Co Dalej?

Status
Zamknięty.

Nauczyciel

Martwy Pluszak
Weteran
Dołączył
12.11.2006
Posty
2497
w takim razie moze i ja sie sklonie wreszcie do ruszenia czarnej rzyci i wam pomage tam gdzie by brakowalo 'eszcze jednej pary rak
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Proponowałbym gadu? yeed ma niezłe doświadczenie w robieniu masowych konwersacji gupowiczów na gadu :p

Z rozrzewnieniem wspominam wasze przekleństwa ^^


ale przeca mamy kanał na polchacie? Nieeee?
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Wow! jakie pospolite ruszenie się tu obserwuje. Good, good, good ;)
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
Spokojnie, Biaf, zobaczy się ile osób zostanie kiedy projekt w ogóle zacznie się realizować. Na razie mamy Sarmackiego GUpa w najlepsze :p
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Na chwile obecną dużo gadania. Zobaczymy jak przyjdzie prawdziwa robota.
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Zdaję sobie z tego sprawę wers, ale im więcej ludzi się deklaruje, tym prawdopodobieństwo zmontowania niewielkiej zwartej grupy rośnie, nieprawdaż? ;)
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
jakby coś wystartowała to chętny na pomoc jestem. W miarę możliwości czasowych, rzecz jasna ;)
 

Crisis

Strażnik Magów Wody
VIP
Redakcja
Dołączył
17.11.2006
Posty
453
To otwieramy! :D Chętni do pomocy są, ja już mogę zacząć pisać arty. :p
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
Ja mogę coś z pogranicza fantastyki rysować :D
Sam miałem zamiar, żeby taki portal otworzyć, ale skoro już robicie to wpadne jako świeża krew :D
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
A co gdyby z Gothic Up pozostawić tylko stronę

a z forum zrobić przekierowanie na nowe forum pod nową stroną?

Po na dwa fora raczej nie ujedziemy.
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
Brzmi jak plan, ja jestem pełen zapału do roboty. Mam naprawdę masę czasu żeby pisać artykuły jakieś. Tylko musze wiedzieć o czym. Musze miec punkt zaczepienia:)
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
A co gdyby z Gothic Up pozostawić tylko stronę

a z forum zrobić przekierowanie na nowe forum pod nową stroną?

Po na dwa fora raczej nie ujedziemy.

to by oznaczało koniec tego forum, brak zapału na jedno ale większość z was i tak szaleje na 2-3 forach ;P
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Ja tam obecnie siedzę tylko na tym. Inne czasami odwiedzę i poprzeglądam, nieraz coś napiszę, ale tylko tu coś robię i siedzę dłużej.

A co gdyby z Gothic Up pozostawić tylko stronę

a z forum zrobić przekierowanie na nowe forum pod nową stroną?

Po na dwa fora raczej nie ujedziemy.

Brzmi niegłupio. W sumie po co drugie forum. Chodzi o portal, a przekierowanie może być tu. Ale znowu: sprawa do obgadania z Kacem.
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Można zrobić tak, jak na forum Bethesdy. Forum Gothic Up byłoby dalej, ale w kategorii Gothic, Risen - tak samo. Ogólne byłyby tylko
Gothic.Up


News Room


Nasze Prace


Forum Generalne


Reszta w odpowiednich działach.
Gothic.Up - Sprawy Forum
News Room - Newsy (jako forum, nie kategoria już tak jak na bethesdzie np Fallout)
Nasze Prace - tak samo jak news room, żeby nie podpinać pod jakąś zbiorczą kategorię, tylko na wierzch, na dół forum, tak jak teraz
Forum Generalne - tak samo

Wszystko o Gothicach - pod "kategorię" (jak z linku Cedrica) Gothic podpiąć wszystkie Gothiki, pod Risen - wszystkie Riseny itd. Gildie można zamknąć, bo nic się w nich nie dzieje.
 

Crisis

Strażnik Magów Wody
VIP
Redakcja
Dołączył
17.11.2006
Posty
453
Na nowym forum można gildie rozbudować, stworzyć własny system i świat. :> Już w tym siedziałem, mogę zrobić z pomocą innych. :> Ale to oczywiście jeśli ludzie będą. ;P
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Krysiu, system i świat robiony był na tym forum z pięć razy już i żaden nie wypalił. Jak po prostu komuś się nie chce to go nie zmusisz. Ja i tak jestem zdania, że najważniejszym celem portalu powinno być zdobycie nowych użytkowników.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Wiadomo, że nowi ludzie to nowa siła do działania.

I pamiętam jeden system który przetrwał dość długo. Nie licząc Velheryki :)
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
No ja też pamiętam, ale to byli inni ludzie, inne zaangażowanie.

Skoro dyskusja o nowym kształcie forum sie zakończyła, rzucam na wokandę temat promocji naszego portalu.

Generalnie wiem, że logo widniało na pudełku itd ale może pogadamy o nowym sposobie promocji, innym niż seria Gothic, czy to poprzez własną userską inicjatywę zapraszania znajomych, czy coś innego. Chciałbym także postawić pytanie, czy to forum może być też dla kogoś, kto nie grał w Gothica? Czy mamy, bądź będziemy mieli coś, co go zachęci poza serią.
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Więc? Podejmiemy jakieś konkretne decyzje i zaczniemy działać czy znowu skończy się tylko na gadaniu?
Obstaję za portalem kulturowym - gry, książki, filmy itd. Dobry pomysł z tym, żeby zostawić dwa portale z przekierowaniem do jednego forum, jak to zarzucił Ven.

Ave
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom