Wizje Gothic 4

Status
Zamknięty.

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Jakie są wasze wizje na temat Gothic 4?
Co chielibyście ujrzeć, czego oczekujecie.

Ja chciałbym fabuły, która wciągnie na długie dni, nie pozwoli nam odejść od komputera.
Fabuły porównywalnej z pierwszą częścią gry.

Większy wybór itemów, masa mieczy zbroji, czarów itd.
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
Czego oczekuję? Grywalności! Bo tego brakowało w G3. Nie musi być niewiadomo jak złożony, wypasiony. Ważne, żeby było coś, co mnie przyssie do monitora. Zastanawia mnie też, o czym konkretnie mogłoby być Gothic 4. Przecież tam tą wojnę bogów wygrywa któryś (zależnie od tego, którą drogę obraliśmy) ale nie jestem pewien, bo nigdy nie ukończyłem G3. A dalsze ciągnięcie tego wątku już się może robić trochę nudne.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Oprucz tego co wymienili poprzednicy oczekuje wymagań porównywalnych do G3. Nie tak zbugowanej wersji, zeby potem trzeba patche jakies wydawać. No i niech cena bedzie solidna to może więcej ludzi zakupi.
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
W zasadzie oczekuję wszystkiego czego brak G3. Przede wszystkim klimatu, ciekawej fabuły, grywalności. Powinien mieć w sobie to coś, co miała część pierwsza, co nie pozwalało odejść od monitora, co zapadało w pamięć. Jakieś ciekawe rozwiązania.
Krótko, powinien być bardziej zbliżony do dwóch pierwszych części, a jak najmniej do G3.
Wątpię, by G4 zaprezentowało się lepiej niż G3, wątpię też że zagram w to „cudo”. Dla mnie seria Gothic skończyła się na Nocy Kruka i głupotą (no może nie głupotą bo kasy to i tak nieźle na tym zbiją) jest dalsze ciągnięcie serii. Po tak nieudanej trójce to zbrodnia robić kolejną część i to przez jakieś powiedzmy sobie szczerze słabe studio. Bardziej ciekawi mnie nowy projekt PB, o ile taki ma powstać, ileż można?
No ale to moje zdanie : )
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Popieram Dadiego..projekt Pb budzi więcej miłych skojarzeń u mnie.
Co do G4.....oczywiście mniej bugów. Wielowątkowa fabuła wciągająca na długie godziny
Większa współpraca z NPc'tami oraz większy zbiór broni czarów tarcz itp.
Mroczniejszy Klimat a nie Historyjka o herosie, który po raz kolejny ratuje świat
Broń Boże nowa rasa......czyli elfy...czytałem, że to ma być nowa rasa :/
Blech...to już w ogóle nie będzie gothic......lepiej czarnoskórych by wymyślili
A tak poza tym to nowy system walki bo ten w G3 to kaszana....
I oczywiście jak najmniejsze wymagania...a nie znowu takie kombajny trzeba będzie mieć, że aż strach


Edit:...nie siedzę w tym więc nie wiem Kushozjadzie.....:) mówię co czytałem :p
 

Kushi

Weteran
Weteran
Dołączył
3.9.2004
Posty
1283
CYTAT
Broń Boże nowa rasa......czyli elfy...czytałem, że to ma być nowa rasa :/

Żal mnie ściska jak widzę, że ktoś dalej wierzy w prima aprilisowego newsa gram.pl Oo.
Co do mnie to oczekuję fabuły godnej G1. I tyle, gdyż resztę wbrew waszym pierdołą mam w g3. I pocałujcie mnie w nos!
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Wciągająca fabuła i lepszy system walki. Więcej mi nie potrzeba do gry. Ważne aby mnie wciągnęła i nie pozwalała odejść od monitora. G1 tak zadziałał. Mam nadzieję, że czwarta cześć również. W końcu ma być coś nowego. No i bym zapomniał. Wymagania....... chciałbym zagrać bez potrzeby zmiany sprzętu.
 

bovers

New Member
Dołączył
15.6.2007
Posty
5
W Gothic 1 było coś z humoru. Tego właśnie oczekuję. No i czegoś nawiedzonego jak ci kolesie z bagien.
 

Eskel

Member
Dołączył
24.5.2007
Posty
79
Bardzo bym chciał aby Gothic 4 był idałem wszystkich Gothiców.

Fabuła i klimat lepszy niż w jedynce.
Muzyka i grafika lepsza niz w trójcE.
Grywalność i NowOści lepsze niż w dwójce i Nocy Kruka,
oraz mnóstwo , mnóstwo zbroii, mieczy i czarów

[SIZE=18pt]TEGO CHCĘ[/SIZE]
 

Bezik

Member
Dołączył
20.4.2007
Posty
43
Ja oczekuje że będzie więcej zbroi które będzie się dało znaleźć lub zrobić. Wkurzyła mnie ta reputacja i te mizerne zbroje. Ale najbardziej chciałbym żeby nie wprowadzano do G4 tych "skrzyń" w których znajdowaliśmy losowo różne rzeczy. To było bezsensu. Wartościowe relikwie, miecze, łuki, tarcze itp. powinny być przechowywane w swoich osobnych, trudnie strzeżonych miejscach. Oczywiście więcej mieczy, relikwii, ZBROI!, tarcz no i lepsza fabuła - Koniec.

pOzDrO.
 

pawian

Member
Dołączył
10.6.2005
Posty
90
CYTAT(szczurek @ 24-08-2007, 02:00) [snapback]151209[/snapback]
Oprucz tego co wymienili poprzednicy oczekuje wymagań porównywalnych do G3.

Wiesz, niedlugo komputery beda takie tanie ze bedziesz mogl sobie kupic super wypas, wiec do wymagan raczej bym sie nie czepial.
CYTAT(szczurek @ 24-08-2007, 02:00) [snapback]151209[/snapback]
Nie tak zbugowanej wersji, zeby potem trzeba patche jakies wydawać.

Wiesz...nie każdy jest idealny i nie zawsze pójdzie wszystko to co chcieli. Z resztą patche nie zajmuja wiele bo 1.12 zajmowal 60 mb a nastepne to tylko kwestia megabajtowa.
CYTAT(szczurek @ 24-08-2007, 02:00) [snapback]151209[/snapback]
No i niech cena bedzie solidna to może więcej ludzi zakupi.

No z tym to trzeba sie zgodzic w 100%. Sprzedawcy robią głupotę wystawiając gry po 120 zł i kupi ją mała liczba osób (chyba ze w !@#$ bogaci). Lepiej sprzedawać ją za około powiedzmy 50 zł to bardzo duzo osób by ją kupiło, ale to już zostawiam w rękasz sprzedawców.

To teraz czego ja oczekuję:
- lepszej grafiki (nie to ze w G3 byla skopana czy cos tylko jakas bardziej dopracowaną)
- dłuższej fabuły (nie wiem jaki będzie początek, bo w G3 były trzy drogi do wyboru)
- większy świat (ten w G3 zwiedziało sie w kilka dni "gothicowych")
- więcej rozmówek BNów (we wszystkich gothicach powtarzaja sie co chwile różne teksty, a lepiej tą grę trochę urozmaicić)
- realistyczność, co za tym idzie mniej bugów (u mnie jakiś niewolnik po dachu domu latał ze skrzynkami o_O)
- rozsądnych wymagań (wiem, kompy niedługo będą w kit tanie, ale nie przesadzajmy)
- i wiele wiele innych :)
 

Kushi

Weteran
Weteran
Dołączył
3.9.2004
Posty
1283
CYTAT
- większy świat (ten w G3 zwiedziało sie w kilka dni "gothicowych")

Jak może być większy świat xD. Mogą tylko dołożyć obszary których nie mieliśmy okazji odwiedzić w g3. Wszakże świata nie będą zmieniać chyba xD.
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
A ja bym chciał, żeby walka była bardziej dynamiczna i oczywiście, żeby było więcej zbroi (ogólnie bardziej zróżnicowane, bo te z G3 w większości były zrobione z jednego modelu, a nasi przyjaciele dostali po prostu gotowce, np.: Lester szatę druida). Nie mówię, żeby walka była jak PoP (części 3,4,5,6), ale nie taka że ork do mnie biegnie, zatrzymuje, znowu biegnie, a potem bawi się ze mną w 3 uderzenia: obrót, uderzenie z góry i z boku.
Też taka zmiana kosmetyczna, żeby wiecznie nie było tych samych komentarzy (urwę ci łeb, mam cię itd.) i dialogów w miastach.
 

Esteban

New Member
Dołączył
13.9.2007
Posty
1
A ja chciałbym zebyw g4 udostepnili nam opcje powrotu do Khorinis.
 
T

Thran

Guest
Ja czego oczekuje ? oto lista.

Broni Palnej jaka występowała w Renesansie.
możliwości jedzenia i walki na Mouncie<TZN Koniu>.
Lepszej fabuły niż w G3 choć na tą nie narzekam tylko trochę monotonna.
Ogólnie trudniejszej gry tak na poziomie G2NK.
Nawiązań do przeszłości czyli Śniącego,Smoków ITD ITP.
Aby akcja działa się 100-200 Lat póżniej MAX.
Aby dalej Bezio był bohaterem.
Aby wkońcu Diego albo ktoś z kumpli Beziego któryś zginoł.
Ponownego najazdu Orków na Myrthanę.
Możliwości do zwiedzenia w G4 odbudowanego Khorinis i zniszczonej kolonii.
Aby to była OSTATNIA CZĘŚĆ SAGI !
Aby system walki i questów był trochę lepszy.
By były gildie jak od G1 do G2NK bo system reputacji w G3 mnie przeraża i niechcę tego w G4.
Niskie wymagania sprzętowe.
Aby był nowy wróg poza Orkami niewiem Vrykule :p jakaś taka mityczna rasa która niegdyś mieszkała w Myrthanie lub gdzieś.
Dostęp do Wysp połdniowych.
Lepszej grywalności.
Aby była możliwość założenia swojej gildii.
Aby wojna staneła teraz pod znakiem zapytania kto wygra ją a kto nie żeby była ostateczna epicka bitwa pomiędzy Orkami a ludźmi.
Aby był nowy Bóg.

To tyle :D
 

Dratwa

New Member
Dołączył
18.9.2007
Posty
2
dla mnie powinna sie zmienic fabula, powinna byc bardziej tajemnicza, mroczna i mniej przewidywalna, ta strona g4 najbardziej mnie ciekawi i od niej zalezy czy bede przed tym tytulem siedziec. Na screenie byl napis "genesis" co oznacza powstanie - w wolnym tlumaczeniu, oczekuje lepszego systemu walki ten w g3 nie byl zbyt udany, mysle ze jakis nowy obszar bylby wskazany, taka nowosc zawsze jest ciekawa, chcialbym takze zobaczyc wiekszy arsenal broni, wiecej czarow, mysle ze ciekawie by bylo jakby przyszla jakas postac mityczna lub jakis heros, ktory powrocil zeby cos tam... to tyle jesli chodzi o moja wizje g4
 

Wrobeleq

New Member
Dołączył
21.9.2007
Posty
24
ja bym chcial tak :
Konie , Cos takiego (daje na przykladzie G3) ze jak masz np. zbroje buntownika i idziesz do orkow to zabijaja cie za przylaczanie sie do buntownikow , Tak samo zajeeeebista muzyke co w g3 , inny system walki niz w g3 (chyba jak kazdy :D [i takie no tricki to moze za duzo powiedziane ale te wymachiwania bronia jeszcze leprze niz w g3]) , zdecydowanie wiecej artefaktow (i helmow jezeli bedzie jak w g3) , leprza fabula niz w G3 , tak zeby gIV byl w takim mrocznym klimacie takim no strasznym :) , zeby byl Bezimienny np. jako krol myrtany :) i jego kumple diego , gorn i reszta :), Kapliczki to 1 z wazniejszych , zeby bylo tak jak w g3 ze cytuje to co pisze w ksiazce i slychac jak modli sie do kapliczki , koscioly by sie przydaly cos jak klasztor w G2 ,zeby niebylo broni ktorej nieda sie wykluc , zeby dalo sie robic luki , Prace jak w gothic 2 , palladynow , zeby przy kazdym trafieniu bohater np. slabl a bylo by widac jak lapie sie za rane , zeby strzaly zostawaly np w zbroi a pote ze mozesz je wyciagnac , takie zeczy jak np.pieczenie mieska wygladalo tak samo jak w G3 albo i lepiej, i zeby glowny bohater byl synem bezimiennego (zarcik :D )

Edytuj posty... - szczur

aha ! i jeszcze statkow z ktorych mozesz przetransportowac sie do khorinis lub wysp polodniowych , karawan na ktore mozesz robic zasadzki np. pracujac jako zlodziej no i to CHYBA na tyle :) ,
 

azotek1992

New Member
Dołączył
25.9.2007
Posty
1
ja chcem tylko :
-Zeby było wiencej Rodzjaiu Broni(Np Sztylety)
-Zeby Samemu Moglo Sie Projektowac Swoją Bron
-Zeby Było wiencej Profesji (NP:Rogue)
-Zeby Było wiencej magów (NP: Magowie Słonca,Magowie Ziemi)
-Zeby Było Wiencej Rozmaitej Broni Magicznej(Nie Tylko 5 tak jak w g3) O ile dobrze pamientam to mialem 2 Ognisty Miecz,I Lodowe Ostrze....
-Fabóła z nawiozaniami do Gothica1,2,2nk,3....
-Możliwosc Podrozowania Do : Khorinis,Górniczej Doliny,Varantu,Myrtany,Nordmaru
-Wiencej Pancerzy.... tak okolo 100 powio starczec
-Wiencej Hełmów ..... około 20 powino starczec :))
-Możliwosc Doskonalenia I Zmieniania Wyglondu Zbroji Lub Chełmu
-Zeby Można było samemu stworzyc Bohatera tak samo jak w Morrowindzie Ale Do Wyboru Byly By Orki Lub Ludzie(chodzi mi bardziej o wybór twarzy,główu,noska,ust itp) Nie Mówie o simsach :pp
-Bardziej Rozmaite Gatki i Gestykulacja....
-Bez Mozliwosci Grania Na KODACH!! Lamerstwo Won! :)
-Grafika Jest Spoko, moze byc taka jak w g3
-Wiencej Potworów
-Bardziej Rozmaite Tereny Nie tylko (Pustynia,Lasy,Lód) Łąki by sie przydaly i góry jakies leprze
-Wienkrza Rozmaitosc Przyrody nie tylko choinki lub demby.......
-Możliwosc zmieniania otoczenia (NP: Wycinanie drzew budowanie domów)
-Możliwosc Posiadania Domu :) i własnego kufalka ;]
Okej jak to spelnicie to bede szczensliwy :pp i nie bede chcial od mamy prezentu na gwiazdke!! powodzenia ;] moje gg:7016921
 

Innos 3

New Member
Dołączył
8.11.2007
Posty
19
CYTAT(Sir Azotto Guard @ 25-09-2007, 20:39) [snapback]154449[/snapback]
ja chcem tylko :
-Zeby było wiencej Rodzjaiu Broni(Np Sztylety)
-Zeby Samemu Moglo Sie Projektowac Swoją Bron
-Zeby Było wiencej Profesji (NP:Rogue)
-Zeby Było wiencej magów (NP: Magowie Słonca,Magowie Ziemi)
-Zeby Było Wiencej Rozmaitej Broni Magicznej(Nie Tylko 5 tak jak w g3) O ile dobrze pamientam to mialem 2 Ognisty Miecz,I Lodowe Ostrze....
-Fabóła z nawiozaniami do Gothica1,2,2nk,3....
-Możliwosc Podrozowania Do : Khorinis,Górniczej Doliny,Varantu,Myrtany,Nordmaru
-Wiencej Pancerzy.... tak okolo 100 powio starczec
-Wiencej Hełmów ..... około 20 powino starczec :))
-Możliwosc Doskonalenia I Zmieniania Wyglondu Zbroji Lub Chełmu
-Zeby Można było samemu stworzyc Bohatera tak samo jak w Morrowindzie Ale Do Wyboru Byly By Orki Lub Ludzie(chodzi mi bardziej o wybór twarzy,główu,noska,ust itp) Nie Mówie o simsach :pp
-Bardziej Rozmaite Gatki i Gestykulacja....
-Bez Mozliwosci Grania Na KODACH!! Lamerstwo Won! :)
-Grafika Jest Spoko, moze byc taka jak w g3
-Wiencej Potworów
-Bardziej Rozmaite Tereny Nie tylko (Pustynia,Lasy,Lód) Łąki by sie przydaly i góry jakies leprze
-Wienkrza Rozmaitosc Przyrody nie tylko choinki lub demby.......
-Możliwosc zmieniania otoczenia (NP: Wycinanie drzew budowanie domów)
-Możliwosc Posiadania Domu :) i własnego kufalka ;]
Okej jak to spelnicie to bede szczensliwy :pp i nie bede chcial od mamy prezentu na gwiazdke!! powodzenia ;] moje gg:7016921


Nic do ciebie niemam ale to zepsułoby klimat gry.Jak Gothic 4 będzie miał nową fabułe to pewnie powstanie i 5 częś jak myślicie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom