Widac? Nie Widac?

To jak.


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
miło że wróciliście, pewnie bardzo wam się nudzi, bo w tęsknotę nie wierzę :d
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Słusznie nie wierzysz :). Jak zwykle przyszedłem się pośmiać z waszej głupoty. 
 

Binek7

Member
Dołączył
26.9.2010
Posty
533
5 osob na krzyż wypowiada się w jednym temacie, a ja myślałem, że forum odżyło. :D
 
Demokracja od zawsze była dla słabych, na niej zawsze upadały cywilizacje. Tak samo będzie z tą europejską. Abi zadziałała dobrze - dyktatorsko. :D Co prawda mam tu uj do gadania, bo dawno mnie tu już nie było, a z obozu zostałem wypierdzielony za nieaktywność, ale jeśli ubolewacie nad umieraniem forum, to pragnę zakomunikować, że masa ludzi nawet nie ma pojęcia, że Gup powstał z martwych i nadal funkcjonuje. Postow nowych to tutaj jak na lekarstwo...całe 5. Użytkownicy się rejestrują po czym stwierdzają, że i tak nie mają tu czego szukać, nawet jakby mieli ochotę coś popisać to prowadzenie monologu nikomu nie służy. Są jeszcze fora, ktore dobrze prosperują, bo ciągną je ludzie, ktorzy siedzą na nich od uj wie ilu lat, ale tutaj jak widać same narzekania. :D
 
P.S apel, nie apel, post nie post, krytykowanie sensu mojego spamu jest bezsensowne patrząc na pryzmat aktywności forumowej każdy post zawierający więcej niż jedno zdanie jest na miare złota. :p
 
P.S nie działa mi o z kreską, więc proszę się nie przypierdzielać.
 
będziemy tylko bić ;P
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Po dłuższym zastanowieniu stwierdziłem że zmieniam zdanie w tym temacie. Tak tylko piszę, bo widzę że w SO powstają nowe posty. Może by to troszkę ożywiło jednak teraz forum. Kto wie.
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
zmieniłeś zdanie tak?
 
a jak reszta?
 
chcecie zmiany czy nie, ja się dostosuję :p
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
Ustawić widoczność i możliwość pisania dla wszystkich, niewiele to pewnie da, ale przynajmniej będzie coś nowego do poczytania.
 

Nauczyciel

Martwy Pluszak
Weteran
Dołączył
12.11.2006
Posty
2497
photo-5883.jpg
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
myślę że jak otworzymy, to tylko dla obozowiczów, czyli trzech obozów, ew jeszcze dla skazańców, 
w GD są tematy ze zlotami i inne które nie powinny być widoczne dla każdego, dla każdego dostępne są tereny w rywalizacji międzyobozowej i jeżeli komuś będzie zależało to wstąpi w szeregi skazańców i będzie mieć dostęp do całej reszty,
co wy na to?
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Ja zdania nie zmieniam, wciąż jestem na nie.
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
a reszta? no leniwce.....
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Kijem po nerach!! Jeśli o mnie chodzi, to bez zmian. Odkąd na nowo został poruszony ten temat, nikt z NO się nie wypowiedział. Więc ja to właśnie robię. I jeśli nikt się nie wypowie, nie będzie większości za, to nadal będę na nie.
 
Nie widzę jednak problemu, Udostępnijcie obozy, które się na to zgadzają. 
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
El Bastardo napisał:
Nie widzę jednak problemu, Udostępnijcie obozy, które się na to zgadzają.
Tak to raczej nie zrobimy, wszystkie albo żadne.
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Możemy zrobić tak że działy typowo rpg (jeśli takie macie) można zostawić ukryte. W końcu w grze będąc członkiem obozu na bagnie nie możemy wchodzić gdzie chcemy w starym i nowym obozie (no dobra możemy, ale fabuła tego wymaga, jednak wiadomo o co chodzi) itd.. To rozwiązanie najbardziej zbliży nas do "realizmu" gry.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom