZA ?! :blink: chyba sobie to powiesze na ścianie i będe się lał z tego do końca życia.

Ekhm Gulid Wars ? gdyby nie system taki że trzeba dołączać do gildi to bym grał ale to mi się w tym tytule nie podoba.

EDIT:Blair masz server na WoWie ? to zapodaj pogram tylko powiedz na jakim patchu i emu :p
 

Boba Fett

Member
Dołączył
26.4.2005
Posty
334
Hmm... trochę trudna sprawa...

Najchętniej polecilbym Maple Story (www.maplestory.com). Jakby co, to taki MMORPG od boku, jak Soldat (którego też polecam, jako odstresowywacza).

Drugą moją propozycją byłby Gunbound. JEst to gra taktyczna; turowa (także od boku), w której ofc. musimy wyeliminować przeciwników. Każda rozgrywka odbywa się w pokoju, który ktoś uprzednio założy (różne tryby gry też są oczywiście). Ciekawe jest takze to, że za każdą walkę zdobywa się exp i kasę (im lepiej grasz, tym więcej). Naprawdę polecam.

A tak na uboczu to ze wszechmiar polecam ET, którego wielu z was zna. :D
A odradzam stanowczo Tibii. <_<
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
hehe polecam Wowa ale na globalu przednia rozrywka mnóstwo osob swietna atmosfera i wszystko w klimacie warcrafta :D Potem Gw bardzo fajne lepsza grafa niz w wowie lecz strasznie pusto tam po wyjsciu z mista (tylko z druzyna mozna wyjsc ;/). Tibia bez komenta ;p

Pzdr
 

Master Rabbit

Member
Dołączył
10.11.2006
Posty
42
Ja Ci polecam Cyberpsycho niestety jeszcze niewiem o co w tym chodzi ale moze byc fajne aby sie zarejestrowac trzeba kliknąć w ten linkKlik
 

jasek

New Member
Dołączył
10.1.2007
Posty
27
Witam!!Otóż ja polecam ETa. Ta gra jest po prostu o niebo lepsza od wszystkich innych. WoWa też mam i gram bardzo dobra gra jednak wymaga opłat ale jak nie masz orginalnej to nie płacisz :rolleyes: . Stanowczo odradzam Tibi dlatego ze jest to ku*a jakich mało. Słyszałem jeszcze o takim MMORPG jak Kal Online , nIe miałe przyjemności zagrać ale ktoś cos mówił ze nawet spoko gra. :D
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Ja ze swojej strony polecam Guild Wars największego konkurenta WoW. :p Do tej pory wyszły do niej 2 dodatki. Ogromny świat podzielony na strefy klimatycznie, zabójcza grywalność, piękna grafika, dobra fabuła to wszystko zapewnia wiele godzin zabawy. :) Dużo walk, wielka ilość questów, jeden z najlepiej rozbudowanych trybów PvP itp. itd.

W to trzeba zagrać. :p

Pozdro.
 

Dawideas

New Member
Dołączył
10.2.2007
Posty
7
Więc tak... ja polecam osobiście Silkroad online. Ze względu na to że nie jest to Hack & Slash na 20 lvlu wybieramy tzw. joba czyli prace
Hunter - Chroni tradera i zabija thiefów.
Thief - Okrada tradera i zabija hunterów.
Trader - Organizuje karawany do innych miast.
Ale problem z wbiciem na serwer i lagi... boty, hackerzy itd.

Druga gra jaką polecam to Guild Wars. Największa konkurencja WoWa.
Pierwszy plus jest taki że płacimy tylko raz za grę czyli 0 abonament.
Drugi plus to małe lagi w grze i 0 ilość disconectów.

Inne gry też są dobre ale nie są tak godne uwagi jak te powyżej.
 

Yaha

New Member
Dołączył
1.3.2007
Posty
3
Witam serdecznie ! Wszystkich tutaj zgromadzonych :rolleyes: .
Ja polecam :
- Tibia(Nie masz się na kim wyżyć?? Zagraj w Tibię, a poczujesz ulgę .
- Knight Online (Niezwykle prosty MMORPG i jak najłatwiejszy, szczególnie polecam nowicjuszom !
- WoW , Dla niekumatych World of Warcraft ( Jeżeli nie chcesz płacić abonamentu, to nie kupuj .
- KalOnline(Świetny MMO osadzony w orientalnych klimatach)

Nie grałem w L2 więc nie mogę stwierdzić czy jest dobrym MMO czy złym . W Guild wars nie grałem, więc też Ci nie doradzę. Po co ta kwestia?
Teraz wymienie gry, z którymi powinieneś unikać kontaktu(Kontakt z tymi grami wiąże się z wielkimi problemami!!)
- Silkroad (Jeżeli lubicie się podenerwować i cieszyć się grą z n00bami to zagrajcie, jeżeli nie to nie grajcie !)
- MU online ( Grafika niewiele lepsza od Tibii :blink: , latające zbroje potrafią człowieka wykończyć)
- Runescape ( <Wali łbem w mur>Jeżeli nie chcesz dostać epilepsji, to nie graj ! Błagam zrób to dla mnie, ja się nie wygłupiam, ta gra naprawdę wykończy człowieka)

Post fatalny, popraw się, bo poniesiesz konsekwencje - GW
 

zaitsev

Member
Dołączył
22.10.2004
Posty
233
Ja dla posiadaczy słabszych (bardzo slabszych) kompow polecalbym Tibie ( tak wiem, ale kazdy ma swoje zdanie). Dla posiadaczy troche lepszych ET, Warcraft III (lub z FT) na battle necie, pozatym z darmowch mmorpg to silkroad jest niezly ale tak naprawde nie wiele rozni sie od innych tego typu. Zas dla posiadaczy mocnych sprzetow WoW, Guild Wars.
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Odswieze moj daaawno temu zalozony topic :)
Jak widac po mojej sygnaturce jestem fanem gry Legend's of MIR3, tak sie sklada ze w niedalekiej przyszlosci rusza nowy serwer tej wlasnie gry. Zapowiada sie bardzo fajnie, bedzie tam grala spora czesc tzw. 'starej gwardi' (starych, dobrych i znanych graczy MIRa), nowa wersja klienta, nowe moby, skile, przedmioty, GM ktory zna sie na tym co robi. Serwer posiada rowniez radio internetowe, oraz serwer CSa (nie wiem jak dlugo bedzie stal, moze bedzie stal az do odpalenia serwera MIRa, albo moze bedzie stal dluzej, nie mam pojecia).

W kazdym razie serwerek zapowiada sie swietnie.

Oto adres serwera: http://www.evolution.fn.pl/forum/index.php

Zapraszam serdecznie i pozdrawiam.
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Ja polecam Ci:
1.World of Warcraft
2.Lineage 2
3.Silkroad Online(nie jestem pewna ile zajmuje)
Uwazam ze sa bardzo fajne gierki a w szczegolnosci WoW..:p
Fabuła bardzo wciągająca, no i nie nudzą się za szybko... Można fajnie z kumplami pograć na PvP i jest na prawdę fajna zabawa:D
 

Matteox

Member
Dołączył
7.4.2007
Posty
92
Hehe ja jestem fanem bajkowych gier MOMRPG tzn MapleStory albo Ghost Online.
Ale jezeli chodzi o inne poza takie "dziecinne" MOMRPG to polecam GunZ albo Lineage 2 :D
Hmm...fajne jest też Silkroad ;)
A na temat tibi nie bede sie udzielał gdyż boje sie reakcji ze strony tibijczykow :wacko:



PS:Zapomniałbym oczywiscie WoW jest najlepszy :p
 

xenex

Member
Dołączył
13.3.2007
Posty
561
Więc jedziemy z tym:
- Lineage 2 (bardzo dobra gra przez internet polecam)
- World of Warcraft(Również piękna gra , nic nigdy nie przykuło mnie do kompa tak jak wow)
- Et(bardzo fajna strzelanka sieciowa, polecam. Naprawdę może mocno wciągnąć)
- tibia(Mimo lat i grafiki, nadal może poniektórych naprawdę miło oczarować.)
Nie polecam ci Knight online i Silkroad, bo tam chodzi tylko o sieczkę .
 

niobe86

New Member
Dołączył
13.6.2007
Posty
1
Witam! Ja mam prośbę trochę odmienną do autora postu, ale stwierdziłam, że nie ma po co zakłądać kolejny :p - czy ktoś zna i może polecić jakąś gierkę zbliżoną do Thiela?? Byłabym baaaaaardzo wdzięczna :))
 
Do góry Bottom