Co Dalej?

Status
Zamknięty.

Crisis

Strażnik Magów Wody
VIP
Redakcja
Dołączył
17.11.2006
Posty
453
Ja bym jednak był za stworzeniem nowego bliźniaczego wortalu. Dlaczego? A niech zostanie Gup, w końcu to relikt przeszłości, ale jedyna dobra strona o Gothicu/Risen teraz. : P

Poza tym słyszałem od kogoś, że pomysł jest na ten czas zawieszony. ;]
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Niedługo wychodzi Risen 2. Do tego czasu trzeba się skupić na tej grze... Być może zdobędziemy patronat i przez jakiś czas będzie co robić... Potem możemy myśleć nad konkretnymi rozwiązaniami. Zresztą do szuflady już można pisać, aby od razu było co wykorzystać w rodzącym się projekcie.
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Step 1: określić tematykę nowego projektu. Kac już mi pisał jak ma to wyglądać:

Obstaję za portalem kulturowym - gry, książki, filmy itd. Dobry pomysł z tym, żeby zostawić dwa portale z przekierowaniem do jednego forum, jak to zarzucił Ven.

Step 2: Ustalić wstępną listę tematów/artów.

Siąść w kilka osób i rzucać pomysłami i spisać.

Step 3:
Zresztą do szuflady już można pisać, aby od razu było co wykorzystać w rodzącym się projekcie.

Się pozgłaszali chętni, to można pisać w wolnym czasie. Jest zima, nawet ostra ostatnio. Część osób, które się zgłosiły a akurat nie są w redakcji może już coś robić.
 

Crisis

Strażnik Magów Wody
VIP
Redakcja
Dołączył
17.11.2006
Posty
453
Ja już mogę zaczynać pisać, zajmę się paroma książkami. ^^
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Dobry pomysł z tym, żeby zostawić dwa portale z przekierowaniem do jednego forum, jak to zarzucił Ven.

Trzeba było lobbować w środowisku trochę za opcją Vena ale to rozsądne rozwiązanie :)
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
Jak mi powiecie to coś skrobnę. Ale jak już skończę sesje. Tylko chicałbym wiedzieć za co się mam łapać co pisać.
 

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
Według mnie dobry pomysł może być z rozszerzeniem tematyki poza tylko cRPGi i przejście też w książki, filmy. Dodatkowo można zrobić mały kącik dla graczy "offline", czyli planszówki, RPG, karcianki, bitewniaki. To są tematy świeże cały czas, a jeśli nie to odświeżane często.

@RoMek: Nie wiem czy nie wyczuwam lekkiej ironii. ;d
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
i o Minecrafcie pisać, może kiedyś nawet postawić serwer, wtedy na forum stado by przesiadywało.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom