Co Byś Zrobił(a)?

Akasemis

Member
Dołączył
12.2.2008
Posty
297
Nie chodzę na melanże tylko na imprezy mocno alkoholowe a to duża różnica! :p
Prawdopodobnie robiłbym jak tamci, czyli pił wódkę :D


CBZ gdyby miało nie jutra?
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
CYTAT
CBZ gdyby miało nie /dop. Armi- być?/jutra?


Hm... czekał bym na pojutrze :D... A tak na serio to bym pożegnał się ze wszystkimi, i normalnie poszedł spać...


Co byś zrobił gdyby twoim bliskim coś się stało? /porwanie, napad, przetrzymywanie jako zakładników itd./
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Robiłbym wszystko by im pomóc ;]. Najpierw zadzwonił na policje, a potem.. kto wie..
Co byś zrobił gdybyś zobaczył swoje nagie zdjęcie w internecie?
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
Sprobowal bym sie dowiedziec kto je wrzucil na neta ,a do tego sprobowal bym hacknac strone albo cos zeby je usunac.

CBZ gdyby rozpetala sie 3 wojna swiatowa i kazali wam isc na 1 front albo mogli byscie wybrac smierc?
 

Akasemis

Member
Dołączył
12.2.2008
Posty
297
Poszedłbym na front, skoro i tak mam zginąć to wolę zginąć walce, z honorem i za ojczyzne


CBZ gdyby okazało się że twój tata jest pedofilem?
 

Everon_92

Member
Dołączył
5.4.2008
Posty
172
Zakapował bym go na psiarnie.Na pewno bym go nie krył.

CBZ.gdybyś się dowiedział/a że twój chłopak/dziewczyna powiesił/a się przez ciebie,bo....powiedzmy zdradziłeś ją czy cuś?
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
Buahaha! Nie mam dziewczyny! Ani chłopaka :p

Hm... A co mógłbym zrobić? Oprócz wielkiego doła, wkurzania się na wszystko to chyba nic bym nie mógł zrobić :(
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Nie przyznawałbym się do niej.

CBZ, gdyby w rzece/morzu (pełno ludu) spadły Ci gacie?
 

Franklin

Member
Dołączył
26.5.2008
Posty
121
Uśmiechnął bym się do najbliżej stojącego dziecka, po czym założyłbym te gacie i się powoli oddalił.

CBZ gdyby zaatakował cię krwiożerczy, paskudny, śmierdzący i nieczuły odkurzacz?
 

Akasemis

Member
Dołączył
12.2.2008
Posty
297
Powiedziałbym "- Przestań to dam Ci trochę kurzu" :p


CBZ gdyby na Polskę napadły hitlerowskie oddziały Niemców?
 

Everon_92

Member
Dołączył
5.4.2008
Posty
172
Tak jak w filmie "Jestem legendą"??Przeczesał bym miasto,poszukał środków niezbędnych do życia,wziął jakąś furę pojeździł po świecie w poszukiwaniu być może jakichś innych żyjących ludzi,nadawał komunikaty przez radio,ale poprostu próbował bym przetrwać.

CBZ gdybyś się dowiedział że w twojej szkole ukryta jest bomba(poza lekcjami,bez uczniów)
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
zadzwonil po policje,wojsko.

CBZ jak mieli byscie kare smierci i byly by 2h do egzekucji?
 

Everon_92

Member
Dołączył
5.4.2008
Posty
172
Jeśli byłbym słusznie oskarżony to próbował bym zrobić rachunek sumienia,zastanowił bym się czy byłem dobrym człowiekiem,czy naprawdę na to zasłużyłem,przeprosił boga za to co zrobiłem w życiu złego,napisał do rodziny i z czystym sercem poszedłbym naprzód.

A jeśli nie słusznie to spróbował bym opracować jakiś plan,nie taki jak Michael Scofield ale zastanowił się którędy najprędzej dotrę w bezpieczne miejsce,kto może mi pomóc,i gdzie w więzieniu teoretycznie może być najmniej ludzi i próbował ucieczki i tak bym nie miał nic do stracenia.

CBZ gdybyście wrócili do domu i zobaczyli ślady krwi,wasz młotek cały zakrwawiony z pewnością z waszymi odciskami palców i dokumenty osoby której bardzo nie lubiliście i mieliście motyw do pobicia?:p
 

kondzio1993

Member
Dołączył
13.1.2007
Posty
128
obudziłbym sie i poszedł do szkoły;)

CBZ gdy nagle wpisujesz coś w google i zawsze wyskakuje ci napis "POSZUKAJ SE" i nie da sie z tym nic zrobić?xD
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Włączyłbym inną wyszukiwarkę :p

Co byś zrobił gdyby twój pies zaczął do Ciebie mówic? (po ludzku) xD
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Nie mam psa ;) A gdybym miał to bym z nim porozmawiał :)

CBZ gdyby Twój ojciec był pederastą?
 

Akasemis

Member
Dołączył
12.2.2008
Posty
297
Zadzwoniłbym na policje a wcześniej ukradł portfel :D


CBZ gdybyś był Kaczyńskim (nie ważne którym :D)
 

Mleczko

New Member
Dołączył
21.7.2008
Posty
6
zawołałbym alika i poszedł szukać żony;p

CBZ gdybyś pewnego dnia obudził się bez "męskości"(wiadomo co w zamian), miałbyś włosy sięgające do barków(na dodatek koloru blond) zapomniałbyś wielu rzeczy których się nauczyłeś w szkole/pracy/podczas życia(no, w końcu blondi) i mama/żona/szef/kumple(albo koleżanki)wpajaliby ci że od urodzenia jesteś kobietą i nazywasz się genowefa?
 
Do góry Bottom