Wyniki Wyborów.

Status
Zamknięty.

Lares_

Paladyn Wody
Dołączył
29.11.2005
Posty
806
Co sądzicie?

Ja jestem wkurzony... zbyt wkurzony, żeby teraz o tym pisać.

PO u władzy... ;/;/
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
W końcu widzę światełko w tunelu
zaczyna się coś nowego w polskiej polityce
ale droga jeszcze daleka to dopiero początek wierzę że będzie dobrze
PO zdobyło kredyt zaufania niech nas teraz nie zawiedzie
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
762
Cóż... 1.6%. Wynik zjednioczonej prawicy. Ale porażka... :blink:


Pozdrawiam w tej smutnej chwili...
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
Smutna chwila dla jednych, dla innych chwilą triumfu bywa. Wyniki wyborów jak i frekwencja wyborcza, zaskoczyły mnie pozytywnie. Polacy musieli przejechać się na własnych tyłkach żeby zrozumieć kto naprawdę chce dobrze dla naszego ubiedzonego przez ostatnie 2 lata państwa. Ciesze sie że do władzy doszli ludzie którzy gotowi są na wszelki sojusze i ustępstwa, a także walkę w których celem będzie nasze dobro. Smutek jednak ściska mi serce kiedy widzę ilu jeszcze polaków jest zaślepionych przez niektóre media, kościół, a także tych dwóch co ukradli dumę polaka, zamieniając ją na wstyd. Pierwszy raz od ostatniego przed wyborczego tygodnia zasnę w miarę spokojnie, i będę sypiał tak częściej jeśli PO okaże sie taką jakiej zaufaliśmy my.

Z wyrazami szacunku. Godfather
 
E

eMzi

Guest
A ja się cieszę i mam nadzieję, że się nie zawiodę, bo nie chcę stąd wyjeżdżać, bo kocham ten kraj, chcę tu mieszkać, tu pracować i tu umrzeć... i chcę Polski takiej, na jaką ludzie zasługują.
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
Ja(i LB też się tak deklarował:p) idę jutro do szkoły ubrany całkowicie na czarno+ koszulka "PIE****E NIE ROBIE". To jest wręcz nieprawdopodobne, żeby prawica zyskała tak małe poparcie.

Smutek, żal, irytacja, niedowierzanie. Moje uczucia po tych wstępnych sondażach.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
CYTAT(eMzi @ 21-10-2007, 23:20) [snapback]156337[/snapback]
A ja się cieszę i mam nadzieję, że się nie zawiodę, bo nie chcę stąd wyjeżdżać, bo kocham ten kraj, chcę tu mieszkać, tu pracować i tu umrzeć... i chcę Polski takiej, na jaką ludzie zasługują.


Co więcej moge dodać, wszystko zostało powiedziane i to w piękny sposób :)
 

Jay_Kay

Magister vitae
Dołączył
22.10.2005
Posty
589
Za tvn24.pl:
CYTAT
Lokomotywie wyborczej LPR Januszowi Korwinowi-Mikke wyraźnie zaszkodziły nieostrożne słowa o niepełnosprawnych dzieciach. Zdobył mniej niż 1 procent poparcia i 32 miejsce.

Właśnie widać, jak na sojuszu z LPR wyszła UPR i sam Korwin-Mikke. I jaką siłę ma "zjednoczona prawica". Niby tylu ludzi go popiera, a tu proszę - wynik na granicy błędu statystycznego. Jestem niemal pewny, że gdyby UPR startowała osobno, zdobyłaby więcej głosów...
Generalnie jestem zadowolony, choć liczyłem na trochę więcej głosów dla LiD, ale i tak nie jest źle - jest trzecia siła w Sejmie, z realnym stanem posiadania jaki był przed wyborami. Pytanie tylko czy SLD opłacał się LiD, skoro poparcie wcale od wyborów w 2005 nie skoczyło.
 

Armalite!

Member
Dołączył
14.6.2007
Posty
93
Gdy się więc zebrali, spytał ich Piłat: «Którego chcecie, żebym wam uwolnił, Barabasza czy Jezusa, zwanego Mesjaszem?» Wiedział bowiem, że przez zawiść Go wydali.
Tymczasem arcykapłani i starsi namówili tłumy, żeby prosiły o Barabasza, a domagały się śmierci Jezusa. Pytał ich namiestnik: «Którego z tych dwóch chcecie, żebym wam uwolnił?» Odpowiedzieli: «Barabasza»

Bo w końcu dziś niedziela...
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
Ja gdzieś pisałem, jestem człowiekiem spokojnym, podoba mi się spokojne, mądre mówienie pana Tuska, zamiast krzyków pana Kaczyńskiego. Jestem zadowolony z wyników wyborów, choć wiem, że teraz to dopiero się zacznie wojna. Donald Tusk dał jak zawsze piękną przemowę i jestem zadowolony, że ten człowiek będzie jednym z reprezentantów Polski, razem z całym PO. Mi się bardzo podoba nowy rząd (no żeby jeszcze te 2 mandaty dla Platformy...) i myślę, że tak jest dobrze i że wreszcie będę mógł być dumny z Polski.

PS Czy na przyszłość takie tematy mógłby zakładać ktoś bardziej obiektywny? Nie żebym się mocno czepiał, ale temat jest typowo dyskusyjny i niefajnie jak ktoś wrzuca znaczek ";/" pod tytuł "Wyniki Wyborów". Wiem, szczegół, ale nieprzyjemny.

Armalite! - ostro, ale zgadzam się z Tobą.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Po ogłoszeniu wyników, roszczę nadzieje, z nowym rządem i mam nadzieje, że PO będzie dużo robili, aby nie zawieść nas Polaków.
Podobała mi się jego przemowa, wkurwił mnie Jaruś z tym, że już odrazu na przemowie był smutny, że wygrali ludzie w których jest " morderca ojca popiełuszki" chyba tak to szło. Znowu musiał pojeb brudy wyciągac?

Podoba mi się, że PiS zostanie odsunięty od rządu :)

Mam nadzieje, że będzie nam się żyło lepiej :)
 

Lord Viqux

Member
Dołączył
29.6.2005
Posty
316
Radość.
Dosyć rządów pseudo-katolików, dosyć awantur, dosyć ośmieszania Polski na arenie międzynarodowej. Dosyć IV RP.
PO ma szansę, by stworzyć dobry, stabilny rząd. Mam wielką nadzieję, że tę szansę wykorzysta i nie zawiedzie Polaków.
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Chciałem napisać tylko Hurrra, ale pewnie był by warn wiec napisze coś wiecej. :p

[SIZE=12pt]Całe szczęście.[/SIZE]

W końcu normalni ludzie doszli do władzy. Koniec Pisowców i innych idiotów.

Armalite - nie zgadzam się z tobą.

CYTAT
Znowu musiał pojeb brudy wyciągac?


To jest jego i PiSu taktyka obronna.

Pozdro.
 

Wismerin120

Zastępca Przywódcy Leśników
Dołączył
15.7.2005
Posty
327
Oby PO wywiązało się z swoich obietnic, i tak jak mówił Donald Tusk:
CYTAT
Naszym celem pozostanie Polska, zawsze pozostanie Polska - Polska sprawiedliwa, Polska nowoczesna, Polska, która ma szanse rozwijać się i zapewnić swoim obywatelom pomyślność...

Mam nadzieję, że tak się stanie :).

CYTAT
morderca ojca Popiełuszki

Jak to usłyszałem to mi się normalnie odechciało wszystkiego, no kurcze ten człowiek nie potrafi się pogodzić z porażką. Jest po prostu żałosny...
 

=BLADE=

Dowódca Rycerzy Wody
Dołączył
6.2.2007
Posty
444
Juz dawno sie tak nie cieszyłem!!! :D w końcu Polska ma szanse na odbudowę całego syfu po rządach Kaczyńskich. Zaskoczyła mnie frekencja - baardzo pozytywnie :) Teraz może być tylko lepiej!!!

Na końec Jarek zagrał ładnie na przemowie hie hie.... jaki to on jest wspaniały ah! oh! tylko kur*a czemu taki wspaniały nie był przez 2 lata... a niech teraz żałuje! Teraz tylko czekać zdjęcia prezydenta za pare lat i --->POLSKA<--- do przodu

Pozdrawiam :D
 

Blair

Członek #RN
VIP
Dołączył
12.11.2005
Posty
888
Za pół roku każdy będzie narzekał ;)

Nigdy nam władza nie dogodzi, taka prawda..
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Generalnie to od początku twierdziłem, że lepiej byłoby startować samemu, partia twierdziła tak samo, ale wyjaśnili że mógłby być problem z podpisami, więc ok. Potem uwierzyłem, że UPR ma mniej więcej stały elektorat 2-3% + trochę głosów dla PR + 2-4% wyborców LPR(babcie i takie tam), ale jak zwykle moc mediów była za silna(vide sprawa z niepełnosprawnymi, w sądzie wygrał, ale czy ktoś o tym napisał!!?!?) i hajs, jakby UPR prowadził kampanię od 2-3 miesięcy i to tak kosztowną jak PO czy PiS to by spokojnie weszli do sejmu i to myślę z ponad 10%. Trudno się mówi, za 4 też jest szansa, chyba, że najgorsze koszmary się spełnią i naprawdę podpiszemy traktat reformujący to wtedy wybory już większego znaczenia mięć nie będą. Może za 4 lata ja wystartuję na posła xD? Według mnie trzeba teraz przygotowywać taktykę na wybory i pokazywać UPR ludziom by w końcu wiedzieli co to jest ta Unia Polityki Realnej(bądź co bądź najstarsza partia w naszym kraju). A wybory? Mam nadzieję, że nie zniszczą doszczętnie Polski i będzie co naprawiać, ale oczywiście gratuluję wygranej i powrotu do koryta :) .
 

Lares_

Paladyn Wody
Dołączył
29.11.2005
Posty
806
Przez to że PO uważa się za Prawice za, 4 lata do władzy dojdzie Lewica... Będzie źle. JEstem tego PEWNY.
Będzie w POLSCE źle za rządów PO. Gorzej niż za Kaczyńskich.
PO gówno robiło w tamtym rządzie. Blokowali tylko, próby wprowadzenia zmian przez PiS.
Nawet, jeżeli były to zmiany dobre, oni i tak je blokowali.
Precz z PO.
 

Geezer

Member
Dołączył
9.9.2005
Posty
833
Po zastanowieniu, dochodzę do wniosku, że dobrze się stało. Jestem zadowolony, wynik wyborów spełnił moje oczekiwania, a nawet bardziej. Bardziej od wygranej PO, cieszy mnie jednak fakt, iż LPR i Samoobrona nie wchodzą do Sejmu, czyli koniec rządów populistów, czas na konkrety.
Mam dystans do Platformy, ale życze im powodzenia i mam nadzieję, że w przeciwieństwie do PiSu, wykona wiekszość założen jakie sobie postawiła podczas kampanii. Cieszy mnie również fakt, że dzień po wyborach, za granicą, już pojawiają się pozytywne opinie o zmianie rządu. Możliwe, że zaczyna się zmieniać wizerunek zaściankowej i od zawsze targanej pomiędzy Wschodem a Zachodem, Polski. By nie ulegać przedwczesnej radości, poczekam jeszcze do zawiązania koalicji (opcja z PSL mi nie podchodzi) i na mianowanie ministrów.

CYTAT
PO gówno robiło w tamtym rządzie. Blokowali tylko, próby wprowadzenia zmian przez PiS.
Nawet, jeżeli były to zmiany dobre, oni i tak je blokowali.
Precz z PO.


Mam nadzieje, że to dobry żart. Wiedz, że teraz będzie jeszcze gorzej, mamy prezydenta PiSowca. Bez większości PO nie przepchnie wielu ustaw i nastanie impas. Jak zwykle za taki stan rzeczy będą oskarżać PO.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom