wizje Gothic 3

Status
Zamknięty.

Megarion

El Presidente
Dołączył
25.9.2004
Posty
1824
Mi by wysterczył multiplayer
sad.gif
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
powiem to samo co w moim temacie. fajny pomysl z tymi nowymi rasami, chodz pomysl z zamienianiem sie w wampira w nocy nie uwazam za najlepszy. polubilem noname'a za to ze jest czlowiekiem, a nie kims w rodzaju kolesia ze szpiczastymi zebami czy cos w tym stylu... 8)
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Gothic Online!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Jeszcze w takiej super grze jak Gothic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
 

czater14

Member
Dołączył
1.8.2004
Posty
122
to jest bardzo dobry pomysł tylko, że jest mały problem (pieprz*** pesymizm
tongue.gif
) mianowicie jak by wyglądało to z milionami noname'ów!? Trza byłoby conajmniej jakiś wypasiony facegenerator założyć
biggrin.gif
 

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
Gothic Online!* Jeszcze w takiej super grze jak Gothic!*


*Ilość wykrzykników zmniejszona ze względu na dobro czytających

Ależeś wymyślił... już co najmniej kilkakrotnie w tym temacie o tym wspominano...


Trza byłoby conajmniej jakiś wypasiony facegenerator założyć

No, w wielu grach, nie tylko On-Line coś takiego jest. Patrz- Sims 2:)
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
to jest bardzo dobry pomysł tylko, że jest mały problem (pieprz*** pesymizm
tongue.gif
) mianowicie jak by wyglądało to z milionami noname'ów!? Trza byłoby conajmniej jakiś wypasiony facegenerator założyć
biggrin.gif

Przecież to są tylko mażenia. Nikt chyba poważnie o tym nie myśli.
 

czater14

Member
Dołączył
1.8.2004
Posty
122
czemu odrazu marzenia?! przecierz toi bajerancki pomysł i mógł by się przyjąć!
tongue.gif
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
chcialbym zeby w G3 byla gra sieciowa (przez neta), i zeby mozna bylo sie porozumiewac w czasie gry z kumplem nie w sposub ze cos piszemy do niego tylko zebysmy mogli normalnie w czasie gry rozmawiac przez mikrofon. chcialbym tez zeby autorzy urozmaicili tryb walki w Gothic'u. zeby bylo pare jakis nowych atakow, no i lepsza co raz lepsza grafa, nie
biggrin.gif
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Gdyby G3 byl On-line to serwery na ktorych ludzie grali by bylyby ciagle zapchane. Full wiary chcialo by sobie pograc i niedziwie sie tez bardzo bym chcial !!!!!!!!!!!!!
 

Lothar

New Member
Dołączył
7.10.2004
Posty
28
mi wystarczy tylko to zeby bylo wiecej gildii, potworów, zadan i wiekszy teren gry ( no i jazda konna).
 

Thorus_

New Member
Dołączył
14.10.2004
Posty
17
Jestem tu nowy więc też się wypowiem.
:arrow: po 1 w G3 powinno być więcej Gildi dużo więcej.
:arrow: po 2 ZBROJE ale takie ful wypas jak np.na moim Avatarku
laugh.gif

:arrow: po 2 usunąc czar "Święta strzała " (czy jakoś tak).
:arrow: Pomysł z chatka mi się podoba.Niech wprowadzą to w życie.
:arrow: Tarcze i walka dwoma broniami (to powinno być standardem w G3
laugh.gif
)
:arrow: Bardziej złożony tryb walki.Nie tak jak w poprzednich wersjach dwa ciosy i to był szczyt możliwości Bezinmiennego.
:arrow: Lepsze misje np. Obrona jakiegoś Zamku.Przed nacierającymi orkami.Tak jak to miało miescje w "Władca Pierścieni Powrót Króla"
Oblężenie Mori (chyba tak się to nazywało).
:arrow: Usunąc jakie kolwiek wpisywanie KODów (moje zdanie nie wiem jak brzmi wasze)
:arrow: Lepsz okładka
tongue.gif
laugh.gif

:arrow: Wymagania sprzętowe powinny być niższe.Żeby więcej osób mogło pograć w te gierke,(naszczęscie mam 768 DDRam)
:arrow: On-line to by było cos pięknego.Albo żeby można był przejśc gre w 2 osoby,z kolegą który siedzi przed innym kompem.
:arrow: No narazie tyle :]
 

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
:arrow: Usunąc jakie kolwiek wpisywanie KODów (moje zdanie nie wiem jak brzmi wasze)

Wbrew pozorom, kody nie są tworzone dla graczy, ale raczej do testów nad grą. Więcej tutaj

:arrow: Lepsz okładka
tongue.gif
laugh.gif

A co, poprzednie były gorsze?

:arrow: Wymagania sprzętowe powinny być niższe.Żeby więcej osób mogło pograć w te gierke,(naszczęscie mam 768 DDRam)

Wiesz, WIELKI świat potrzebuje DUŻEJ powierzchni... dysku, a także POTĘŻNEJ maszyny, by to wszystko wygenerować. Choć nie ukrywam, autorzy powinni popracować nad kodem gry.

:arrow: On-line to by było cos pięknego.Albo żeby można był przejśc gre w 2 osoby,z kolegą który siedzi przed innym kompem.

Heh, już kilkanaście razy to było powtarzane:)
 

Thorus_

New Member
Dołączył
14.10.2004
Posty
17
A co, poprzednie były gorsze?

Nie to z okładką to był żart :wink:

Wiesz, WIELKI świat potrzebuje DUŻEJ powierzchni... dysku, a także POTĘŻNEJ maszyny, by to wszystko wygenerować. Choć nie ukrywam, autorzy powinni popracować nad kodem gry.]

Wiem to bardzo dobrze.No ale powinni nad tytm popracować,aby zminimalizować jak tylko się da.
 

BoRyS

Tam gdzie anioły mowią szeptem
Weteran
Dołączył
7.9.2003
Posty
613
Zmien podpis do
normalnych rozmiarow
 
Dołączył
1.9.2004
Posty
259
Dla mnie więcej prawdziwego życia to znaczy : możliwości szycia ubrań, wykuwania zbroi , potrzeba jedzenia i picia , załatwianie potrzeb fizjologicznych ;-) , możliwość normalnej pracy , system nauczania z Morka, O WIELE WIĘCEJ UMIEJĘTNOŚCI ! ! ! ! ! !.
 

KonraD

Member
Dołączył
18.10.2004
Posty
167
ja bym chcial lwszystko. ale serio to WIECEJ ekwipunku, jazdy konnej-lub cos takiego, wielkiego swiata gry, mocy wybrania boga beliara, mozliwosc gry przez i w necie- bylo by fajnie zalozyc oboz z kumplami albo spotkac ZywegO przeciwnika i np. w pojedynkach klanow
 

Hawk

Member
Dołączył
26.8.2004
Posty
116
Co bym chciał wszystko co było x 10 (potwory,questy,bronie,miasta) + teren x 50 i przede wszystkim fabuła która mnie powali na kolana
biggrin.gif


Ma być to poprostu dzieło którego ludzie nie zapomną
biggrin.gif
:D:D:D:D:D:D:D:D
 

shadow_cx4

Member
Dołączył
29.9.2004
Posty
86
Więcej akcji i dużo mordowania potworów.
:twisted: Gildia Łowców Smoków :twisted:
Post2:
Oprócz łuków/kusz i mieczy Jedno/Dwu-ręcznych jakiś dodatkowy sprzęt
Post3:
Mogli by dać w Gothic III strzelby na proch
 

zaitsev

Member
Dołączył
22.10.2004
Posty
233
-najwazniejsze mnostwo gildi i stopni w nich
-wiecej rodzaji potworow
-jakis nasz rywal ktory by z nami rywalizowal przez cala gre a na koncu z bosem by nam pomogl
-brat xsardasa i bezimiennego
smile.gif
smile.gif
smile.gif

-duzy swiat
-szybszy sposob poruszania sie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom