Wizje Gothic 4

Status
Zamknięty.

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
CYTAT(Kushi @ 24-08-2007, 10:16) [snapback]151222[/snapback]
Żal mnie ściska jak widzę, że ktoś dalej wierzy w prima aprilisowego newsa gram.pl Oo.
Co do mnie to oczekuję fabuły godnej G1. I tyle, gdyż resztę wbrew waszym pierdołą mam w g3. I pocałujcie mnie w nos!

Zagadzam sie z tobą. A co do nowej gry PB- Czy taka powstaje?
 

cesc

Member
Dołączył
22.12.2006
Posty
178
Oczekuje przede wszystkim wspaniałej fabuły, która mnie wciągnie na długie dni. Ale też wspaniałego świata fantasy i nowości czyli np: koń.

Po za tym nie może się zmienić głos bohatera, bo on jest taki słodki XD ;D(głos bohatera). Ale też chciałbym aby nie miał tak dużych wymagań, bo było by źle, oj źle.
 

Berion

New Member
Dołączył
28.11.2007
Posty
1
Chciałbym żeby to był ten sam Bohater w tej kontynuacji

Ja też :p Ale unikaj takich krótkich postów - szczur
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
Widzę, że namnożyło się trochę tematów o gildiach, ekwipunkach itp., więc wpadłem na pewien pomysł, ale nie będę zakładał osobnego tematu. Mianowicie. Zbierzemy nasze pomysły dotyczące GIV i wyślemy do Spellbound jako społecznośc G.up :). Co wy na to?


Pozdrawiam.
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Ja myślę, że propozycji do tejże gry były by miliony, a na pewno setki ^_^
No ale może przez to, gra byłaby bardziej po "fanowskiemu"
Ja osobiście się zgadzam z propozycją RobsonAjax
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
To jest dobry pomysł bo w wywiadzie ten gość ze Spellbound mówił że będą przyjmować propozycja fanów. Proponowałbym żeby jakaś komisja powstała która wybrałaby mądre propozycje spośród postów userów
 

papior

New Member
Dołączył
10.12.2007
Posty
1
oto co ja bym chcial w g4 to :
- lepsza grafa
-mniejsze wymagania
-wiecej zbroi ktore mozna samemu zrobic
-wiecej questow i w takich gdzie sie cos dzieje tak jak w g1
-przerozna masa nowych przedmiotow lepiej lub gorzej strzezonych
-duzo mieczy,łukow i narescie jakis kolczan by sie przydał
-mniej zabugowana giera
-dobra muza

mysle ze nowa firma zrobi o wiele lepszego gothica niz dwie ostatnie czesci <_<
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
Nie sposób się nie zgodzić z Cisem (Cisu'em? jak to pisać?), że trzeba grywalności! Na tą grywalność w Gothicu składała się właśnie ta wielowątkowa fabuła, niebanalny świat, pełen spisków i tak dalej, pełen indywidualnych historii postaci. Ten klaustrofobiczny klimat bariery, więzienia, a w G2 - wyspy odciętej od świata, żadnych statków... świat nie był jakiś płaski fantasy, tylko głęboki... taki... prawdziwy.

Dziwię się wam, że piszecie że chcecie dużo zbroi, mieczy, łuków, czarów... jak chcecie dużo rzeczy to sobie w Diablo pograjcie.

Chciałbym tego co wspomniałem na początku, plus dużych, niespodziewanych zwrotów akcji, fabuły do odkrycia, a nie że wszystko wiesz od początku, jesteś księciem z bajki i masz zabijać smoki.
Chciałbym też gry, która się nie zacina co 5 sekund... i dobrego systemu walki!
 

Roundpixel

New Member
Dołączył
9.12.2007
Posty
2
Panie Thran.... więc mówisz, żeby były muszkiety, max 100-200 lat w przód, i dalej bohaterem był bezi... hmmm... to forum powinno mieć ograniczenia wiekowe albo choć iq... albo bezi jest nieśmiertelny i sam wynalazł broń palną.

A ja generalnie zgadzam się z większością opinii. Chociaż na tym etapie to nawet jakby mi powiedzieli, że kupując Gothic 4 dostajesz implant do mózgu i przenosisz sie do Khorinis, to i tak nie odbiegałoby to znacznie dalej od tego co będzie, niż te wszystkie pra "zapowiedzi" (czytaj. obiecanki cacanki?)


A w ogóle... (do tych od błędów i grafy) ściągnijcie sobie jakiś Dev C++, czy coś, napiszcie grę w stylu saper lub pasjans. A jak dacie rade to takiego mario bross i później pogadamy o grafice i błędach...


[edit]

nie tlumacze sie
 

KonradArthas

New Member
Dołączył
16.1.2008
Posty
4
Na początku to co większość:
- fabuła co najmniej tak wciągająca/zaskakująca jak G1, czy G2
- inny system walki niż w G3, najlepiej taki sam jak w poprzednich częściach
Coś ode mnie:
- jakieś większe "ustawki" :D, nie chodzi mi o bitwę pod grunwaldem, ale o takie bitewki wynikające z jakiegoś zadania po 10-20 ludzi po każdej stronie.
- większe miasta
- zróżnicowane zadania dodatkowe
 

czesio2504

New Member
Dołączył
26.1.2008
Posty
27
ja chce więcej kobiet i dzieci!!Co to za świat w którym jest 200 mężczyzn i 10 kobiet a dzieci wogóle??W G1 było chyba z 5 (pałac gomeza a inne już nie wiem gdzie) w G2 było z 10 (czerwona latarnia i farmy) a w G3 z tego co pamiętam kobiet było najmniej.A pozatym w tych czasach to burdelbył w każdym mieście..... A dzieci??!!W żadnej części ich nie było!Fajnie by było zobaczyc np. w 1 grupke dzieci bawiących się w 2 grupę młodzieńców którzy chcą zostac paladynami i cwiczą walkę a w 3 mężczyzn którzy walczą na wojnie z orkami!Tego błedu już nie da się naprawic łatką ani dodatkami ale w 4 można zrobic dzieci i więcej kobiet.Tak samo dziwi mnie to że w 3 (nie miejcie mnie za zboczeńca :) ) nie było kobiet.Przecież gdyby w napadanych miastach orkowie zabijali mężczyzn kobiety gwałcili a dzieci zniewalali bardziej chciało by im się skopac tyłki i ratowac niewiasty wyzwalac dzieci!
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
dzieci nie będzie, bo z założenia Gothic jest grą w której każdego można zaatakować i zabić, a w Niemczech nie wolno wydawać gier w których są sceny krzywdzenia dzieci, a dla wszystkich pozostałych Gothiców Niemcy to był rynek rodzimy.

W G1 kobiety były, hmm, towarem deficytowym - więzienie nie było koedukacyjne, więc kobiety kupowano za rudę. nie pisz że w "tych czasach" burdele były wszędzie, bo to są czasy wymyślone raczej, co widać dość wyraźnie :p
w G2 było więcej kobiet, tyle że nie odgrywały dużej roli, oc jest zrozumiałe patrząc na strukturę społeczną królestwa w świecie Gothica... poszukaj, kobiet jest więcej, tylko że nic nie znaczą w Gothicu akurat. W 3 to nie zauważyłem nawet, więc się nie wypowiem, co do orków gwałcących kobiety to no comment...

Edyt: W to że nie rozumiesz to akurat nie wątpię
 

czesio2504

New Member
Dołączył
26.1.2008
Posty
27
wogóle cie nie rozumiem.Albo np. żeby bezimienny odnalazł swoją rodzinę i na umuwionym miejscu zastał tylko ciała ich i para orkowych mieczy.A pozatym fajnie by było np. wykonywac zadania dla kobiet.Za to można dostac jakąś "nagrodę" :p W wiedźminie kobiety się liczą i jakoś to wypaliło...
 

Gortal

Member
Dołączył
7.9.2007
Posty
67
Ja oczekuje tego aby w Gothic 4 miasta były bardziej żywe.
Nie czuliście tego w G3 że jak wyzwolicie jakieś miasto to tak jakby "umiera" nic się tam nie dzieje tylko idziemy dalej. Ciekawym pomysłem byłaby fabuła typu: "Jak narodzili się bogowie" albo "bogowie zrodzili synów...". Aha lepszej fabuły. A wracając jeszcze do tych żywych miast ciekawe by było gdyby powiedzmy : "idziemy przez targ i słyszymy jak się ludzie targują albo tu nagle biegnie nam złodziej i reszta wrzeszczy "ŁAPAĆ ZŁODZIEJA" a my luuu tą babke w ryj i co sie drzesz babo ! :angry: . Żeby to miasto żylo. Aha i ten system walki też by był ciekawy
 

matix24

Member
Dołączył
20.12.2007
Posty
105
A ja chcialbym zeby chociarz raz pojawil sie jakis znajomy z gothic 2/noc kruka lub nawet sam bezimienny.
 

atgrawell

New Member
Dołączył
27.1.2008
Posty
11
No zgadzam sie z tobą to że są bohaterowie z starszych części bardzo dużo daje samej grze i nadaje fabule super urok jak się spotka kogoś ze znajomych jeżeli dana osoba grała we wszystkie części a nie np zaczęła na 3 albo dopiero zacznie na 4.
 

FAN-GOTHICA

New Member
Dołączył
4.12.2007
Posty
1
Ja bym chciał :
-Wiecej zbroi 100 by wystarczyło.
- Wiecej hełmów 60 by wystarczyło.
-Wiecej łuków i kuszy.
-Zeby byly konie.
-Zeby dalo sie budowac domy.
-Zeby nie bylo znuw bledu jak w Gothic III :angry: .
-I zeby nie bylo koduw i moduw <_< .
.\Galeria\Gry6\608028609.jpg
 

Gortal

Member
Dołączył
7.9.2007
Posty
67
może to będzie lekki offtop ale w gothicu raczej nie pasują konie. Ja bym chciał troche smoków ale jak już to żeby przewodniczył im jakiś czarny mag a nie kolejny smok. Co do kodów i modów to też jest fajnie czasami się pobawić :D. Zbroi no może nie aż tyle bo to by była lekka przesada ale nadmiar żelastwa (broni) owszem :). Aha i te domy no to też nie będzie klimat gothic. Ale każdy ma swoje wizje i swoje zdanie :)
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Cóż.. Na pewno nie chce lepszej grafiki. Bo im jest lespza tym wymagania wyższe.. Mi wystarczyła by ta z pierwszej czy drugiej części. Dla mnie mogło by być tyle gildi co w dwójce. Z tym że nie miały by one znacznego wpływu w grze. Oczywiście nie pogardziłbym większą ilością zbroi, tarcz, hełmów etc. Jeśli chodzi o konie.. Byłoby fajnie, ale dla mnie jakoś tak nie pasują do tych klimatów. Żeby nie było tyle bugów co w trójce. O tak.. To by pomogło. Nie wspomnę nawet o fabule bo to oczywiste. Chciałbym też, aby więcej ludzi miało imienia. Bo gdy w trójce np. wyzwolę jakieś miasto z pod władzy orków, to potem z żadnym z buntowników nie da się pogadać. Bardzo bym się ucieszym gdyby można było popłynąć do Khorinis i być dalej na kontynencie. Ofc, jakiś nowy świat musi być. Czy nie fajnie by było wrócić do Jardekrandu (nie wiem jak sie pisze ;p) i pogadać z piratami itp?. Fajnie ^^. Ohh, albo dostęp do Górniczej Doliny. To byłoby piękne.

Dobra, kończe bo za dużo się rozpisałem.. ;p
 

Qubek

New Member
Dołączył
16.2.2008
Posty
5
A ja chciałbym znowu zobaczyć Xardasa, Zubena, Rhobara ale w postaci nieumarłych którzy chcą się zemścić za to, że ich zabiliśmy (Którzy, to już zależy od wybranej w G3 ścieżki) ;) A przede wszystkim chciałbym czegoś niecodziennego i wciągającego w tej 4- tej już części. Przydałoby się mniej błędów :p oraz jakiś nowy środek podróży (nie tylko nasze biedne nóżki i teleporty) np. konie, karawany z kupcami :)
No i najważniejsze... całkowicie NOWA kraina oraz nasi starzy znajomi :rolleyes:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom