wizje Gothic 3

Status
Zamknięty.

<KRUK>

Member
Dołączył
25.9.2005
Posty
139
Ja bym chciał zeby była jakas tajemnicza kultura na wyspach poludniowych ktora:
-miała inne Bostwa,
-składała w ofierze ludzi i zwierzeta
Fajne by tez bylo jak juz inni pisali ze zabijajac wybranca Beliara nadal by sie grało .Naprzyklad uprawiało sie ziemie,zatrudniało sie pracownikow itd.
Jezeli chodzi o walke to fajnie było by tak jak jedi Academi ze ciosy wykonuje sie kombinacja przyciskow np.oba przyciski myszy i naprzyklad wykonuje poterzne udezenie lub zaczyna dzgac
smile.gif
,albo mozliwosc rzucenia bronia w nieprzyjaciela.

Pozdro
wink.gif
 

nerevar

New Member
Dołączył
24.9.2005
Posty
5
Tak se myślałem co by tu jeszcze napisać i stwierdzam, że ułatwiłoby magom rozgrywkę, gdyby wprowadzili jakiś współczynnik odpowiedzialny za regenerację pkt mana, bo zawsze gdy grałem magiem wykorzystywałem wszystkie miksturki i roślinki regenerujące manę z całego świata gothica. I więcej umarlaków, jakieś mumie, wampirki itp. Narazie c'est tout.
 

Blademaster

Member
Dołączył
25.8.2005
Posty
42
Chciałbym aby w G3 wzbogacili walke w ręcz(bez broni białej
tongue.gif
)W 1 i 2 były to tylko o ile dobrze pamietam tylko 2 rodzaje ciosów.Niemówie żeby zrobili z tego Tekena, ale cos w zbliżeniu do walki np.San Andreas(no może ciut łagodniejsze
laugh.gif
).
 

BOND

Member
Dołączył
6.11.2005
Posty
96
ja bym chcial zeby naszym wrogiem byl xardas z ktorym bysmy sie zmierzyli,z tym ze tak jak w g2 smierc jego byla zakonczona filmikiem,zeby bylo pokazane jak bezimienny go przebija mieczem na wylot i sam stal sie wszechpoteznym polbogiem:)
 

Robinhood

Member
Dołączył
9.1.2005
Posty
354
teraz przedstawie pelna swoja wizje gothica 3
Wiem juz ze koni nie bedzie a bedzie imponujacy swiat ,Trudno podroz sie nei zmieni ale to pozwoli mi dostrzec kazdy najmniejszy szczegol gothica
Tarcze i nowy system walki to mnei fascynuje jesli by jeszce byly widoczne obrazenia ktora zadasz wrogu np.Miecz ktory zostal wbity w ngoe czy w reke wroga tak samo ze strzalami wystrzelonymi przez nas czy prez wroga.
Moglo by byc tak ze twoj najlepszy kumpel przypuscimy Lares umiera od goraczki po zakazeniu poniewaz strzala byla brudna(czysty realizm)
Gdyby bronie sie kruszyly pod naporem inych silniejszych blokow
przedewszytkim wielki rozwniety system ruchow kombosow i takich tam.
Wlasne zycie ze bezimeinny moze rowniez zostac zwyklym zolnierzem krola i zluzyyc pod jakims generalem i brac udzial w bitwach anie ratowac swiat .
albo zostac magnatem i na wojne wysylac tylko wlasne wojska a nie samemu sie ruszac
Wlasne farma oraz dobytek i mozliwosc rozwijania go to tez bylo by na miejsu
Oraz Tworzenie powiedzmy wlasnych zbroji jakis kilka ustalonych przez Pb wzorow ktorych mozna sie nauczyc i polczyc je.
Walka z Orkami to kocham ale jednak gdyby mozna poznac blizej ich kulture lub robic za szpiega w ich miescie i zabic krola
przede wszytkim chcialbym OGROMNA interakcje ze wszystkim tak jak bedzie w oblivionie
Brak skryptow to nam juz obiecali oraz nei liniowosc fabuly.
Co ja mohe jeszce dodac aaa chcialbym zeby po gothicu 3 wszylo gothic mnorpg
I narazie to tyle ziomki za jakis miesiac na pewno wiecej przyjdzei mi do glowy;)
 

ketrish

Member
Dołączył
18.7.2005
Posty
64
robin pt wolny od szkoly wiec cos dopisze ale trza nam troche ludu np bara by mogl sie dolaczyc procz grafiki tez przedstawic do anszej wizji
biggrin.gif

pozdro!
btw - ma ktos @ do PB: D?
 

MAG89

New Member
Dołączył
11.11.2005
Posty
8
Dajcie spokój z tym Winampem, przecież muza w Gothic jest fajna..zajefajna.i fajny był z tymi wampirami i wilkołakami:-[no i tarczami. Przydałyby się konie bo kontynent to przecież ogromne terytorium. I na pewno łażenia będzie od cholery.
 

Blair

Członek #RN
VIP
Dołączył
12.11.2005
Posty
888
Ja bym chciał żeby Bezimienny pokonał najwiekszego sługe beliara i samego beliara , żeby generał Lee wrócił do armi królewskiej i żeby Innos zapanował nad światem:D:D:D:D
 

<KRUK>

Member
Dołączył
25.9.2005
Posty
139
Witam.Przez ten czas ktory forum bylo przenoszone na nowy serwer pomyslałem co chcialbym zeby było w G3.No wiec chciałbym zeby :
1.zeby były jakies uroczystosci kiedy przyjmowali by ciebie na maga lub na paladyna.np
król kladzie ci miecz na ramieniu (zwykle jak to pasowali na rycerza
wink.gif
), a potem balanga : wino ,zarcie no wiecie
smile.gif
.
2.chciałbym zeby trzeba było jesc(tydzien nie jesz wykitujesz)jedzenie wreszcie nabrało by sens (w G2 zarobiłem na samym jedzeniu 4000 zlotych)
3.ostatnie chcialbym zeby strzały lub belty miały okreslony dystans.Bo w dotymczasowych czesciach szczelało sie prosto a szczała leciala do puki w cos nie uderzyla.

Pozdro
wink.gif
 

GoKU gm

Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
212
ja chcialbym zeby bylo wiadomo jak to bedzie w g3 z naszymiu rpzynaleznosciami
z g2 !! no bo tak niemozemy byc juz najemnikiem czy ta mlwca smokow bo nasze obowiązki jako najemnika to borona farmy czego niezrobimy z takieg odleglosci
paladynem raczej tez niezostaniemy bo krol przegral wojne z orkami i niema nic do powiedzenie w panstwie (prawdopodobnie) i jego ludzie czyli 0aladynie tez, jako mag ognia jedynie moglibysmy doplynąc bo poweidziane jest ze w g3 dalej beda magowie ognia wiec kim bedziemy zaczynac? mam nadzieje ze to zostanei jak najszybciej wyjasnione bo troche mnie juz zaczyna irytowac ta cala niepwenosc...
 

Kriss

Member
Dołączył
27.12.2005
Posty
32
G3 musi zaskoczyć super nowościami, ale nie może odbiegać klimatem od poprzednich częśći. I MOGLI BY W KOŃCU JAKOŚ NAZWAĆ BEZIMIENNEGO.

A tak swoją drogą to zaraz sobie włączę GothiC-a i posiedze w nocy przy ognisku koło Dextera i posłucham dzwieków lutni
smile.gif
 

Blademaster

Member
Dołączył
25.8.2005
Posty
42
No wiemy że koni niebędzie
sad.gif
.Ale jeśli będą w części 3 takie zwykłe zwierzątka
biggrin.gif
np.niedzwiedzie , sarny(renifery
tongue.gif
) i zwierzęta powietrzene.Właśnie! Takie tam ptactwo.A gothic jest znany z tego że jest możliwość przemieniania się w różne stwory.To np. przemieniamy się w takiego oreła
tongue.gif
i ffrrruuuu...
laugh.gif
.No może to nawet by zabardzo skrócało naszą drogę.Ale to było by dobre moim skromnym zdaniem
tongue.gif
 
G

Gray_Fox

Guest
Chciałbym wzrocic na coś uwagę.

Przysłał mi to kolega, powiedział że na google pisało że to jakiś "draven" z Gothica III.

Zobaczcie

draven31oa.jpg


Co o tym sądzicie? Ja uważam że to stworek Beliara coś jak poszukiwacz..ale jeżeli takie cos bedziemy musieli zabic to przyznam..istny hardkor bo jak juz widac na screeeenie..bron dwureczna na poziomie mistrz. Prosze o opinie screena i analize.
Pozdro all.

EDIT :

QUOTE Czy możesz mi powiedzieć co to znaczy??

A co ja jestem?! Weś se słownik i poszukaj
tongue.gif
 

Roioan

Member
Dołączył
20.7.2005
Posty
424
A więc scren jest fajny.
Morze będzie to jakis wysłannik Beliara no ale nie można tego przewidzieć.
Broń na poziomie mistrza i to trzeba przyznać.
Zresztą fajnie wygląda ten stworek.
QUOTE draven
Czy możesz mi powiedzieć co to znaczy??


Pozdro
tongue.gif
 

Shadow27

Member
Dołączył
26.10.2005
Posty
354
Bardzo możliwe , że to nie pochodzi z G3 , a jestem nawet bardziej niż trochę tego pewny... spójrzcie na większość screenów !! Tutaj wyraźnie grafika pozostawia wiele do życzenia , widać kanty itp.

PS. Bardziej na Morrowinda to wygląda... tam też tak broń dwuręczną trzymają

O LOL WŁASNIE EDYTUJĘ !! TO JEST Z MORROWINDA !! OBALAM MIT !! SPÓJRZCIE W PRAWY DOLNY RÓG ... WIDAĆ IKONKI CZARÓW NA NAS RZUCONYCH Z MORKA
biggrin.gif
NAJPEWNIEJ Z DODATKIEM BLOODMOON ALE TO MORROWIND

PS. sorki za te litery duże
wink.gif
ale informacja wazna jest
 
G

Gray_Fox

Guest
QUOTE
O LOL WŁASNIE EDYTUJĘ !! TO JEST Z MORROWINDA !! OBALAM MIT !! SPÓJRZCIE W PRAWY DOLNY RÓG ... WIDAĆ IKONKI CZARÓW NA NAS RZUCONYCH Z MORKA biggrin.gif NAJPEWNIEJ Z DODATKIEM BLOODMOON ALE TO MORROWIND

A wiec mój kolega kłamał. Czeka go niemiłe spotkanie ze mną.

P.S na forum nie piszemy duzymi literami a jeżeli chcesz podkreślić wartość i znaczenie swojej wypowiedzi użyj tagu albo koloru np

Sorka za plotkę
tongue.gif


edit :


QUOTE Shadow27 przeprosił za wielkie litery w poście bo to ważna informacja więc jak się usprawiedliwił nie ma sensu mu tego wypominać Gray_Fox

PIerw Shadow napisał posta z tymi duzymi literami, pozniej ja mu zwróciłem uwagę a ten edytował posta nie zaznaczając
QUOTE Dodaj linie 'Edytowane przez' do tego postu ?
 

Pirat_Skip

Member
Dołączył
26.8.2005
Posty
86
Witam~!

Shadow27 przeprosił za wielkie litery w poście bo to ważna informacja więc jak się usprawiedliwił nie ma sensu mu tego wypominać Gray_Fox

Może troche odbiegne od ostatnich postów w tym temacie ale co tam.
Więc właśnie mi się przypomniało jak za domem Onara (czy kogoś tam nie pamiętam dokładnie) W gothicu 2 i Nk to tam wilk przeważnie gonił jakiegoś ścierwojada. Wyglądało to strasznie nie realnie nawet te ich ruchy. To wyglądało strasznie śmiesznie, odrazu mi się przypomniało jak mój 3-letni kuzyn chciał zlać 4-letniego chłopaka
tongue.gif
. Te akcje były baardzo do siebie podobne. Myślę że mogli by zrobić to jakoś że wilk wyskakuję znienacka na niego i go odrazu pożera a nie gonią się, chyba że im się podobało hehe. A ten wilk to tak samo na nas może skakać znienacka, naprzykład z jakiejś skały albo krzaków. Aaaa krzaki też są interesujące, np jak gonił by nas jakiś BUlko i Sylwio nie pamiętam dokładnie moglibyśmy się schować za krzakami, albo wejść na drzewo pewno by nie zauważyli. A nasz bohater mógby się w końcu schylić a nie skradać. Wiem że jest wtedy schylony ale mógby. Lub się położyć, no dobra dobra co ja się czepiam. Ale jak myślicie ??


Pozdrawiam
rolleyes.gif
 

ketrish

Member
Dołączył
18.7.2005
Posty
64
e to bardziej m3 niz g3, grafika przypomina tez jakies elementy grafiki MiM

ekhem ... nice post. Stop posting-kcx
 

sonny

Member
Dołączył
14.1.2006
Posty
56
Ja bym chciał żeby można było robić własne zbroje, żeby były tarcze. Przydało by się mieć taką własną chate ale nie jak w poprzednich częściach tylko taki konkret centrum dowodzenia. Reszta to jak twórcy wymyślą.
 

Big Boss

Member
Dołączył
20.11.2004
Posty
811
ostatni wpadł mi taki pomysł do głowy, żeby zrobili tak jak w niektórych grach, że np. jak sie przechodzi za drugi razem gra troche jest zmieniona i tak bylo by ciekawej napewno, a wogule Gothica III napewno przejde kilka razy, ponieważ musze przejść gre z każdą gidlią, a będzie ich dużo jak i tych organizacji (np. pierścien wody)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom