wizje Gothic 3

Status
Zamknięty.

lord andrehagen

New Member
Dołączył
17.5.2005
Posty
21
jeśli o mnie chodzi to w nowym gothiku nie powinno się wiele zmienić także pomysł z rasami jest trochę głupi bo kto widziałby bezimiennego jako np. elfa lub orka . A jeśli chodzi o zmiany to najbardziej marzę o tym żeby w środku 3 odsłony gothica można było obraniać zamek przeciwko przeważającym siłom orków . Już sobię to wyobrażam jak to jest ; zamek otoczony ze wszystkich stron przez orków jest ich dziesiątki tysięcy na murach stoją łucznicy i kusznicy na dole nasi rycerze przygotowująsię do odparcia nagle rozbrzmiewa sygnał to orki atakują . Strzelam z wieży do orków nagle przybiega posłaniec żebym stawił się u króla idę do króla i dowiaduję się że wraz z 100 rycerzy musimy zaraz wyjść z zamku i zaatakować orków reszty się chyba domyślicie oraz decydującej walki na końcu ludzie kontra orki oprócz tego to nic wielkiego nie chce .
biggrin.gif
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Hmm, chyba się jeszcze tu nie wypowiadałem. Coś czuję, że Gothic 3 to będzie kicha, ale napiszę czego bym chciał w nim, by mi się spodobał tak jak przed laty
biggrin.gif
Gothic 1. Więc wyminiam :
- Klimat - jedna z najważniejszych rzeczy w cRPG'ach. Jeśli klimat osiągnie poziom Gothic'a 1 to będzie cudnie.
- Fabuła - I tu też bardzo ważna sprawa. Tak jak klimat fabuła to bardzo istotna rzecz (najważniejsza) w cRPG'ach. Musi mieć ona pełno zwrotów akcji i być zaskakująca. Powinno być tak, że do końca niewiadomo co jest naszym celem by ukończyć grę.
- Grafika, choć ważna w grach ale w cRPG'ach odchodzi na trochę dalszy plan. Taka jak widać na screenach zdecydowanie wystarczy, byle by były tylko mniejsze wymagania niż są podawane, bo bedzie problem z moim kompem.
- Muzyka - Nie zwracam uwagi na nią w innyh grach. Jednak w cRPG'ach to bardzo ważny elemnt. O nią się jednak nie martwię, ma być tworzoona prze orkiestrę, a nie jakieś programy. Moim zdaniem w Gothic'u 1 dźwięk był kapitalny, więc tym razem może będzie równie dobry.
- Styl walki - Mam nadzieję, że będzi wiecej combosów. Cóż na tym filmiku walka wyglądała kiepsko, ale mam nadzieję, że Piranha Bytes sie postara i poprawi system walki.
- Wielki świat i masa questów - Dzięki temu bedzie się bardzo długo przechodziło Gothic'a 3.
- Jeszcze chciałbym by G3 był trochę trudniejszy niż poprzednie części.

Sami przyznacie, że chyba nie mam dużych wymagań. Chcę tylko by Gothic 3 był prawdziwym cRPG, a nie zwykłym hack'n'slashem.
 

cassia

New Member
Dołączył
6.7.2005
Posty
12
ja bym chciala wiele rzeczy zeby byly w g3,wymienie kilka z nich:
-rozbudzowanie magii(wiecej zaklec)
-mozliwosc zmieniania poziomu trudnosci
-zeby byla mozliwosc miec towarzysza na stale
-zeby mozna bylo robic wiecej trikow w czasie walki...
-zeby mozna bylo dac nieraz czas przyspieszony(bo np.jestem nieraz gdzies daleko i nie ma w okolicy zadnych lozek to musze przeczekiwac noc zeby bylo jasno,bo sie badziwnie walczy w nocy)

No i oczywiscie popieram lorda andrehagena..........

Narqa
 

Płytka

New Member
Dołączył
7.7.2005
Posty
3
W gothic 3 kazdy chcialby napakowac zeczy na maxa. Gdyby tworcy umiescili wszyskie rzeczy o ktorych tu pisaliscie to dzien bylby zapelniony jak w simsach, 3/4 dnia tracimy na jedzene,sranie itd. Moim zdaniem powinien nam oferowac przedewszystkim klimat z jedynki. Gdy zaczynalem te gre nie wiedzialem jak podnosic przedmioty ,jak walczyc a probowalem z 3godz bo czulem ten klimat i to jest wlasnie najwazniejsze w grach RPG. A tak poza tym mogliby dodac tarcze, konie i jak juz prawie wszyscy wspominali multiplayer*. Mysle ze kazdy zadowoli sie dzielem JoWodu poniewaz odwala kawal solidnej roboty tworzac te gre, mimo iz 70% z tych rzeczy ktore tu proponowaliscie na pewno nie znajdzie swego miejsca w gothicu.

*ten cel jest praktycznie nie mozliwy do zrealizowania tysiace graczy
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
= setki serwerow
sad.gif
sad.gif
 

krist8

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
33
Witam wszystkich!!
smile.gif
Hmmm...Multiplayer fajnie by było tylko jestem ciekaw jak to by był!!Już tłumacze!!Mianowicie jak to by było gdy jest tylko jedna postać którą da sie grać( no chyba że ktoś gra na kodach!!
tongue.gif
).Może było by tak że jedna osoba jest bezimennym, druga Gornem , trzecia Lee i tak dalej!! Gdyby tak było to multiplayer byłby super!A poza tym chciałbym np:Maga wszystkich żywiołów a byśmy nim zostali ucząc sie kręgów magii każdego zakonu!O jeszcze chce aby każdy zakon magów miał inne kręgi magii do wyuczenia!!
biggrin.gif
Ja sie ciesze że będzie można mieć 2 miecze !!
cool.gif

Przede wszystkim musi być zmiana poziomu trudności i najęcie jakiegoś najemnika do pomocy w walce!!
Kończe bo sie nieźle rozpisałem
tongue.gif
biggrin.gif
Pozdro ALL
 

niedzwiedz

New Member
Dołączył
14.3.2004
Posty
25
dla mnie gothic 3 powinien mieć
- lepszy klimat
-o wiele więcej broni
- więcej magii
- więcej czarów
W fabule nic nie trzeba by zmieniać w poprzednich wersjach była wystarczająco dobra
oraz popieram lorda andrehagena
 

Płytka

New Member
Dołączył
7.7.2005
Posty
3
No, fabuła zapowiada sie ciekawie przeciez to bezimienny bedzie musial pomoc Lee w zemscie na krolu
tongue.gif
. Pomysl z wlasna chata jest niezly, przeciez w jedynce tez byl zastosowany. Dobrze gdyby okazalo sie kim jest bezimienny, bo juz dosc mam dialogow typu:
-czesc jestem Gorn!
-A ja jestem...
-NIe wazne jak sie nazywasz.....

przyznajcie sami takie teksty sa wkurzajace
 

Archangel

Member
Dołączył
9.7.2005
Posty
62
uwazam, ze przydatny byłby kompas, nowe magiczne bronie, Uriziel wraca.I hm, Ur-shak odowodnil ze orki to nie zwierzeta, przydalyby sie takie orki po stronie swiatla.Co do ras to rozwaliloby fabule gothica wiec nie loczmy.Dostaniemy za to wikingow, murzynow, arabow i kogos tam jeszcze.Musi nam to wystarczyc
smile.gif
 

bb16

New Member
Dołączył
10.11.2004
Posty
21
ja to bym widział w GIII multiplayer a prblem z przyporządkowaniem postaci rozwiązałbym w taki sposób że powinni dodać jakiś edytor wyglądu i wtedy każdy mógłby mieć inną twarz, ubranie początkowe, kolor skóry, fryzure, itp.
wink.gif
 

prykul_92

New Member
Dołączył
14.7.2005
Posty
8
W Gothicu III można by było użyć dużo postaci z poprzednich części. W Gothicu przydało by się też więcej rodzajów broni i pancerzy, i wkoncu niech tarcze też dadzą do gry. W poprzednich częściach gry było mało mikstur i zwojów magicznych, mam nadzieje że w tej części gry bedzie to bardziej rozbudowane. I żebyśmy mogli w końcu poznać całą histore Bezimiennego.
biggrin.gif
 

Lord Vader

Member
Dołączył
8.7.2005
Posty
191
Najważniejsze dla mnie jest to by gra porażała klimatem i fabułą. Choć sądze, że tych czynników z jedynki nie da się powielić... Ale G3 powinien być bardziej "swieży" tzn. z nowymi potworami, kombosami i co ważne nowymi typami quest'ów. Poza tym ucieszyłbym się gdyby niedokończone wątki z Gothica były wyjaśnione w G3 np. zemsta Lee na szlachcie, sprawa z Ur-shakiem, ( może zostałby władcą orków jak Thrall w Warcrafcie
cool.gif
) itp. A co do udziwnień moim zdaniem dwie bronie i koniec, bez nadmiernych gadżetów

Pozdrowienia przesyła babcia Gienia
smile.gif
 

Cin

Member
Dołączył
29.10.2004
Posty
84
Myśle że w g3 powinno się wreszcie wyjaśnić kim jest bezimienny (jak sie nazywa
laugh.gif
)
i gdzie mieszka. Może powrót do domu? I za co został skazany.
 

B9oski

New Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
5
moim zdaniem w GIII powinno sie wyjasnić pare zeczy //rzeczy na temat bezi
magowie powinni miec łatwiejszy start i system walki (po paru czarach kończy sie mana i trzeba pic eliksirki gdy cie goni chorda potworów, a na poczatku jako "nikt" i nowicjusz nie morzna //można uzywać run)
lepszego systemu rozwoju (uwazam ze 10 pkt. nauki a kazdy poziom to troche mało)
no i tarcza
 

filiar

New Member
Dołączył
12.7.2005
Posty
19
Ja bym chciał aby w Gothic'u trójce pojawili sie byli żołnierze Lee i razem z nimi
(oczywiscie ja też bym sie załapał) rozrąbał pare orków.
cool.gif

Do tego dochodziły by nowe rodzaje broni i czary rozwalające setki wrogów na raz np. armagedon.
 

Odkrywca

New Member
Dołączył
14.7.2005
Posty
29
Ja bym wolał :
Misje w której byśmy bronili wioski lub miasta przed orkami albo innym najęźdzcą.
WIĘCEJ BRONI
Umiejętność twożenia I modyfikacji pancerzy i nowych typów broni.
Możliwość prowadzenia własnego sklepu lub kuźni w jakimś mieście.
BARDZO DUŻO ZADAŃ!!!
Więcej elementów ubioru
( nowe peleryny, spodnie, panceże, buty, pierścienie, amulety - mające magiczne właściwości ),
NOWE zwoje pozwalające na zmiane wyglądu ( gdy jesteś poszukiwany ),
KONIE ------- ŚRODEK TRANSPORU ( ZAMIAST RUNY ),
Fajnie by było mieć te peleryny co mają rycerze jeday( Star wars ),
Nowe postacie:
elfy, krasnoludy, skrzaty, centałry, chochliki i wiele innych.

Pomażyć zawsze wolno!!
unsure.gif
sad.gif
sad.gif
sad.gif
 

pliszken15

New Member
Dołączył
19.7.2005
Posty
8
ja bym chciał żeby np. mieć własnych ludz (eskorte) TO BY BYŁO BARDZO CIEKAWE TO TEZ JEST WAŻNE POZDRO
smile.gif
biggrin.gif
 

Tiops

Member
Dołączył
5.7.2005
Posty
104
Ja po cichu marzę o tym żeby w Gothicu III można było w jednej misji toczyć razem z ludźmi lub orkami, wielką bitwę. Chodzi o setki(albo tysiące)jednostek którymi byś jako już mianowany przez kogoś ważnego, generał dowodził wojskami.
Wyglądało by to tak jak w zwykłych RTS-ach chociaż z grafiką na enginie G3.
Tak wiem, jaki sprzęt by to udźwignął, ale po roku od premiery trzeciej cześci mozna by było wypuścić dodatek z taką misją
ph34r.gif

Pozdrawiam, wszystkich którzy siedzą teraz na forum!
 

Ulrich

New Member
Dołączył
21.7.2005
Posty
23
Ja bym chciał żeby w G3 można było się osiedlićna stałe, i prowadzić spokojne życie. Można by naprzykład zbudować sobie dom w jakimś mieście, lub zamieszkać na farmie mając stały przyrost jedzenia.
 

Gerard z Rivi

New Member
Dołączył
20.7.2005
Posty
5
Więc napisze teraz co by mi się spodobało w g3:
-po pierwsze by muc dowodzić orkami znaczy stanąć po stronie zła.
-dwa więcej potworów do zabijania.
-trzy więcej magicznych artefaktów.
-cztery mogły by odpadać kończyny zabitemu wrogowi.
-pięć mogły by pojawidź się jakieć dzieci na drobne posyłki to urozmaiciło by grę
a tokto wygląda jakby wszystkie poziadały orkowie.
-sześć pomniki adanosa i żeby bogowie obiawiali się od czasu do czasu z jakąś radą albo specialnym zadaniem.
To narazie wszystko nara.
cool.gif
 

ketrish

Member
Dołączył
18.7.2005
Posty
64
tak czytam czytam...i mysle ze jakby ktos dorzucil tereyny z 2-3 razy wieksze od khoroinis to wszystkie wasze pomysly mozna bybylo wrzucic do pudla wymieszac i zrobic taki mix - ciekawe co z tego by wyszlo
biggrin.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom