Co Byś Zrobił(a)?

Akasemis

Member
Dołączył
12.2.2008
Posty
297
Hmm...żyłbym normalnie? odszukał bym matkę/ojca (o ile by jeszcze żyli) i normalnie dalej żył...

EDIT: ja się dobrze uczę, a rodzicie nie krzyczą na mnie jak przynoszę jedyne ze szkoły...


Co byś zrobił gdyby wpadło Ci do domu ABW oskarżając cię o to że jesteś szefem najniebezpieczniejszej mafii w Polsce, a ty akurat "kochałeś się" z żoną? (załóżmy że ją masz)
 

zaitsev

Member
Dołączył
22.10.2004
Posty
233
Powiedzialbym do zony "halina gdzie maniery?! czemu nie zapytalas panow czy chca kawy/herbaty?!", a gdy oni by sie zaczeli smiac lub byli zaafiszowani moja zona ja bym wyjal z szafki przy lozku teleporter, ktory dostalem od mistrza Jody i teleportowalbym sie do kanciapy po moj miecz jedi i pocial bym ich.

Co bys zrobil jezeli wygral bys w lotka, a twoja matka wykradla by ci po cichaczu wygrywajacy kupon i wyjechala z kochankiem o ktorym wczesniej nikt by nie wiedzial?
 

Franklin

Member
Dołączył
26.5.2008
Posty
121
Szukałbym jej do upadłego- a co innego zrobiłby każdy?
CBZ gdybyś w tym momencie zwymiotował na komputer?
 

Everon_92

Member
Dołączył
5.4.2008
Posty
172
Panowie trzeba przyznać że wyobraźnia dopisuje :p

Hmmm.....teraz siedzę na laptopie to troche hu**ia bo chyba by go trzeba wyrzucić :( Poprostu bym go zamknął i poszedł spać,albo powiesił na sznurku żeby dobrze obciekł :D

CBZ gdybyście jedząc w jednym z fast-foodów znaleźli w w Big Macu odcięty ludzki członek ?:huh:
 

zaitsev

Member
Dołączył
22.10.2004
Posty
233
Udawalbym ze nic nie widzialem i zjadl bym go.

CBZ gdyby teraz podszedl do ciebie twoj ojciec i wyprowadzil ci profesjonalnego front kicka w twarz?
 

Franklin

Member
Dołączył
26.5.2008
Posty
121
I kto to mówi, że wyobraźnia dopisuje! Brrrr...
Co najmniej bym się zdziwił. Ew wbiłbym mu nóż w lewą stopę. Bo tak.
CBZ gdyby ktoś zamknął cię w pokoju, w którym do jedzenia miałbyś tylko ludzkie mięso?
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
Oddałbym śniadanie i czekał, aż mnie wypuści. Jakby mnie nie wypuścił, to bym czekał aż zdechnę, bo ludzkiego mięsa nie tknę. Sweeney Todd mnie zniechęcił :D

Co byś zrobił, gdybyś pewnego dnia obudził się i zauważył, że obok ciebie śpi nagi facet, przytulający się do Ciebie od czasu do czasu? Pytanie do mężczyzn.
 

Everon_92

Member
Dołączył
5.4.2008
Posty
172
Obudziłbym ojca,i kazał iść spać do siebie(patologia?) :p Nie no żart.PL trzeba było jeszcze dodać że w dodatku odczuwamy dziwne uczucie w okolicach pośladków to wogóle było by wesoło :huh:
Obudziłbym gościa i spytał co porabia w moim wyrze,a potem kazał wypier***ać.A jeśli by to się działo poza moim domem w jakimś obcym miejscu,to pozbierał bym manatki i spierdzielał ile pary w nogach :D

A teraz sytuacja rodem z American Pie 6 Beta hause :p :
CBZ gdybyście obudzili się w samolocie lecącym z Tajlandii do Wa-wy na kompletnej bani a obok was siedział 12 letni chłopiec.Stiuardessa(nie wiem jak to sie pisze :p)mówi wam że go adoptowaliście :D
 

Mleczko

New Member
Dołączył
21.7.2008
Posty
6
Wyskoczył z samolotu:D

Co byście zrobili, gdybyście dostali w spadku od bardzo bogatego wuja z ameryki, którego prawie w ogóle nie znaliście 5mln dolarów i super domek, ale warunkiem odziedziczenia tego byłaby wpłata na konto Caritasu 2 mln złotych?
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
wplacil bym ,a reszte mial dla siebie.

Wasz Tata mial by zostac prezydentem jak byscie na niego zaglowsowali (wystarczylby 1 glos) ,a ktos inny chcialby kupic wasz glos zeby zostacv prezydentem za 5mln?
 

Everon_92

Member
Dołączył
5.4.2008
Posty
172
Oczywiście bym się sprzedał,bez chili zastanowienia.miałbym full kasy a ojciec i tak się na prezydenta nie nadaję,ewentualnie ja:p

Co byście zrobili gdyby idąc w nocy jakąś pustą ciemną drogą,spotkali zakrwawionego mężczyznę,błagającego was o pomoc a za nim bandę bardzo wyrośniętych dresów,biegnących w waszą stronę?
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
kilka rozwiazan :D

1. Wyciagnal klamke i ich skasowal
2. spie.. bym az by sie kurzylo
3. zadzownil po kumpli ;p

co byscie zrobili jak by sie okazalo ze macie ostatnie 48h zycia xP?
 

Pele

Dowódca Straży Magów Wody
Dołączył
5.4.2008
Posty
315
Hmm robił bym to co wcześniej nigdy nie robiłem :p

Co byś zrobił gdybyś nie miał rąk i nóg ?
 

Everon_92

Member
Dołączył
5.4.2008
Posty
172
Próbował bym sobie strzelić w łeb co jest dosyć trudne zważywszy że nie mam rąk.Na pewno prosił bym kogoś żeby mi pomógł,a jeśli nikt by nie chciał to bym sie zagłodził na śmierć.Nie chciał bym tak żyć.

Co byście zrobili gdyby po jednej z większych awantur ze starymi,ojciec wyrzucił wam kompa przez okno? :eek:

Ps:wiem że przesadziłem bo takich rzeczy się nie robi najgorszemu wrogowi,i trudno to sobie wyobrazić ale załóżmy że coś takiego się zdarzyło :eek:
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
Wykastrowal. Innego rozwiazania nie widze^^

Co byscie zrobili jak by was zamkneli we wiezieniu?
 

Everon_92

Member
Dołączył
5.4.2008
Posty
172
No ale za co?Za ładne oczy,czy za 7 krotne zabójstwo?No mniejsza o to.Przywitałbym się z kumplami ze szkoły,z podwórka i ze starymi znajomymi spod celi,nauczyłbym się kilku nowych,aktualnie modnych grypsów,skasowałbym kilku klawiszy,i może prysnął tak jak zawsze.

CBZ gdyby wasz najlepszy kumpel/kumpela powiedzmy miło spędził/spędziła noc z waszą dziewczyną/chłopakiem?
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
przerobil bym mu facjate i przestal sie z nim przyjaznic.

co byscie zrobili gdybyscie zobaczyli jak 4 przypakowanych dresow gwalci wasza dziewczyne lub chlopaka
 

Akasemis

Member
Dołączył
12.2.2008
Posty
297
Nie mam dziewczyny :p

CBZ gdyby okazało się że jest tak jak w matrixie? (to znaczy że jesteśmy podłączeni do tych maszyn), czyli prościej:
Niebieska czy czerwona pigułka?
 

kondzio1993

Member
Dołączył
13.1.2007
Posty
128
Niebieska:D
Co byś zrobił gdyby twój stary poderwał twoją laske i miał z nią dzieci? W sensie że byś miał takiego prawie braciszka:p
 

Everon_92

Member
Dołączył
5.4.2008
Posty
172
Skasowałbym starego,przeleciał macochę.:p

CBZ gdybyście po ostrym melanżu obudzili się innym kraju(np.w Rosji?)bez kasy??
 
Do góry Bottom