Co Byś Zrobił(a)?

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Witam!! Przedstawię Wam pewną zabawę xD

Gra polega na tym, że ja podaję jakąś sytuację i nast. osoba odpowiada, co by w tej sytuacji zrobiła...Więc zacznę:

--->Idziesz na ulicy za jakimś kolesiem, któremu nagle wypada z kieszeni stówa, o czym ta osoba nie wie... Co robisz??? ;)<---


Pozdrawiam, Daria.

Z góry zaznaczam że opisana sytuacja musi na tyle sensowna aby można było dać jakieś normalne wytłumaczenie.
Np. "Co byś zrobił gdyby Twojego brata rozjechał samochód" będą kasowane ;]


Feo, luzik xD Bezstresowo ;)
 

Akasemis

Member
Dołączył
12.2.2008
Posty
297
Podchodzę do niego i mówię że mu kasa z kieszeni wypadła (raz już miałem taką sytuacje i też oddałem)


Co byś zrobił gdyby twoja matka grała w tibię i miała 200 lvl i kilka razy zabiła Mateusza Dragon Wielkiego?
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Odłączyłbym komputer od gniazdka :p

Co byś zrobił/zrobiła gdybyś znalazła trupa w swojej szafie?
Brr!
 

Franklin

Member
Dołączył
26.5.2008
Posty
121
Odprawiłbym rytuał ku czci szatana:D
A na poważnie, sprawdziłbym czyj to trup, zadzwonił na policję, złożyłbym zeznania itd- standard

Co byś zrobił/zrobiła gdyby twoja dziewczyna/chłopak, okazałaby/okazałby się odmiennej płci niż wskazywały pozory :p
heh, chyba rozumiecie?:D
 

Akasemis

Member
Dołączył
12.2.2008
Posty
297
Zerwał bym z nią, następnie poszedł do ciebie i wbił Ci nóż w sercę za to że wierzysz w Szatana !!! :D <joke> a tak naprawdę to tylko bym z nią zerwał


Co byś zrobił gdyby okazało się że jesteś Izraelskim dzieckiem z Uzbekistanu przewiezionym do Polski? :D
 

Everon_92

Member
Dołączył
5.4.2008
Posty
172
Zmieniłbym imię na Abdul Istambualah Gandzium Spirytum Whisky wyjechał do Izraela i strzelał do palestyńczyków :p
?
Co byś zrobił(a) gdyby się okazało że rodzice chcą sprzedać cię na organy?
 

Franklin

Member
Dołączył
26.5.2008
Posty
121
Uciekłbym im. A potem podał na policję. Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie. :D

Nie wierzę w Szatana, a poza tym jest różnica pomiędzy wierzeniem, a wyznawaniem. :p Jestem ateistą. No, ale koniec offtopu.

Co byś zrobił/zrobiła, gdyby ktoś ukradł ci 5000 zł?
 

Everon_92

Member
Dołączył
5.4.2008
Posty
172
Franklin poszedł byś na komisariat i powiedział do dyżurnego:panie starzy chcieli mnie na części opier***ić,ratuj?Przecież by cie wyśmiali,zadzwonili po starych,a wtedy nic by ci już nie pomogło :D

Zależy czy bym gościa znał,i jak by mi je ukradł :p

Znalazłbym zapytał czy żałuje tego co uczynił,a potem rozwalił gnoja z 0.45 i spalił mu dom :p

A tak poważnie to chyba bym się na psiarnię zgłosił :D

Co byście uczynili gdyby sąsiad zdemolował wasz samochód(porysował gwoździem,powybijał szyby,poprzebijał opony i narobił wgnieceń kijem) ;)
 

Franklin

Member
Dołączył
26.5.2008
Posty
121
Policja ma obowiązek zareagować :p. Dyżurny po takiej kwestii mógłby mieć kłopoty. :p
Nie zrobiłbym nic, bo nie mam samochodu. A przyjmując, że takowy posiadam- zrobiłbym najlepsiejszą rzecz w tym wypadku. Zgłosiłbym go na policję :p

Co byście zrobili, gdyby wasza babcia zjadła wasze rodzeństwo? (Hardcore :D)
 

Everon_92

Member
Dołączył
5.4.2008
Posty
172
Ty to jakiś sentyment masz do psiarni.Sugeruje żeby user Franklin został zbanowany bo tylko by wszystkich wkoło policji sprzedawał :p Chłopie trochę własnej inicjatywy,powiewu świeżości a nie tylko wizyty na komisariacie :D

Ciężka sprawa bo jestem jedynakiem i rodzeństwa nie mam.Ale przypuszczając że posiadam np.sztuk 4 i to w dodatku bardzo chamskie,głupie,przymulone,rozdarte,non-stop próbujące się dobić do kompa(takie zaobserwowałem u kumpli) to babcia dostaje kwiaty,nową szczękę a my pijemy cały tydzień :p

Co robicie jeśli zaistnieje sytuacja:
Dostajecie bana na tym forum :p
 

Franklin

Member
Dołączył
26.5.2008
Posty
121
Szczerze? Pisałem tak jak by każdy normalny człowiek zachowałby się w takiej sytuacji. Ale jak chcecie, to będę pisał jak psychol :D.
Sam nie wiem, ciężko by było, bo już się do tego forum przywiązałem... Na pewno w takiej sytuacji starałbym się naprawić swoje czyny, jakoś odpokutować, bo nie fajno by było być pariasem.
Co byście zrobili gdybyście doznali całkowitej amnezji, czyli po prostu zanik pamięci w 100%?
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
No nie wiem? Ciekawe pytanie Franklin i do tego trudne do odpowiedzi:/ Coz gdybym stracil pamiec pierwsze to co bym zrobil zapytał sie kogos kim jestem? A nastepnie walnal sie w leb :p Moze by pamiec wrocila xD
Co byś zrobił gdyby ojciec ze wściekłosci za to ze czego nie zrobiles wyrzucil ci komputer przez okno???
 

Everon_92

Member
Dołączył
5.4.2008
Posty
172
Przy starym kompie,przy takiej propozycji albo odłączałem kable i stawiałem koło okna,albo pytałem się czy mu pomóc,a przy nowym:

Tutaj dostrzegam kilka wariantów:
1.Wyrzuciłbym ojca za kompem
2.Spaliłbym wszystkie jego rzeczy
3.Wysłałbym go po nowego PC-ta
4.Wyrżnoł łbem w ścianę,zadzwonił na Policję i oskarżył o znęcanie się nad rodziną

Ale tak naprawdę zapobiegawczo przykręcam obudowę PC do biurka,bo całe biurko się przez okno nie zmieści.Jedynie laptop jest zagrożony :p

Co byście zrobili gdybyście w nocy zobaczyli lecący w stronę lasu "niezidentyfikowany obiekt latający"?(wiem że głupie ale nie mam nic lepszego)
 

Franklin

Member
Dołączył
26.5.2008
Posty
121
Przywitałbym rodzinę, długo się z nimi nie widziałem :p.

C(o) B(yś) Z(robił/a) gdyby do ciebie do mieszkania wbiegła policja (hehe) i zakuła ciebie w kajdanki, z oskarżeniem gwałtu i handlu narkotykami?
Wiem... Też nie miałem pomysłu. :D
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
Wezwałbym adwokata i czekał na rozprawę, wierząc w dziecinne przykazanie, że sprawiedliwość istnieje :D

Co byś zrobił/a gdybyś zapomniał zmienić piżamy na ubranie dzienne i zauważył/a to dopiero w szkole/pracy?
 

Franklin

Member
Dołączył
26.5.2008
Posty
121
Oj! Musiałbym być mooocno zamyślony:D
Chyba wróciłbym po prostu do domciu (mieszkam naprzeciwko szkoły:p) i się ubrał:p
CBZ gdyby twoja matka okazała się psychopatycznym, perwersyjnym, seryjnym i nadopiekuńczym mordercą?
hłehłe- brak pomysłów
 

Everon_92

Member
Dołączył
5.4.2008
Posty
172
Wysłał bym mamusie na długie,bardzo długie wczasy do Wronek albo Sochaczewa(zależy czy choroba psychiczna),ale najpierw podpuściłbym ją na swoje nauczycielki :p

CBZ gdybyś powrocie z długich wakacji zastał/a w domu człowieka który twierdzi że jest twoim przyrodnim bratem(czy tam dawno zaginionym),on się chce do ciebie wprowadzić i będziesz musiał/a dzielić się z nim pokojem :p
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Wypier**** bym go na zbity pysk :p. A tak na serio to trzymałbym do niego dystans.. Może byśmy się zżyli ; P.

CBZ gdybyś obudził się w ciemnym pomieszczeniu przywiązany do ściany. zakuty w kajdany itp? xD
 

Everon_92

Member
Dołączył
5.4.2008
Posty
172
Najpewniej najpierw bym sie posrał w gacie,przypuszczając iż takowe jeszcze mam :p
Próbował bym się jakoś wydostać,wzywać pomocy,czy coś,zależy jeszcze czym bym dysponował,może udałoby mi się jakoś ściągnąć łańcuchy i próbował dać dyla ale to optymistyczna wersja.Najpewniej siedział bym i czekał na ratunek.

Kolejna historia z cyklu "Z życia wzięte":
CBZ gdyby wasi rodzice oznajmili wam że jesteście adoptowani?
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Nigdy bym im tego nie wybaczyl ze dopiero po tylu latach okazało sie ze nie jestem ich biologicznym dzieckiem.
Na pewno bym ich nie spytał o prawdziwych rodzicow... Trzeba by było zyc dalej...
Co bys zrobił gdyby okazało sie ze twoj najlepszy przyjaciel powiedział twojej mamie o wywiadowce w szkole a starałes sie zeby sie nie dowiedziala z powodu fatalnych ocen??
 
Do góry Bottom