wizje Gothic 3

Status
Zamknięty.

Mordimer

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
319
Pewnie wyszedłby Gothic-masmix
biggrin.gif


A tak na poważnie, to z tymi bitwami pomysł jest bardzo dobry. Po cichu marzę sobie, że znajdzie się to w finalnej wersji gry.

Rasy-pomysł ciekawy, aczkolwiek niezbyt pasujący do Gothica 3. Przecież wiadomo, że ten świat zamieszkują ludzie i orki i raczej nie warto go zmieniać.
 

Feomatar

Member
Dołączył
4.7.2005
Posty
33
Taaa bedzie super gra ale też bedzie miała Cholernie duże wymagania.Ja już widziałem zdjęcie i kilka screnów Grafika-tylko pozazdrościć
biggrin.gif
 

Mordimer

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
319
Co do grafiki do wiadomo, że będzie superowa. Przecież jest ona na poziomie Obliviona, a Oblivion ma naprawdę super grafę. Co do wymagań, to myślę, że będą podobne do Obliviona i Wiedżmina.
 

krist8

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
33
Porównanie do wymagań już dali(gdzie to nie pamiętam).Wymagania mają być podobne do tych które ma Half Life 2!!A ma on dość duże
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Ejj ludzie piszcie dłuższe posty. W takim temacie można napisać bardzo długo czego się oczekuje, a nie szybko linijke, żeby nabić posta. I wyrażajcie swoją opinię, a nie rozmawiajcie ze sobą na forum, od tego jest PM, albo GG. Mam nadzieję, że mój post pomoże i następne posty będą dłuższe i treściwe INACZEJ POLECĄ OSTRZEŻENIA. Ostatnio wogóle mądrych postów nie ma w tym temacie, więc nie piszcie głupich krótkich postów, bo będę usuwał nie miłasiernie i rzucał warnami
tongue.gif
.

A żeby mój post nie był całkowicie odbiegającym od tematu napiszę jeszcze trochę o Gothicu. (pisałem już co bym chciał w G3, to teraz napisze czego nie chce)
- Konie - Wiem, że świat będzie duży, ale konie nie pasują do gothic'a i jego klomatu, lepiej pasują do np. Wiedźmina.
- Multiplayer - Lepiej niech stworzą później taką grę osobno (coś w stylu WoW'a), a teraz niech PB się skupi na singlu.
- Wszelkie pomysły "zgapione" z Morrowinda i nie tylko. Np. Kompletownie zbroi, albo rasy : np. elfy
 
Dołączył
25.2.2005
Posty
165
Konie moze i nie pasują do gothica ale kto powiedział że to muszą być właśnie one?? PB pisała nieraz że będą wierzchowce ale nie kończnie konie.
Co do tych ras to nigdy ich nie było w gothicu i nie będzie.
Kompletowanie zbroi to całkiem niezły pomysł ale żeby np. części dostawało się za kończenie misji pobocznych i nie dodawałyby zbyt wiele oprócz szacunku.
Więcej znajomych nie spodziewam się zobaczyć w g3 i szkoda
sad.gif

Takie wielkie bitwy to marzą mi się już od pierwszej części gothica i będe troche zawiedziony jak chociaż nie będzie jakiegoś fajnego filmika.
 

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
W g3 można by było tworzyć własne obozowiska np. nająć kilku ludzi iść w wybrane miejsce i założyć obóz ale wydaje mi się że PB raczej tego nie wymyśli (a szkoda).
Konie też by się przydały bo komu chciałoby się chodzić od jednego miasta do drugiego ponad 20 min. albo jakieś teleporty tak jak w NK w nowym świecie.
Rasy w g3 jakoś nie bardzo mi się to uśmiecha, gra przypominałaby Władce Pierścieni bo kto by widział bezimiennego jako elfa, orka czy goblina?
To tyle
narqa...
 

Cahir

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
477
Ja uważam że gothic 3 powinien mieć:
-Multiplayer
-możliwość tresowania zwierząt i podróżowania na nich (przejechać się na cieniostworze to by było coś)
-lewitacje (a raczej czar lewitacji)
- i zwierzęta w kamieniach runicznych (ucieleśniały by się koło ciebie
tongue.gif
)
to by było chyba wszystko z tych możliwych
biggrin.gif
:D:D:D
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
A ja chiałbym aby były pokebole i można było w nie łapać pokemony
tongue.gif

A tak na serio to w g3 chętnie ujżał bym konie lub inny rodzaj wierzowców, ale moim zdaniem konie pasują jak najbardziej do klimatu gothica. Na koniku jeździ sie poprostu klimatycznie (w WoW bardzo fajnie to wyszło i jakby tak wyglądało to w G3 to wypas). Multiplayer bardzo chętnie tylko aby był dobrze zrobiony bo nie widzi mi sie 10 bezimiennych biegających po lesie
biggrin.gif
. Podział na w zbrojach na częście ok tylko nie zabardzo jak w przypadku morrowinda. W morrowindzie pzresadzili ze nawet dwie rekawiczki osobno trzeba bylo znaleźć
biggrin.gif
. Co do innych ras to poprostu nie ma sensu jak ktoś chce rasy zapraszam do gry w WoW'a tam jest dużo ras w gothicu zostańmy przy orkach i ludziach
biggrin.gif
. Jedynie co w G3 chiałbym naprawde to bardziej rozbudowane profesje. Więcej mikstór któe alchemik może przyrządzić a kowal aby mógł wykuć więcej broni których znaleźć się nie da jak i ich kupić. W g2 tego było stanowczo za mało w nk troche sie poprawiło w kowalstwie ale to i tak za mało
biggrin.gif
. Niechce mis ie dalej pisać nie wiem nawet dlaczego zaczołem widocznie bardzo chiałem napisać ze chiałbym pokebole z pokemonami
biggrin.gif
.
Pozdrawiam cLoNe_xx

Pokebole to świetny pomyłs
smile.gif
Pikachu GO
tongue.gif
- Kacperex
 

paw

New Member
Dołączył
13.6.2005
Posty
26
Nie rozumiem waszych wypowiedzi. Po co cos zmieniac. Ludzie ktorzy robia ta gre sa profesjonalistami. Zostawmy ich w spokoju. Nich nas zaszokuja swoim dzielem, nich nam galy wyjda gdy pierwszy raz zagramy w gothic 3. Rozumiem ze jestescie niecierpliwi nie mozecie sie doczekac chcieli byscie cos zmienic. Ale wiekszosc rzeczy ktore wymieniliscie sa w innych grach. Np. morrowind tam sie da dzielic zbroje da sie spac w lesie tam mozna uzywac tarczy tam wybierasz rase. Takie cos jest w innej grze. A gohic jest dlatego naleoszym eRPG poniewaz jest inny niz zwykle eRPG. Ma cos czego inne nie maja. Czyli znakomita fabule, niesamowity tetniacy zyciem swiat, postacie ktore maja wlasna osobowosc, charakter niesamowicie duzo tajemnic, zagadek caly czas trzyma nas w napieciu. Az chce sie grac. Dlatego uwazam ze gohic 3 wszystkich nas zadziwi.

cRPG, a nie eRPG - Dadex
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
QUOTE (paw @ 28-07-2005, 18:29) Nie rozumiem waszych wypowiedzi. Po co cos zmieniac. Ludzie ktorzy robia ta gre sa profesjonalistami. Zostawmy ich w spokoju. Nich nas zaszokuja swoim dzielem, nich nam galy wyjda gdy pierwszy raz zagramy w gothic 3. Rozumiem ze jestescie niecierpliwi nie mozecie sie doczekac chcieli byscie cos zmienic. Ale wiekszosc rzeczy ktore wymieniliscie sa w innych grach. Np. morrowind tam sie da dzielic zbroje da sie spac w lesie tam mozna uzywac tarczy tam wybierasz rase. Takie cos jest w innej grze. A gohic jest dlatego naleoszym eRPG poniewaz jest inny niz zwykle eRPG. Ma cos czego inne nie maja. Czyli znakomita fabule, niesamowity tetniacy zyciem swiat, postacie ktore maja wlasna osobowosc, charakter niesamowicie duzo tajemnic, zagadek caly czas trzyma nas w napieciu. Az chce sie grac. Dlatego uwazam ze gohic 3 wszystkich nas zadziwi.
No nie powiem bardzo ciekawy post. Tyle tylko, że w tym temacie userzy piszą co by chcieli aby było w Gothicu 3. To, ze ktoś chce aby byl podobny do innych gier to już jego spawa
wink.gif
Ale tutaj wymieniamy się poglądami, co bysmy chcieli ujrzeć, co moze być, a co raczej nie ma szans się pojawic. Tutaj dziala tylko nasza wyobraźnia i tylko tyle. Takie ejst moje zdanie.

A wracając do tematu, nie wiem czemu się tak tych koni uczepiliście. jak dla mnie jest to świetny pomysł, który ciekawie i mile skróci czas podróży między jakimiś miejscami
wink.gif
 

pepon

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
353
Ja też myśle że konie to świetny pomysł. Wszak wszystkim wiadomo że G3 będzie kilka razy większy od poprzednich części, a w tym wypadku podróżowanie w normalny sposób byłoby tak długie że większość grzy spędziłoby się na przemieszczaniu. Szczerze mam nadzieję że w G3 zostanie (choć po części) odtworzony klimat Gothica 1. Co jak co ale G1 fabułę i klimat ma GENIALNE, ja wracałem go jedynki z 20 razy, a przeszedłem jakieś15. Myśle też że Gothic 3 spełni wszystkie oczekiwania i zaskoczy nas jakimiś innowacyjnymi rozwiązaniami.


POZDRO ALL
 

Inos

New Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
16
wedlug mnie konie cos nie pasuja do gothica, ja bym raczej zrobil jakis nowy rodzaj zwierzat albo te nosorozce dalbym zamiast koni(co z tego ze sa dzikie na niektorych udomowionych mustangach da sie jezdzic
biggrin.gif
)

P.S.Multiplayer jest niepotrzebny w gothicu bo i po co? =]
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
QUOTE (Inos @ 29-07-2005, 16:42) wedlug mnie konie cos nie pasuja do gothica, ja bym raczej zrobil jakis nowy rodzaj zwierzat albo te nosorozce dalbym zamiast koni(co z tego ze sa dzikie na niektorych udomowionych mustangach da sie jezdzic
biggrin.gif
)

P.S.Multiplayer jest niepotrzebny w gothicu bo i po co? =]
a nosorożce pasują. LoL ja ich nie moge strawić, a Ty mi piszesz że lepeiej byłoby jeździć na tym czyms niż konno.

A cdo do klimatu to tak G1 był po tym względem najlepszy, i szczerze mam andzieje że z trzecią częścia będzie podobnie(Tak, ja też o tym marze
wink.gif
)

W sumie wiadomo juz, że bedzie mozna dzierżyc 2 miecze. To też bardzo chciałem, ale zastanawia mnie jeszcze sprawa kołczanów. Maja się w końcu pojawić czy nie ?


P.S ja bym sobie z chęcią zagrał w Gothica przez neta. nie koniecznie, aby był w trzeciej częsći, ale mogła by zostac wydana wersja do grani po sieci
wink.gif
Tak w przyszłości
laugh.gif
 

Tiops

Member
Dołączył
5.7.2005
Posty
104
biggrin.gif
Według mnie to dobrze że będą konie w Gothic III, bo nie wyobrażam sobie
meczyć się z chodzeniem po jescze większym świecie!
I ciekawe jak chciałbyś oswoić nosorożca?! W realnym świecie się to nie da, a na dzikie rumaki(mustangi,sic!!!
laugh.gif
) jest jakiś sposób.
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
Mnie wystarczyłoby jakby twórcy gry dodali konie albo jakiś inny środek transportu (ostatecznie mogę jeździć na ścierwojadzie), iżeby urealnić trochę rozmowy z ludzmi żeby każdy miał coś innego do powiedzenia a nie tak wszycy mieszkańcy cały czas to samo.
 

Mierzwus

New Member
Dołączył
2.8.2005
Posty
24
Zgodzę się z innymi, żeby był np:
Multiplayer - w końcu to już jest kontynet i możnaby spotkać innych ludzi (graczy) prócz npc.
Coś na czym moznaby jeździć - konie bardzo pasują ( w końcu to jest świat średniowiecza, a koń to podstawa)
Zestawy - ale nie tak jak w diablo, że jest jakiś bonuś za cały set, tylko coś jak w g1 miecz Uriziel i zbroja właściciela tego miecza
Tarcze - coś by trzeba zrobić z tymi co wiszą na ścianach
Nie chciałbym tylko:
Za krótkiej gry
wink.gif


Edit :

I jeszcze jedna rzecz bym chciał:
Combo - jeden mamy w gothicu, mogło by być ich więcej, ale nie takie jak w MK czy Tekken że macha szybciej od własnego cienia (Lucky Luck) i żeby miały kombinacje podobne do tego pierwszego.
 

Grour

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
357
Jak dotąd widziałem lub czytałem to G3 spełnia moje wszystkie oczekiwania, jest tylko jedno ALE panowie z JoWood mogliby zmniejszyc troche wymagania ich nowego produktu bo nie wiem czy na moim sprzecie i wielu inny pójdzie
mad.gif
, a nawet jeżeli to pewnie będą takie slajdy że nie będzie sie dało grać
sad.gif
. Pozdro dla wszyskich
tongue.gif
 

Vojtas

New Member
Dołączył
30.4.2005
Posty
18
Siemka. Jezeli o mnie chodzi uważam. że w Gothic 3 nie powinno zabraknac tarczy. Owszem wielu z was powie pewnie, że po co tarcza skoro jest blok mieczem, ale jak by były tarcze bylo by ciekawiej. Mozna by jej uzywac pod czas walki nie tylko do obrony ale rowniez i do ataku np.: aby odepchnac przeciwnika czy uderzyc w twarz. A skoro juz jestesmy przy biciu w twarz to jezeli walczymy mieczem jednorecznym mozna by dodac cios reka ktora nie trzyma miecza, albo uderzenie z klingi. Wiem ze zaczynam juz troszeczke fantazjowac ale taka ja mam wizje. O i bylbym zapomnia przydala by sie wreszcie pochwa do miecza
ph34r.gif
i laczenie zbroi o ktorym wspomnial juz jeden gosc, ale to chyba w innym poscie. Chodzi mi o to ze mozna by polaczyc tors pancerza paladyna ze spodniami np.: najemniika lub innej gildi oraz zeby szlo kompletowac pancerz - tors, rekawice, spodnie, pasy, buty. Pozdrawiam
blink.gif
 

Paladyn7

Member
Dołączył
3.8.2005
Posty
49
Tarcze bardzo się przydadzą (widziałem tych orków-wyglądają na lepszych od tych w Khorinis). Przydadzą się do walki z kilkoma przeciwnikami na raz.
A konie przydadzą się do dalekich podróży, a teren jest BARDZO duży, a jak wojownik ma za mało many to będzie kłopot z runami teleportacyjnymi. Na koniach pewnie fajniej się walczy.
A multiplayer przyda się do oddzielnej gry.
Gdyby też były czary na tworzenie coś w rodzaju granatów do wykurzania i zabijania zwierząt i przeciwników.
WIELKIE miasta (nie jak Miasto Khorinis) gdzie będą osiedla (do okradania), wielkie kuźnie, fabryki broni dla wojska, kilka fortów i całe miasto miało powierzchnie troche większą od Górniczej Koloni.
Możliwość rozkręcenia własnego interesu w jakimś mieście lub osadzie (kuźnia, farma, hodowla, łuczarz, trener itp.)
To tyle na ten temat.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom