wizje Gothic 3

Status
Zamknięty.

Diego_1

New Member
Dołączył
16.10.2005
Posty
9
ja tam wolałbym żeby była broń palna i konie oraz super pancerze ale do tego jeszcze żeby bezimienny się pobrał i miał syna w wtedy wyszła by nowa gra Syn bezimiennego

A może jeszcze samochody, byś chciał?
 

Lord Sado

Member
Dołączył
12.8.2005
Posty
398
Ja zato chciałebym żeby było więcej takich "Czerwonych Latarni" (może z cztery) oraz więc panienek do wyboru, (z trzy na jeden "budynek") każda miałaby inny charakter- złośliwa, miła
tongue.gif
, dociekliwa
tongue.gif
:p:p. A tak na serio chciałbym żeby kilka fajniejszych czarów: deszcz- pada cały dzień, a 10 minut odbiera wrogowi 1 pż. zaraza- panóje w mieście przez kilka dni, mieszkańcy potrzebóją leków żeby wyzdrowieć, jeśli ich nie dostaną do umrą. No i takie podobne czary, pozdro
 

Blademaster

Member
Dołączył
25.8.2005
Posty
42
Miasta powinny być większe niż Korinis z G2.A w nich można by było kupować sobie budynki(no przynajmniej 1 powinnien wystarczyć).Niemówie o wykupywaniu całego miasta
tongue.gif
.Jakiś tam większy domek a w nim można by było zmieniać różne jego elementy.Może nawet z jakąs ekipą tam noclegować.Hmm...to powinno być dobre
smile.gif
 

ketrish

Member
Dołączył
18.7.2005
Posty
64
widze ze polowa tutaj moich pomyslow kroluje
smile.gif

CODE MMORPG :
1. Możliwość tworzenia własnych przedmiotów oraz dołaczania do nich zdobytych wcześniej innych przedmiotów np.: kły cieniostwora.
2. Podróżowanie za pomocą środków transportu (konie, wielbłady, statki).
3. Zawrotna fabuła(start gry w koloni, a koniec na samym końcu gothic 3).
4. Własne miejsce na ziemii (dom, farma, sklep).
5. Sposób zarabiania pieniędzy przez wykonywanie zawodów (np.: kowal, służba, wojownik do wynajmu).
6. Zastosowania silnika graficznego w oddzielnej grze MMORPG.
7. Charakterysyczne budynki dla lokacji, w której się znajdujemy.
8. Walki o dane lokalizacje. Ich wygląd zalezny od tego ile razy została dana lokalizacja podbita.
9. Reputacja zewnętrzna, od której zależy przynależność do danej frakcji.
10. Pokonywanie jednego boga. Zostaje on zesłany na jakieś dalekie ziemie, gdzie jego moc maleje.
11. WYpadanie przedmiotów i doświadczenie.
12. Wynajem innego gracza w związku z wykonaniem zadania.
13. Rasy.
14. System honru.
15. Zapewnienie stabliności serwera.
16. Zależne ustawienia.
17. Cząstki zadań.

- Abonament :
1. Zróżnicowanie cenowe zależne od średniej pensji w każdym państwie.
2. Ceny niższe w porównaniu z grami Rick Your Life oraz World of Wacraft, by zachęcić niezdecydowanych.

Gothic 3 :

- Przedmioty :
1. Możliwość tworzenia własnych przedmiotów oraz dołaczania do nich zdobytych wcześniej innych przedmiotów np.: kły cieniostwora.
2. Tarcza.
3. Łamanie sie broni lżejszych od cieńszych. Laga miała by sie łamac pod naciskiem dwuręcznego miecza.
4. Zróżnicowanie miejsca dla danego przedmiotu.
5. Ubiór zależny od pory roku.
6. Łączone elemnty zbroi.
7. Możliwość zabierania podprzedmitów.
8. Specjalne miejsca w plecaku na przechowywanie strzał lub bełt.
9. Widoczność używanego przedmiotu.

- Gra :
1. Poboczne zadania.
2. Niezależne od siebie zadania do wykonania.
3. Nieliniowa fabuła.
4. Własne miejsce na ziemii (dom, królestwo).
5. Olbrzymi świat.
6. Natychmistowa interreakcja ze światem zewnetrznym gracza.
7. Możliwość gry po jej zakończeniu.
8. Realne nastawienie zwierząt do naszego bohatera.
9. Możliwość oswajania zwierząt.
10. Strzelanie do przedmiotów nieożywionych.
11. System wydajności naszego bohantera.
12. Charakterysyczne budynki w miejscu gdzie sie znajdujemy.
13. Codzienne życie.
14. Odpowiedzialne statystyki za lepsze posługiwanie się umiejętnościami.
15. Klasyfikacja ciała.
16. Ten sam narrator.
17. Obozy zagłady.
18. "Miernik" zauważalności.
19. Bitwy mroskie.
20. Zamiana nastawienia bohatera po nasyceniu głodu zględem otaczającego go świata.
21. Działania przyrody.
22. Rozbite miasta mają swoje oddzielne prawa.
23. Niemożliwosc przejscia gry w kilka dni.

- Umiejętności :
1. Podzial umiejetnosci ze wzgledu na ich przydatnosc.
2. Rozwijanie własnej budowy ciała.


-Grafika :
1. Tutaj w pełni uzależniony od autorów. Jak zrobią tak będzie dobrze.
2. Grafika, która nie psuje klimatu gry.

btw.
beda kolejne pkt
tongue.gif
 

<KRUK>

Member
Dołączył
25.9.2005
Posty
139
Ja bym chciał zeby czasem podczas burzy czasem mugl uderzyc w czlowieka lub w drzewo piorun np. gdy by uderzyl w drzewo , zaczelo by sie fajczyc.Pieniadze o ruznych wartosciach tzn. jeden drozszy od drugiego.
 

GoKU gm

Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
212
ja bym chcial zeby w g3 byly niektore zwyczaje z g1 np. klimatycznie sie grało gdy
orkowe bronie nazywaly sie np. krushwarrok czy jakos tak chcialbym tez zeby powrocily niektore zbroje z g1. np. pancerz swiątynej strazy moim zdaniem byl super jeden z moich ulubionych, fajnie by bylo rowniez zobaczyc starych kumpli ale z g1 nk np. piratow czy nawet niektorych z bandytow albo chociaz dowiedziec sie co sie stalo z khorinic po naszym odplynieciu czy miasto i famry zostaly zaatakowane
czy hagen w koncu wyruszyl na pomoc garondowi...
 

Moozi

Member
Dołączył
23.10.2005
Posty
260
Moim zdaniem w każdej części Gothica brakowało tarcz. Jest to ważny element obronny bohatera i mam nadzieję że w Gothicu 3 nie zabraknie tego elementu. Choć z tego co czytałem na różnych stronach nie zapowiada się na wprowadzenie takiej zmiany. Innym elementem który mógłby zostać ulepszony to większa ilość gildi. Z tego co wiem będzie ich o wiele więcej ale przecież wszystko może się jeszcze zmienić do czasu premiery. No i może jeszcze jedna nurtująca mnie sprawa. W Gothicu 3 powinna pojawić się dużo większa ilość pancerzy obronych. W dwójce było ich zaledwie kilka chyba można je było zliczyć na palcach u rąk.
Oby w trójce było ich o wiele więcej i oby miały ciekawszy wygląd.
PoZdro
biggrin.gif
 

nerevar

New Member
Dołączył
24.9.2005
Posty
5
Ja uważam, że powinna znaleźć się tarcza oraz różne style walki jednym mieczem. Podział pomiędzy brońmi (sztylety, broń długa, obuchy itp.).Mogliby by także wprowadzić walkę w wodzie. Magię podzielić na:magię powietrza, ziemi, ognia, wody, nekromancji oraz życia. Gdyby tak dodali umiejętność skrytobójstwa, byłbym happy. Przydałoby się też znacznie więcej miast, albo chociaż małych wiosek. Więcej postaci typu Ur-Shak ubarwiłoby rozgrywkę. A gdyby tak dodali więcej questów zmuszających nas wyruszyć wjakieś lokacje typu labirynt z pułapkami. Lubię bawić się w alchemię, ale jakoś mało było tych mikstur w gothicu.
W gothicu 1 fajny był element, gdzie mogliśmy walczyć na arenie za kasę, w dwójce była to walka za magazynem, a może więcej takich turniejów, z zastosowaniem zwierzaków, jak np. cieniostwór. No i jak do takiej gry, to powinni dodać jakieś rasy, nie tylko orkowie i ludzie, coś jeszcze by się przydało. no cóż narazie.c'est tout
 

sith

Member
Dołączył
18.10.2005
Posty
41
fajnie żeby było w gothic 3:
-środki transpotu(konie ,powozy,łodzie)
-nowe ekwipunki(tarcze itp...)
-święcenie okwipunku i jednego z bogów
-bardzoooo duży teren
-klasztory trzech bogów
-możliwość dołączenie do np. magów beliara:)


Wydaje mi sie że końcowym bossem do zabicia w gotjicu 3 będzie xsardas lub sam beliar!
 

Isgaroth

Member
Dołączył
7.7.2005
Posty
131
QUOTE Xardas będzie z nami ale nie wiem nic o nim

Tak myślałem. Nie wiem, co wy się tak do niego przyczepiliście. Według mnie Xardas będzie czekał, aż Bezi pokona kolejnego sługę Beliara, a potem tylko teleportuje się do niego i wchłonie jego duszę, bo nie chce mu się ruszyć swojego tyłka, by samemu rozwalić sługę Beliara
smile.gif
. A tak od siebie to chciałbym żeby w G3 było:
-więcej zaklęć
-więcej questów pobocznych
-więcej potworów
-generator potworów (żeby była np. wylęgarnia wilków, z której co parę dni wychodzi nowy wilk)
-żeby trzeba było jeść, pić i spać.

To chyba wszystko

Pozdro
smile.gif
.
 

ketrish

Member
Dołączył
18.7.2005
Posty
64
jedynie tworcy , albo raczej scenarzysci wiedza co kto bedzie "dawal" etc
btw
isg - moze bagiiennegoooo ziiiiela
biggrin.gif
?
 

Milten1

Member
Dołączył
29.8.2005
Posty
66
ja bym chciał żeby były postacie z gothic1 których nie było w gothic2 np. skorpion itp. no żeby były jakieś postacie które znamy byłoby spoko:D
 

Shadow27

Member
Dołączył
26.10.2005
Posty
354
a ja słyszałem, że w G3 mają być 4 klasztory magów : ogień , woda , powietrze (białe szaty) i ziemia (brązowo zielone) i mi to wystarczy bo jestem fanem magów
biggrin.gif
i chciałbym żeby można sobie np. chate w jakimś mieście kupić i tam mieć co się chce ... skład broni jakieś stoły alchemiczne albo laski
biggrin.gif
 

rex

Member
Dołączył
22.12.2004
Posty
170
To by było bardzo dobre mieć swoją hate i do tego być w jednym z 4 klasztorów ja terz jestem fanem magów może dołącze do jednych z nich i będze si ale jeśli chodzi o ulepszanie to by było dobre żeby ulepszyć zbroje albo lepiej by było gdybyś mógł wykuwać samemu tą bron lub uzbrojenie.
 

Blademaster

Member
Dołączył
25.8.2005
Posty
42
Ponoć w G3 będzie można rekrutować różnych ludzi.Od zwykłych chłopów po potęrznych wojowników.Chciałbym aby taka opcja niebyła jednorazowa.Załóżmy moglibyśmy gdzieś stacjonować tą naszą, wesołą gromatką
laugh.gif
.Jakby dodali jeszcze w trybie tej walki "zbiorowej" opcje np.szyku , komędy itp. to byłby chejnał
biggrin.gif
.
 

ketrish

Member
Dołączył
18.7.2005
Posty
64
no tak ale to bys wzial jakiegos chlopa i nie mogl sie od niego uwolnic - fu ja tam wole meic armie najemnikow
biggrin.gif
 

<)(>jare<)(>

New Member
Dołączył
2.11.2005
Posty
2
cze all.ludzie co y chcecie od gothic3 i tak bendzie najlepszom grom RPG.wiecie ile to roboty żeby spełnic wasze życzenia ile ta gra musiałab zajmować 3dvd a nie jak teraz 1 dvd. Pomyśće ile by muśieli robić gothic3 a gdzies 4 lata żeby zronić konie,wozy i ptwory kture odsiebie rużniom się ....
mad.gif

wierzcie mi troche znam się natym








POMYŚCIE jak powiecie żę (fajnie by było) ale zawsze morzna pomarzyć
 

Grour

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
357
Miałem tego nie pisać, ale nie wytrzymałem. QUOTE wiecie ile to roboty żeby spełnic wasze życzenia ile ta gra musiałab zajmować 3dvd a nie jak teraz 1 dvd.
Yyyy...? Stary czy Ty myślisz że jakiś przedstawiciel Piranha Bytes wchodzi na to forum i patrzy co tu napisaliśmy i mówi to osobą które robią tę żeby zostosowali Nasze pomysły
huh.gif
? Przecież to już jest kompletna paranoja (bez obrazy)
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
. W tym temacie użytkownicy forum Gothic Up piszą co chciali by zobaczyć w G3, wiesz taki wymysł fantazji
wink.gif
. No, ale wiesz Ty się na tym znasz
laugh.gif
.

PS. Ciekawy nick
biggrin.gif
 
Dołączył
1.11.2005
Posty
108
Grafika moze byc lepsza niz w poprzednich czesciach.Chcialbym ze w Gothic3 bya fajna taktyka parowanie ze miecz zderza sie z mieczem przeciwnika z którym obecnie walczymy.Mogli by tez zrobic cos takiego ze jak jestesmy silni i jak zaatakujemy np orka 2recznym mieczem to jego bron wypadnie mu z reki lapiecie??? I jeszcze jedno cze w G3 tez beda runy teleportacyjne?? Czy bedziemy na poczatku gry uzywac mikstur szybkosci zeby przebiec spory kawal swiata, mi sie jednak wydaje ze dadza na poczatku gry cos w stylu runy teleportacyjnej.
 

zeator

New Member
Dołączył
4.11.2005
Posty
1
ja bym chciał żeby można było dostać ziemie w dzierżawę i mięć własnych podanych co za tym idzie dodatkowa kasa z upraw zatrudnianie najemników którzy będą chronić nasz teren przed innymi sąsiednimi ziemiami po każdym przybyciu bohatera na własną ziemie poddany mówił co się wydarzyło ile kasy przybyło no i problemy związane z rożnymi napadami oraz stratami jakie wykadzili to by dało parę dni dodatkowej rozgrywki no i jak już tu wspomnieliście żeby po zakończeniu głównego questa gra toczyła się dalej
smile.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom