Xardas

Status
Zamknięty.

dark1624

Member
Dołączył
27.11.2007
Posty
52
Xardas pojawi się w Arcanii.

http://www.gry-online.pl/S018.asp?ID=619
 

Spike

New Member
Dołączył
17.7.2010
Posty
25
Dieg0o dziękuje za twój post. Takto zastanawiałbym się kim jest ten starzec. Teraz już nie bedzie tajemniczy... To tak samo jakby ktoś opowiadał mi film, na który właśnie szedłem. ;P
A co do Xardasa. Spotkamy go napewno. Ale jaką będzie odgrywał rolę? I czego możemy się po nim spodziewać? Zawsze był tajemniczy i nigdy nie mówił nam wszystkiego. Myśle że Xardas zaskoczy nas czymś w tej części. Może dowiemy się kim on naprawdę jest. Może naprawde jest oddanym sługą Beliara, i robi wszystko aby doszedł on do pełni sił i władzy. Xardas mnie niczym nie zaskoczy xD.
 
Dołączył
4.8.2010
Posty
185
Przecież wykorzystał moc Beliara do własnych celów... to tak jakby go zdradził, wątpię więc w to by był po stronie Beliara. Może Amulet Śniącego będzie mieć z nim powiązanie.Osobiście cieszę się, że Xardas będzie w Gothic'u 4, nie koniecznie jako ten ''dobry''.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Sprawa będzie rozgrywać się tak jak poprzednio.
Xardas sam powiedział Beziemu, że służy Beliarowi tak samo jak on Innosowi, co było delikatnym przekąsem, bo bezi bardzo luźno podchodził do tego tematu bycia wybrańcem bogów. Myślę, że Xardas stoi pierwotnie po neutralnej stronie, a upodobania zmienia tylko wtedy, gdy ma z tego korzyść. Nic nie robi bezinteresownie. Stąd też zdecydowanie trudno będzie go rozszyfrować.
 

Koza123

Nadworny błazen Rangiza
Dołączył
1.7.2010
Posty
309
Yeed, masz zupełną rację. Fakt, wybraniec bogów używający zwrotów typu "pocałuj mnie w d*pę". Przyznaję szczerze, że nasz bezio, zrobi się powazny dopiero kiedy będzie królem Myrtany. A co do Xardasa yeed to również się z tobą zgadzam. Jakoś rzuca się w oczy to, że Xardas w Każdej części gothica jest po innej stronie. 1-Beliar. 2-Innos. 3-Adanos. Gdyby Xardas był innej płci, byłby potwierdzeniem tego: "kobieta zmienną jest." Ale kobietą nie jest więc można powiedzieć : "Ślepy, siwy mag zmiennym jest." Heh. Tyle ode mnie.
Pozdrawiam Koza123.
 

Spike

New Member
Dołączył
17.7.2010
Posty
25
No tak ale jest jeszcze jedna kwestia. Zklęcia można nazwać `darem od Bogów`. To dlaczego Bogowie dają mu moc magi? Czemu nie powiedzą mu `pocałuj się w dupe, weź patyk do ręki i nim zabijaj`. To że Bogowie nie powinni dawać mu używać swej magi jest to, że pod koniec G3 gdy wybieramy jedną z dróg to żaden z Bogów nawet nie daje na się pomodlić przy swojej kapliczce. Może Xardas używa kodów, albo ma spore fory u Bogów xd.
 

KoaK

New Member
Dołączył
15.8.2010
Posty
29
Myślę że Xardasa nie będzie w Gothic 4 lecz będzie o nim mowa :rolleyes: ^_^
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Myślę że Xardasa nie będzie w Gothic 4 lecz będzie o nim mowa

Będzie, będzie. Potwierdzeniem tego jest to, że dostaliśmy już próbki jego polskiego dubbingu. Łapaj newsa - http://gothic.org.pl/newsy/probki-glosu-bohaterow-do-polskiej-wersji-arcania-gothic-4.html
 

Daniel781996

Member
Dołączył
15.8.2010
Posty
81
Według mnie Xardas pojawi się w Arcanii i będzie chciał przejąć od Beziego Amulet Śniącego lub to on da Beziemu Amulet Śniącego żeby Bezi nie przeszkadzał mu w np. ponownym przyzwaniu Śniącego lub coś w tym stylu.
 

Spike

New Member
Dołączył
17.7.2010
Posty
25
Myślisz trochę? W G1 Xardas pomagał nam w wypędzeniu śniącego a w G4 zmienił zdanie i postanowił go znów przywołać?
Pozatym mówiąc o śniącym. Jestem ciekawy co było celem przywołania go...
 

vito2304

New Member
Dołączył
17.10.2010
Posty
1
Przecież Xardas mówi w prologu gry na samym początku to jego głos. Mówił w G1, G2, G3?(nie pamiętam) i w G4 to tez jego głos tylko jakiś taki już przytłumiony jak by może on już stary jest lub chory :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom